Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagietek,

jesli nie dam mu dziecka?

Polecane posty

Gość nagietek,

czy mezczyzna jest w stanie zostawić kobiete, która kocha bo nie może dac mu dziecka z przyczyn zdrowotnych, nie może zostać matką u mnie juz i wiel i zdrowie mi nie pozwoli raczej na ciaze, jedynie adopcja... co jak sie nie zgodzi na adopcje:( Która kobieta ma mezczyne ale boi sie porzucenia bo nie da mu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie zgodziłbym się na adopcję. Co najwyżej nie byłoby dzieci wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqdlk
jesli kocha zrozumie,dzieci to nie wszystko,no chyba ze on bardzo mchce dziecka,to juz powazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
on bardzo chce miec swoje dziecko i co teraz... moze poszuka innej? Nie chce go stracic ale adoptowac dziecko, jak go przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqdlk
trudna sprawa,wyjsciem jest albo rozstanie,bo skoro nie daszmu dziecka to niec szuka takiej z ktora to dziecko bedzie mial,albo szczera rozmowa,gdzie podasz swe argumenty i zostaniecie razem bez dziecci...innej opcji nie widze..a swoja droga to "fajnie"trafilas,bo mi sie trafiali i trafiaja faceci,ktorzy nie chcca miec dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
ktora kocham, a ona z przyczyn zdrowotnych nie moglaby miec dziecka to nigdy w zyciu bym jej nie zostawil. Chcialbym ja wtedy wspierac bo dla niej bylo by to bardzo ciezkie. Mimo wszystko nigdy nie mialem dziewczyny i pewnie nie bede mial wiec moje zdanie i tak nic nie znaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
jasne ze znaczy i dlaczego zakładasz że nie bedziesz z kobietą? No chyba że jestes innej orientacji lub ksiedzem to zrozumiałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagietek => Adoptowanie to żadna opcja. Po cholerę wydawać pieniądze na potomstwo innego faceta? Już lepiej zatonąć w hedonizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
Po prostu nie jestem przystojny zadna mnie nigdy nie chciala :) Pogodzilem sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
Tez tak twierdziłbyś gdybys był sierotą wychowywanym w domu dziecka? Tez byłbys takim hedonistą? Moze jednak dac szanse takiemu porzuconemu dziecku? Nie kazda matak moze wychowac swoje dziecko i czasem musi go oddac do domu dziecka bo tatus uciekł od odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1212
a ile masz lat nagietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagietek => Oczywiście że tak. Posiadanie rodziców szczęścia nie gwarantuje BTW. A jeśłi kobieta tak strasznie chce adoptować - jej wola. Ale facet w tym nie musi uczestniczyć. Niepełnosprawna rodzina z protezą dziecka. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkkkkka
mam podobny dylemat,tyle ze ja choruję na nerwice i depresję biorę leki bez nich nie mogę funkcjonować:/ teoretycznie mogę zajsć w ciaze,taka opinia lekarza z tym ze jest ryzyko ewentualnych wad wrodzonych:/ jedyna moja w sumie nadzieja jest w tym ze mąz mnie nie zostawi to to ze on sam urodził się z wnętrostwem,operację miał stosunkowo póno bo w wieku 5 lat,wiec on może też mieć problem płodnosćią chociaż innego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
Ja moglbym adoptowac dziecko, ale samotnemu raczej nikt na to nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bachorstwem
kobieta,która dzieci nie chce lub nie może mieć,przecież to skarb prawdziwy dla męzczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
o co chodzi z ta niepełnosprawna rodzina i protezą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
Dla mnie skarbem byla by taka kobieta, ktora po prostu by potrafila kochac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenbgffghfd
Co to znaczy "dać" komuś dziecko? :o Przecież to ty rodzisz i zapewne ty się zajmujesz więc jakie to kurwa niby dawanie? :D Ja nie mam zamiaru nigdy mieć własnego dziecka, mimo że mogę, w grę wchodzi tylko i wyłącznie adopcja, a facet który chciałby mnie zapładniać na siłę zostałby pogoniony w tempie natychmiastowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Na pewno sa tacy mężczyźni, co zostawią kobietę z tego powodu. Ale na szczęście nie wszyscy. Gdyby tak się stało w twoim przypadku, to wiedz, że kiepski ten twój facet, i nie kochał ciebie wystarczająco mocno - skoro przedkładał nad ciebie swoje ego. Z reguły to faceci nie chcą dzieci, więc nie miałabyś raczej problemów ze znalezieniem innego, co ucieszy się tylko że nie chcesz potomstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
nie dziwie sie ze tak mało dzieci rodzi sie w Polsce, skoro jest takie podejscie do dzieci? Ludzie dzieci to dzieci a nie bachory! Liczcie sie ze słowami alebo piszcie na innym topiku, to raczej topik na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagietek, => Dziecko adoptowane jest substytutem dziecka własnego. I jak proteza brakującej kończyny. To nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
Tez lubie dzieci :) i wrazliwe kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
,,dac" dziecko czyli urodzić, mój męzczyzna chce miec dziecko a ja chciałabym normalnie urodzic ale nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
Kalibanie drogi, proponuje ci abys na starosc nie wprawiał protezy zamiast zębów bo to przeciez tylko supstytut, cos zastepczego więc chodź szczerbaty, pij soki i strasz staruszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenbgffghfd
Rozumiem, że jakbyś urodziła to on by się nim tylko zajmował, a nie ty, no bo przecież ty mu je DAJESZ! Co za debilne określenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befberherhgre
Kaliban jestes chory;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jesli znalazlbym kobiete,
na razie. Zycze wszystkiego dobrego autorko. Moze pozniej zajrze na temat ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek,
ja zajmowałabym sie tym dzieckiem i on, razem wspolnie tak jak wspolnie razem teraz zyjemy jestesmy para juz wiele lat i kochamy sie brakuje nam tylko bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1212
ja bym zostawila faceta ktory nie moze miec dzieci bo strasznie pragne dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×