Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orsiatko

zmiana terminu operacji u dr.Szczyta

Polecane posty

Gość gość
Sprzedam termin u dr Potockiego na początek września 2016 roku. Kontakt aneczkape@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konserwa2017
Zamienie sie na termin operacji u dr Szczyta,moj to 2017 wrzesien lub pazdziernik... chetnie przygarne termin na 2016 jesieniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem już po operacji nosa u dr szczyta. Resultat mi się podoba, nosek jest bardzo ładny. Jednak ból i pierwsze 3-4 tygodnie to dość duży ból i ciężko to przetrwać. Operacja bardzo osłabia, straciłam przytomność dwa razy. Musicie być z kimś na operacji i po operacji przez te tygodnie, same nie dacie rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazesz foty? Ja swoje po niuedanej operacji u Szczyta wiele razy pokazywałam na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiała bym mieć z głową by jakakolwiek robić sobie operacje!!!! Potem problemy pooperacyjne, z karmieniem itd.... Nam podczas badania ginekologicznego zalecił masowanie piersi po okresie by uniknąć raka i są jędrniejsze. Nam bo przy każdym badaniu ginekologiczny jest mąż i wspierał porody bo nie jestem zacofana by się wstydzić męża a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemno gród! !! Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu decyduje Pacjent ust 2008r art 21 Prawo Pacjenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konserwa2017
Najlepiej żyć w średniowieczu kiedy piersi 70 H kręgosłup siada a ja bede słuchała o mężu przy porodzie!!!! Kobieto ogarnij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ,ma Szczyt do twoich obolałych cycków i męża, co to za off top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×