Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamis życie ze smakiem

Jestem taka chuda :( Mam tego dość

Polecane posty

Gość kamis życie ze smakiem

Cześć Wam. Mam 21 lat i jeśli chodzi o mnie to nie ma mowy żebym miała kobiece kształty;/ Przy wzroście 170cm ważę niecałe 50 kg. Jem dużo, mało się ruszam a mimo to :O Już nie chodzi mi o te małe piersi, nie są aż takie złe. Najgorzej jest z tyłkiem, jest kompletnie płaski, to jest wręcz przedłużenie moich nóg. Nie widać gdzie się kończą uda a gdzie zaczyna tyłek;/ Czuję się z tym koszmarnie bo o ile jestem ładną dziewczyną o tyle trudno mi znaleźć z tego powodu chłopaka. Czuję się mało pewna siebie i może dlatego? Bo ogólnie jestem otwarta na ludzi;/ Mam dłuuugie nogi jak u jakiejś biegaczki czy modelki a moje uda są takiej grubości jak u niektórych ręka;/ Ahh...i gdzie ja męża znajdę? Przecież faceci tylko na ciało patrzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis życie ze smakiem
w dodatku jestem nałogowcem ... nie moge sie oderwac od internetu .. i kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powi
jedni maja problem z tym ze nie moga przytyc a inni schudnac...ale ciesz sie ze nie masz np wrodzonej nadwagi, lepiej jest byc za chuda niz za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andonix
Skąd jesteś, ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko jeszcze parę lat i przyt
yjesz, wiem bo sama miałam identycznie jak ty. hormony to sprawią kiedyś się ze mnie śmiali, wyszydzali od szkieletów i szkap i co? dzisiaj te co się śmiały tu tłuste, zapasione krówska, z lejącymi się cycami i odwłokami. a ja mam boskie ciałko:):) 170cm, 57 kg, biust jędrne 70E:) także cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kaca
ja niby szczupla jestem a na udach mam cellulit... i male cycki blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen20
wolałabym byc taka szczupła jak Ty. na Twojej sylwetce każdy ciuch leży idealnie. ja mam 164 cm i 52-53 kg. super. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem szczupla
Carmen, ja mam 158 i marzę o wadze 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andonix
Ja lubię chudziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaavvvvvvvvvvv
daj mi te 50 kg a ja Ci dam moje 60 ;> 156 i 60 kg :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wybierz się do dietetyka? On ci da jakąś specjalną dietę, po której przytyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Ambi pur - prędzej się zesra (dosłownie) niż przytyje. Ja mam podobnie- jestem za chudy. Żadna dieta mi nie pomoże... przemiana materii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz się do lekarza i zrób badania. Ja też tak czekałam i słuchałam rad w stylu z wiekiem przytyjesz. Mam 28 lat i niedowagę, a ostatnio w tydzień straciłam 3 kg... Straciłam apetyt i ciągle bolał mnie brzuch i okazało się, że mam wrzody i zapalenie dwunastnicy, a wszystko spowodowane dietą, która miała spowodować, że przytyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwała
jak chlop jest chudy to jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanoSexmacher
Ja tez lubie chude laseczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty z biedronki polecają
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cię dobijać, ale już swój wyrok mam... Nigdy nie przytyje tak, żeby wyglądać jakoś kobieco... Mam to w genach po babci, która całe życie była i jest "sucha" wręcz... Mam zakaz stosowania diet na przytycie :( A z powodu choroby, mam teraz dietę wręcz na odchudzanie... :( Tylko zdrowie się liczy tak na prawdę i wiem, że jak dojdę do siebie, to mam w dupie to czy ktoś znów mówi, że znów źle wyglądam, bo od takich uwag doprowdziłam swój organizm do takiego stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_leaf_clover_
no niestety jak ktos ma dobra przemiane materii to bardzo trudno mu przytyc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izu$
1. Pokochaj siebie. Wiele kobiet CI zazdrosci. Ja bym sie dala pokroic za twoje 50kg. Mam 164cm i 60kg. Gruba nie jestem, ale szczupla tez nie. 2. Zbadaj sie. Moze masz jakas przypadlosc, przez która nie mozesz przytyc. Np. zmiany w kregaslupie podobno powoduja, ze niektórzy sa chudzi i nic z tym nie moga zrobic. 3. kupuj sobie milkshake ensure. To taki smaczny napój, który podaje sie pacjentom, którzy nie jedza, zeby im dostarczyc odpowiednich skladników. Jest zdrowy i tyje sie po nim jak ta lala. 4. Pomysl o modelingu. Dowartosciujesz sie i zarobisz kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie uważam ze jestes za chuda jak podałaś swoja wage, ja mam 175 i wazne 52. Ale uważam, że tyłek mam normalny... Może po prostu masz taka figure... Moja kolezanka nie ejste chuda ma 65 kg i 165cm a tez ma płaski tyłek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garu
Może wykonaj test EAV, można w ten sposób ocenić, czy coś Ci dolega, w jaki sposób można poprawić Twój wygląd, czyli jak przybrać na wadze. Testy są wykonywane np. we Wrocławiu. Możesz również zastosować Multi Star ja mam go z www.life-star.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwagi typu anoreksja stała, są zbędne. Myślenie, że niska waga=anoreksja świadczy o tym, że jesteś tępy! Ja mam 176 cm i 52 kg, kształty mam kobiece, ale chętnie przytyję do 60 kg. Staram się i widzę zmiany... Trzeba się na tym skupić, a nie przypominać sobie w weekend: Ważę za mało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudziutki
czesc, zgadzam sie - za chude kobiety nie sa zbyt atrakcyjne dla facetow. Ale tak samo jest jesli chodzi o facetow. Ja jestem dosc chudy, waze niecale 60kg, wzrost 177 :// porazka, bo tez jestem przystojny, a przez to ze jestem taki chudy nie moge sobie znalezc dziewczyny. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty ty ty
ehhh..... chciałbym miec taką szczuplutką dziewczynę, taka malutką kruszynkę.... ehhhh....:( a męczę się ze spasłą lochą która tylko wpierrrdala i leży przed telewizorem :O życie jest niesprawiedliwe :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak dobrze.. moja koleżanka waży 39kg przy wzroście 163... to jest dopiero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest uwarunkowane genetycznie. Popatrz na innych członków swojej rodziny, na ich sylwetkę. Może wtedy coś wywnioskujesz. Zacznij aktywniej spędzać czas. Na sam początek musisz nabrać ochoty. Potem zacznij od rozbudowania mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×