Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatko

widzenia,, pomocy!

Polecane posty

czy zna ktoś z was stronę ze wzorami pism do sądu o przyznanie widzeń z dzieckiem??? bardzo mi na tym zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiszePisma
To proste pismo Piszesz: Do sądu penitencjarnego w ............. Proszę o przyznanie mi widzeń z moim dzieckiem odsiadującym wyrok z par...... w ZK w ............ Czytelny podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem1 ale to trzeba rozmieścić, uzasadnić... nie wiem jak mam zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale to coś ci sie pomyliło hehe o widzenia z dzieckiem mi chodzi ale takie u jego matki, dziecko jest nieletnie:) ma roczek, matka mi utrudnia i chcę napiac do sądu o to aby przyznali mi widzenia na ktore matka dziecka musi sie zgodzic... może ja sie źle wyrazilem sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam cos zaraz skopiuje i przesle... moze z tego cos sciagniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejscowość, dnia . Sąd Rejonowy w .. (miejscowość, w której ma siedzibę sąd), Wydział Rodzinny i Nieletnich Wnioskodawca: .. (imię i nazwisko osoby, która jest uprawnione do kontaktów oraz dokładny adres) Uczestnicy: (imię i nazwisko oraz dokładny adres dziecka i osoby pod której opieka się znajduje) Wniosek o uregulowanie widywania się z dzieckiem W imieniu własnym wnoszę o: uregulowanie widywania się wnioskodawcy .................... z małoletnią uczestniczką postępowania .............., urodzoną w dniu ......... r. w ..................... przez zarządzenie, że widywanie to będzie miało miejsce w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca oraz w każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca w godzinach od 15-tej do 17-tej, i to z prawem zabierania dziecka poza mieszkania*, przy czym wnioskodawca będzie odbierać dziecko z mieszkania uczestników postępowania i przyprowadzać do tego mieszkania, zaś ta uczestnicy postępowania mają obowiązek nie przeszkadzać czynności wnioskodawcy. uregulowanie widywania się wnioskodawcy .................... z małoletnią uczestniczką postępowania .............., urodzoną w dniu ......... r. w ..................... w trakcie postępowania przez zarządzenie, że widywanie to będzie miało miejsce w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca oraz w każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca w godzinach od 15-tej do 17-tej, i to z prawem zabierania dziecka poza mieszkania*, przy czym wnioskodawca będzie odbierać dziecko z mieszkania uczestników postępowania i przyprowadzać do tego mieszkania, zaś ta uczestnicy postępowania mają obowiązek nie przeszkadzać czynności wnioskodawcy. Uzasadnienie: (Własnoręczny podpis wnioskodawcy) W sprawach właściwy miejscowo jest sąd miejsca zamieszkania dziecka, ewentualnie miejsca pobytu dziecka. Punkt 1 w części wnioskowej musi wystąpić obligatoryjnie, punkt 2 jest fakultatywny. * We wniosku należy wpisać konkretny opis kontaktów z określeniem dni tygodnia, świąt oraz godzin kontaktów, miejsca ich realizacji, oraz sposobu przekazania dziecka. W uzasadnieniu trzeba wskazać przede wszystkim więzi jakie łączą dziecko z wnioskodawcą. Ponadto opisać jaka sytuacja kontaktów jest w chwili składania wniosku. Osobami, które wniosek o uregulowanie kontaktów mogą złożyć są: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz inne osoby bliskie dziecku. Podpis Załączniki: odpisy wniosku. Wszystkie załączniki powinny być dołączone do pozwu w ilości odpowiadającej ilości uczestników postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE:) dzieki to akurat mi pomaga baaardzo:) dzięki za fatyge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiszePisma
To tobie coś się pomyliło Tatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies w internecie wczesniej znalazlam i skopiowalam na kompa ... zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylkaaaa
tatko u prawnika z 50 - 100 zl i ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnik tego nie pisze tylko radca prawny. ale wole to sam napisac.. korzystałem już z uslug radcy i nie byłem zadowolony.. dałem mu wszystkie dowody a on napisał pismo taki ze pozal się Boże.. naprawde wole sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylkaaaa
wiem ze sie czepiam ale tatku: radca prawny to PRAWNIK.....:O tak na przyszlosc: kazdy kto ukonczy prawo jest prawnikiem....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akrylkaaa radca prawny to nie prawnik kochana.. prawnik broni cie w sadzie a radca prawny tylko daje porady albo pomaga napisac pismo.. ni wystepuje w sadzie razem z tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Nie pisz sam tatko. Za bardzo buraczany jesteś i smalcem upaprzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa! oto właśnie odłam naszego społeczeństwa który nie nadaje się na fora internetowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylkaaa
ok mi nie wierzysz, to moze wikipedii uwierzysz Prawnik na gruncie prawa polskiego osoba, która ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła stosowne zagraniczne studia uznawane w Polsce. ZAWODY PRAWNICZE: sędzia prokurator adwokat radca prawny notariusz komornik syndyk i jeszcze pare innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to chodzi o wykształcenie, ale radca prawny nie może wystepowac na sali rozpraw jako obrońca:) tylko pełnomocnik prawny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie moga pisac rożne rzeczy.. ja pytałem sie tego radcy właśnie ile by wziął żeby reprezentowac mnie w sadzie, on oznajmił ze nie moze bo nie ma takich uprawnień, od tego sa adwokaci i pełnomocnicy prawni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrylkaaa
ja pitole radcy prawni wystepuja przed sadem wystepuja przed sądami wszystkich instancji, w postępowaniu cywilnym, pracy, karnym itd pelnomocnik to osoba, ktorej napiszesz swoje pelnomocnictwo - kazdy radca, adwokat itd musi miec twoje pełnomocnictwo aby cie reprezentowac w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tko
przeciez z nim rozmawiałem... wogoole dobra ty ja nie mam zamiaru się klócic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada.
Toś się nieźle ubzdryngolił z samego rana - lepszy odłamie społeczeństwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatko tatko
też mi "tatko" co po roku przypomniał sobie, że ma dziecko ale... lepiej późno niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×