Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

śliczniotka

Gabriela Kownacka z Rodziny zastępczej.

Polecane posty

Gość niestety już od dawna
można było tak podejrzewać :( Też mi smutno, bo bardzo ją lubię. Jako aktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rak to zawsze wyrok prędzej czy poźniej a lekarze pierdołyt gadaja że wczęsnie wykryty jest całkowicie wyleczalny gówno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmanamnamjikj
wiśnio nieprawda znam osobę która 10 lat temu miała zabieg i rzadnych przerzutów do dzis kownackei szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda.... <stopka>Kup torebkę na www.etorebka.pl Z tym kodem- bb63f830 otrzymasz ją taniej!!!! </stopka> <stopka>Kup torebkę na www.etorebka.pl Z tym kodem- bb63f830 otrzymasz ją taniej!!!! </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam złotą rade dla autorki
znam kobiete 2 razy raczysko miała i żyje i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmanamnamjikj
Super Express donosi, że Gabriela Kownacka zwycięsko wyszła z walki z rakiem piersi. Aktorka zachorowała w 2004 roku. Początkowo próbowała połączyć pracę zawodową z chorobą, ale szybko okazało się, że niezbędne będzie zwolnienie... Po kilkumiesięcznym leczeniu aktorka wróciła na deski Teatru Narodowego. Choroba jednak szybko o sobie przypomniała. Jeszcze wczesną wiosną pracowała, grała w teatrze. Nie skarżyła się. Okazało się jednak, że nowotwór znów zaatakował - mówią jej znajomi. Kownacka zdecydowała się na wyjazd do kliniki w Hanowerze. To właśnie z powodu leczenia w Niemczech aktorka nie pojawiła się na imprezie z okazji 300. odcinka serialu Rodzina zastępcza. Teraz wraca już do zdrowia i do... roli mamy licznej gromadki dzieci. Pani Gabrieli życzymy pełnego powrotu do zdrowia i takie optymizmu, jaki towarzyszył jej podczas całej choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmanamnamjikj
ale czytaj uważnie pokonała tez przerzuty w Hanoverze i wraca do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykre
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlę się o
zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiśni
@ wisnia2010 opanuj się kobieto bo chyba jeszcze mało rzeczy widziałaś i przeżyłaś, żeby na innych wyrokować, rak to nie zawsze wyrok i znam osoby, które zwalczyły gada, fakt zawsze jest ryzyko nawrotu, ale Twoje teorie można by podpiąć pod wszystko typu - szybkie auto to wyrok - prdzej czy później wypadek... Pani Kownackiej życzę dużo siły, nadziei i powrotu do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma przerzuty,
tego się nie wyleczy :(, jestem realistką, cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda kobiety. a zauwazyliście, że mimo choroby Kownacka z wiekiem młodniała i wyglądała lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wyglądała
lepiej i młodo, lubię bardzo Gabrielę, szkoda mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuyhyiuyg
Umarła dziś.Taka młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
bardzo to przykre:( kondolencje dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj szkoda jej szkoda
mojego narzeczonego Ciocia zmarla tydzien przed P. Kownacka na to samo :( 5-6 lat temu miala raka piersi, potem spokoj byl i w tym roku gad zaatakowal pluca i mozg... od badan potwierdzajacych do smierci minal ... tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj szkoda jej szkoda
I jeszcze w tym samym wieku byly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj szkoda jej szkoda
Pisza, ze p. Gabriela byla w hospicjum kilkanascie tygodni, Cioca tylko tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to glupie, ale moze
przeciez lekarstwa na raka czy tam AIDS juz pewnie dawno wynaleziono. Tak samo lekarstwo na nalog tytoniowy. Tu chodzi o kase. Po co wyleczyc ludzi skoro mozna ich tylko podleczac i czerpac wiecej kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to była aktorka przez duże A
może to patetycznie zabrzmi ale takich ludzi co potrafią grać jest coraz mniej więc tym bardziej szkoda . teraz aktorkami aktorami mianują się ludzie którzy zagrają maleńki epizodzik w dennym serialu a teatru od srodka w zyciu nie widzieli. Za szybko Gabrysiu odeszłaś wiele jeszcze ról czekało na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
szkoda takich wartosciowych ludzi. chce mi sie plakac 😭 chyba miala corke. o mezu nic nie wiem tylko plotki ale nie chce powtarzac :-( wspolczuje rodzinie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję się pod "wiem ze to glupie, ale moze" jestem pewna, że to prawda, koncerny farmaceutyczne istnieją dzięki chorobom, chemia lub imunosupresanty są bardzo drogie i to się po prostu opłaca bo chory by żyć musi te "leki" brać często i w dużych ilościach za duże pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
tak wiem. juz to sprawdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×