Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkaDLU

mam 18 lat i musze isc na swoje. problem w tym że.........

Polecane posty

Gość ewelinkaDLU
ale ja musze iśc na swoje do 30 września. naprawde nie chce tu tlumaczyc czemu akurat wtedy bo to dośc skomplikowane :( ja swoje potrzeby ( jedzenie, podręczniki itp) będe miec od rodziny to juz mam ustalone. chodzi tylko o to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka586110
ja mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
u mnie w miescie niestety nie ma internatu. a nawet gdyby byl to ja potrzebuję wynajac mieszkanie.... kuźwa gzie ja pracę znajdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
ty no sory, nie jestem az tak zdesperowana. byc moze za pol roku moj chopak zamieszka ze mna i co ja go do pokoju wezme??.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
chcialam sie was spytac czy i jaka prace moglabym podjac, jednoczesnie kontynuujac nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie
a nie masz jakichś koleżanek, z którymi mogłabyć wynająć mieszkanie? ew. pojedynczy pokój ze wspólną kuchnią i łazienką. a pracę najłatwiej dostać w markecie ale to i tak musiałabyś zatrudnić się gdzieś jeszcze. ew. w sklepie, jako kelnerka, od czasu do czasu jako hostessa, albo w pizzeriach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żadnej
nic nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie
a jak to jest z bursami szkolnymi, ktoś wie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie
na pewno coś znajdziesz na początek. dozbieraj kasę, tanie mieszkania do wynajęcia można znaleźć w kamienicach starego budownictwa. tak jest u mnie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
myslalm nad tą kelnerką, a ile taki kurs kosztuje? i jak ja mialabym to pogodzic ze szkola? no niestety nie posiadam żadnej takiej koleżanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
odpowiadam na pytanie- a w jakim mieście mieszkasz? i tak mnie więcej za ile w tych kamienicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
a jestem też ciekawa ile kosztuje wynajem kawalerki w takim średnim mieście, albo tak jak mowisz w starej kamienicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
nie jestem w ciązy koleżanko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam w wakacje
jako pomoc na produkcji, na czarno, zarobiłam prawie 2500 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracowałam w wakacje
oczywiście w 1 miesiącu 2500 zł niecałe. szukaj pracy w szwalniach etc. tylko pogadaj, żeby na czarno było to większa kasa dla ciebie. tylko szkołę zaocznie musiałabyś kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDalaOdWspomnień
za ponad 800 zł na miesiąc na staż możesz iść, czegoś się nauczysz zawsze... a tak to do sklepu, w jakiś barach, pizzeriach, telemarketing... jest pare opcji... w średnim mieście jakieś 1300 zł byłoby... zależy gdzie mieszkasz... możesz opiekować sie dziećmi.. ale to zarobek w zalezności od rejonu.. baardzo zrożnicowany.. na produkcji.. za sprzątanie dobrze płaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
hmmm dzieki. przemyśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz trochę dziwne spojrzenie na świat:/ wynajem kawalerki w średnim mieście to kwestia 700zł + czynsz jakies 300 + oplaty licznikowe. Od tej ceny mniej wiecej zaczynaja sie mieszkania bo ostatnio sama szukałam. Jeśli się wyprowadzisz nie skończysz szkoły bo będziesz musiała non stop pracować a jak sama widzisz całą wypłatę będziesz musiała wydać tylko na mieszkanie. Jakby Twój chłopak był dla Ciebie wsparciem to mógłby też pracować i pomagać Ci. A jeśli nie chcesz pokoju, który wyniósłby Cię jakieś 500-600zł tylko dlatego, że za jakieś pół roku mógłby on się do Ciebie wprowadzić to ja nie rozumiem Cię. Jak to on do Ciebie? Jakby i on się wyprowadził z domu to wtedy szukacie kawalerki i opłacacie ją razem. Jedna wypłata na mieszkanie a druga na życie. Ja innego sposobu nie widzę. Rozumiem, że ciężko Ci jest w domu ale decyzje podejmujesz rozżalona przez co nie patrzysz realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak
dlaczego piszesz od razu "dziwka"? Znajdziesz sobie nadzianego faceta i wyjdziesz na swoje. ja zaluje ze jak bylam mloda nie bylo to tak rozpowszechnione, napewno bym sobie kogos z kasa poszukala. tez mialam 18 lat i nabite idealy do glowy, teraz mam 32 i czuje ze moglam ulozyc sobie zycie zuplenie inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak
i stalej roboty w twoim wieku i bez zadnego doswiadczenia nie znajdziesz, co najwyzej dorywcza na wakacje. i pamiuetaj, nie pakuj sie w zwiazki z facetami bez kasy bo bedziesz miala jeszczwe trudniej, wiem cos o tym jak sie utrzymuje nierobow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttaaa
Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP POLSKA ,producentem wysokiej jakości trwałych perfum Do wyboru wiele znanych i lubianych zapachów, oraz ponad 80 innych produktów .Produkty kolorowe do makijażu oczu, ust i policzków oraz mineralne pudry i fluidy ,produkty FOR HOME dla Ciebie dla Twojego domu środki czystości. Zysk na produkcie 40% (ponad 10 zł). Żadnego miesięcznego obowiązku zamawiania .Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum ,katalogami co z łatwością pozwoli zbierać zamówienia .Dodatkowo dla osób chcących budować własne grupy sprzedażowe-rewelacyjny plan marketingowy pozwoli zarabiać Tobie w krótkim czasie konkretne pieniądze kontakt anettee_sz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografix
Może sesje zdjęciowe cię interesują ? Jak tak pisz (woj. Śląskie) patrycjolka (at) poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDalaODWspomnień
samodzielna kawalerka to duuuuży wydatek.. Nie chce mi się wierzyć, że jeśli będziesz miała do wyboru mieszkanie w 'domu' a pokój samodzielny wynajęty, to wybierzesz taki dom;P pomieszkaj na razie w pokoju jakimś, potem z chłopakiem wynajmniecie cos dla dwojga, tak to rozumiem... sama nie dasz rady utrzymac kawalerki i siebie, za tak małe pieniądze, a lepszych nie zarobisz obiektywnie patrząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
do a ja napisze tak - koleżanko, dla mnie seks za pieniadze to jest kurestwo z której by strony nie spojrzec i taka kobieta jest dziwką. w żuciu nie upadnę tak nisko. zrezta mam chlopaka ktorego bardzo kocham i w życiu nie dalalbym dupy zadnemy bogatemu skur*elowi mnawet za milion zlotych. wyglada na to że nie skoncze tej szkoly. musze sie wyprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaDLU
a moj facet to nie jest żaden "nierób", on ma sporo swoich wydatkow i problemow aktualnie i niestety nie jest w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W srednim miescie kawalerka
ok. 1200 zl +oplaty. Jest mnostwo osob zgadzjacych sie na prace za minimum krajowe, Ty wynajmujac kawalerke musisz miec ze 2000. Ciekawe jakim cudem chcesz taka prace znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx90
też mam 18 lat, w sumie 19. skończyłem liceum i...? no właśnie. pozostaje i mi i Tobie praca na czarno albo staż za 700 zł. O mieszkaniu najmniejszym dla siebie możemy zapomnieć. Ktoś napisał, że do 26. roku życia rodzice muszą nam finansowo pomóc w nauce. Okej! Tyle, że co w przypadku jeśli ktoś ma ambicje, chce np. iść na grafikę komputerową , gdzie miesięcznie wydaje się na studiach 500 zł? W innym mieście na przykład. Do tego trzeba doliczyć utrzymanie itp. A rodzice na to kasy nie mają , bo sami mają masę kredytów i wydatków. Co wtedy? Ewelina, na mieszkanie ... według mnie (chociaż chciałbym planować sobie życie teraz tak jak ty) jest dla Ciebie za wcześnie, nie dasz rady. skończ jakąś szkołę zaocznie, dorób sobie na czarno gdzieś, pokombinuj, poszukaj, a może coś z czasem znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejewewe
moje koleżanki (3 siostry) musiały sie wyprowadzić z podobnych powonów jak ty z domu... miały po 16lat(bliżniaczki) i 18. wynajeły wspólnie mieszkanie i poszły do pracy. do klubu w weekendy i czwartki a w dzień roznosiły ulotki. Skończyły szkoły (bliźniaczki technikum) moze nie niały za rewelacyjnych ocen ale matury pozdawały. Wieże że ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×