Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myślicie????

podziękowania dla rodziców?????

Polecane posty

Gość co myślicie????

leciał gołąb hej wysoko nad polami rozpościerał w locie małe skrzydła swe tak jak ty mamusiu ręce wyciągałaś tyś miłością swą przytulała mnie ref.tyś najmilsza mi na świecie droga mamo mamo popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja mamusiu o tobie nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę że .... tyś najmilsza mi na świecie droga mamo mamo popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja mamusiu o tobie niedy nie zapomne swoim dzieciom bede że .... za to wszystko tobie podziękować chce wychowałeś mnie tatusiu jak umiałeś i te słowa które powtarzałeś mi ja tych słów tatusiu nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę wciąż powtarzał że.... ref.tyś najmilszy mi na świecie drogi tato tato popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja tatusiu tobie nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę wciąż powtarzał że... przez te lata które ty mnie wychowałeś i to wszystko czego nauczyłeś mnie ja tatusiu o tobie nigdy nie zapomnę za to wszystko tobie podziękować chce.... ta piosenka zna ja ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie????
up...up....doradźcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspanialych rodzicow mam.... oklepana.. ale to jest jednak utwor, przy ktorym zawsze lezka w oku sie pojawia... ale decyzja Wasza oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie????
właśnie nie chcemy cudownych rodzicó pytam sie czy ta może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba ci doradzam! wez ta piosenke piekna jest u mnie na weselu kazdy gosc przy niej plakal jak tanczylismy z rodzicami w kolku i my tez wszyscy plakalismy. moze byc ta piosenka.powiedz mi kto ja spiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dobry jest ten kit
coby to na weselach wszyscy przy podziękowaniach dla rodziców płakali... :D Ludzie, czy jeszcze ktoś na ten trik się łapie? Bo mnie to śmieszy, wszyscy płaczą a ciagle na każdym weselu słychać tą samą piosenkę... to może ci wszyscy płaczą z "przejedzenia" tymi "pięknymi" pieśniami ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi rodzice płakali ze
wzruszenia,a czy goscie płakali to na to uwagi nie zwracałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za tym,
aby dziękować swoimi słowami... po co te sztuczne dziwolągi muzyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejna ta piosenka- tak samo jak "cudownych rodziców mam"- która z reszta była u mnie :) dla mnie to jedna wielka szopka i jeszcze nie pamiętam żeby było wesele na którym rodzicom by się oczy nie szkliły przy podziękowaniach. a tekst tej piosenki to jakiś badziew- wogóle sensu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"mnie to jedna wielka szopka i jeszcze nie pamiętam żeby było wesele na którym rodzicom by się oczy nie szkliły przy podziękowaniach." to źle że się wzruszali?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaa6@o2.pl
Klika słów samodzielnie zrobione podziękowanie to 100% zadowolenia , a nie jakieś g,,,,, kupione za masę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×