Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkaDLU

mam 18 lat i musze isc na swoje. problem w tym że.........

Polecane posty

Ale te dziewczyny były we trzy więc to zawsze lżej a ona jak sama jest to po prostu nie ma możliwości aby wyrwać się i mieć coś całkowicie swojego. Pozostaje tylko pokój i płacić jakieś 600zł. Zawsze coś Ci zostanie na jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie ..
albo może poroznoś CV po galeriach, na pewno w jakims sklepie czy to z ciuchami, biżuteria,obuwiem itp znajdziesz cos dla siebie. kelerka/barmanka raczej nie musisz mieć kursu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi miasto przyznało mieszkanko od gimny.Zarabiałam wtedy 900 zł i zostało mi przyznane po pół roku ;) Ja miałam o tyle ciężko ,że jeszcze studiowałam zaocznie i studia muszę opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia winiarska
Cześć ja mam problem iny i powarzmy bo mnie ojczyzny wyłonił teraz skończyłam szkole mieszkałam w iternacie i nic zgłosiłam do szkoły vdyrektorce miała pomuc e nie pomogła w cale u babci mogę być tylko 2 miesiące pracy nie mogę znalesc byłam na rozmowie o prace ale nichyba zawsze to samo odezwiemy się i nic więc kto ma powarznieszy problem mam 20 lat i gdzie mam się podziac na ulicy bo chyba to mi zostato matka się do mnie nie odzywa nie chce mnie znac a ojciec w więzieniu i co ja mam robić w takiej sytuacji wiecie cieszko jest gadałam z ciocia May siostra ale sama nie wie jak mi pomuc bo u niej nie ma miejsca ma zaledwie jeden pokój i kuchnie wiec ciocia odpada chrzesna to samo wiec powiecie co ja mam robić jak bez kasy i bez mieszkania co ojczym się do mnie dobieral jak powiedziałam matce to się wypar o kazał mi się wyprowadzić ja nie chciałam to mi wyrzucił wszyskie rzeczy z domu i zamknął drzwi i co mam ja powiedzieć jak nie mam mieszkania nie mam jak się uczy mam nie mam za co pokój wynająć nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka99

Mam 19l i podobny problem.Ludzie dajcie spokoj tak mlodym dziewczyna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×