Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CAYRA

SEKS..to już?? czy nie..

Polecane posty

problem głupi ,ale ..otóż mój chłopak ..jesteśmy pół roku ..coraz częściej namawia mnie na seks ..nie jakos nachalnie,ale jednak coraz częściej;lecą teksty ,ze go samym wzrokiem prowokuje ..i przestaje mu wystarczeć to co jest , on chce iść na całość, nawet padło stwierdzenie Ciebie to tylko przelecieć , za moje zachowanie ponoć prowokujące dotego bardzo podniecające jak i pociągajace do spróbowania tego ze mną !!! nie wiem ja sama może i mam ochotę, ale nie chce jeszcze właściwie mam takie postanowienie seks po ślubie !nie wiem już sama co zrobić ..wlasnie zrobic to ,czekać ????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁADNA dziewica
ile masz lat..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sama od siebie nie chcesz to masz takie prawo.Chłopak nie ma prawa ci deliktatnie ani inaczej narzucac propozycji. Czasem warto poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁADNA dziewica
ja myślę tak: jeśli jesteś nastolatką to się wstrzymaj z takimi decyzjami. żeby robić coś takiego, trzeba być PEWNYM, a nie pytać na forum o opinie obcych ludzi... jak się jest dojrzałym emocjonalnie, gotowym na zbliżenie, kocha się partnera, planuje się z nim przyszłość, potrafi się odpowiednio zabezpieczyć przed wpadką i ma się poważne podejście do życia to można uprawiać sex. ale jeśli chcecie się tylko pobawić i zaspokoić zwierzęce instynkty, albo gdybyś miała zrobić coś wbrew sobie - to stanowczo NIE. jak chcesz do ślubu - czekaj do ślubu. :) jak kocha to poczeka, a jak nie kocha, to nie warto oddawać mu coś tak cennego jak dziewictwo(+ jedne z ważniejszych wspomnień na całe życie) trzeba mieć pewność, że nie będzie się tego żałowało. że facet się Tobą zaopiekuje, będziesz się z nim czuła bezpiecznie i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bellucci
zrób sobie dzidziusia:) ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararararara
teraz cie przeleci a nastepny do slubu bedzie chcial isc z dziewica ;/ jak kazdy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto poczekac na ten moment i nie odbieraj sobie miłych wspomnień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mems
Nie czekaj do slubu, bo trzeba wyprobowac towar przed kupnem :D A do seksu nie zmuszaj sie za nic w swiecie! Jezeli masz na to ochote, to ok, ale jezeli zrobisz to, bo chlopak tego chce, to mozesz potem tego zalowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁADNA dziewica
generalnie to ten "pierwszy raz" to różne kobiety odbierają inaczej. dla jednych jest to nieistotny szczegół w życiu - nie miało to dla nich żadnego znaczenia, nie było istotne z kim i gdzie. a dla innych jest to coś tak ważnego, mającego wpływ na przyszłe życie seksualne... dlatego MOIM ZDANIEM lepiej, żeby to było zaplanowane. odpowiednie miejsce, atmosfera, nastrój - takie drobne szczegóły, a pozostają w pamięci na dłuuugie lata. :) jeśli jest to ktoś wyjątkowy, to wspomnienia będą cudowne, a jeśli nie.. to możesz żalować swojej decyzji.. jeśli nie potraktuje Cie w wyjątkowo, nie przytuli po wszystkim, nie zadba o Twoje dobre samopoczucie to będziesz się z tym źle czuła.. dlatego lepiej pogadać najpierw z facetem, dowiedzieć się jaki jest itp. Ja osobiście nie zrobiłabym tego z kimś, kto mi sugeruje, że już powinniśmy. :) Może to zdesperowany prawiczek i chce szybko zaliczyć? albo napalony zbok? ja tam do takich nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie jest nic aż tak waznego ..pierwszy czy dwudziesty żeby było zawsze odlotowo!!! ale czekam bardziej boję się wpadki ..niz tego czy odejdzie czy będzie ..facet to tak jak auto rzecz nabyta ..nie ten to inny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrawiczek oczywiscie
Ja uwazam, ze jesli kochasz chlopaka i masz ochote powinnas zrobic to przed slubem... Sam moze i bym poczekal, jesli dziewczyna by chciala tylko po slubie, ale bardzo sie obawiam jakim bede partnerem w łóżku, czy podołam... Takze ja np. chcialbym z nią się kochac przed slubem, aby nie sprawic jej przykosci np po slubie, gdyby miala przezyc jakies rozczarowanie i zaczac myslec o rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×