Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

nie mam jak zrobić prania ani obejrzeć tv

Polecane posty

bo pranie z pralki smierdzi starymi szmatami więc muszę robić ręczne a tv jest zepsuty jeden i drugi:( czy ktoś też tak ma? w domu dwóch chłopaków ale śmierdzi rozkręcić pralkę i ją wyczyścić...co za masakra:( czy wy też tak mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym domu jest tak że jeden sługus musi zapieprzac na resztę gnojów - u mnie ja jestem tym sługusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo rób za nich i wtedy będziesz miała wszystko zrobione, albo pogadaj z nimi, ustalcie dyzury. U mnie sprawdziło się to drugie, teraz każdy w miarę jako tako sprząta. Jednak zdarzyło mi się mieszkać z niektórymi osobami, do których nic nie trafiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że do nich nic nie trafia, jeden z nich to mój chlopak, z którym od wczoraj nie gadam bo dostał opierdal za jego "nic mi się nie chce", tylko slyszę "a no peszek" albo "trzeba na to pieniądze mieć" noż kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być zapłacone mieszkanie, to oczywiście nie bo lepiej przepuścić i dwa mce jest teraz zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ten kolor nazywa się
ale co dwóch chłopaków śmierdzi w domu ? to jakaś poligamia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam u chłopaka jest jeszcze jego brat w tym mieszkaniu. ale jestem z chłopakiem a nie jeszcze z jego bratem no co ty fakt, śmierdzi jeden bo się nie myje prawie wcale a swojego chłopaka tylko zaganiam żeby dbał o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×