Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinkawawa

Mąż przesladowca .... mąż cholernie zazdrosny ... pomocy

Polecane posty

Gość 128
mąż nie zna szczegółów i poukładał sobie najgorszy scenariusz.A POWIEDZIAŁAŚ MU CZY PRZEMILCZAŁAŚ??????Nie mam nic więcej do dodania.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA SLUBICE
a co ja moge mu tlumaczyc???wczoraj sie dowiedzialam ze za mieszkanie w jego domu bede dawac mu ''dupy''doslownie!!!!poza tym posiada drugi numer tele z kltorego wypisuje smsy i mnie sprawdza a skad wiem???bo przez przypadek nie skasowal ostatniej wiadomosci w tele.corki wtedy gdy korzysta z niego i wklada karte!!!!nalo tego doszlo do tego ze musialam kupic nootbuka sobie poniewaz jego rzeczy jakie robi to sie w pale nie miesci.pozdrawiam tych ktorzy nie byli w takej sytuacji a najwiecej sie wypoaidaja :( a poza tym brak slow na to wszystko i musze sobie sama poradzic z tym,naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinka
14:28 [zgłoś do usunięcia] kot13 hmmm. jeśli wcześniej taki nie był to rzeczywiscie dziwne- czuje się zagrożony. Ale tak sobie myślę, że zazdrość i podejrzliwość pojawia się wtedy, gdy sami mamy coś "za uszami". Czyli , mówiąc prościej, może mężowi zdarzyło się być nie w pporzadku i teraz podejrzewa, że skoro on mógł to czemu Pani nie może -zwłaszcza, że ładnie Pani wygląda ostatnio. Wszelkie uczucia mają początek w nas samych." pod tą wypowiedzią się podpisuję!!!!!! mm mnie zdradził ja sie o tym dowiedziałam. jakoś przełknęłam tę żabe i jesteśmy razem jednak mm dyskretnie sprawdza mój telefon i jest bardzo zainteresowany co ja tak wypisuję na tym komputerze :) póki co nie jest to uciążliwe jeszcze ale zobaczymy jak to się rozwinie może mu się znudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTAJAC TWOJE ODP MAGDO I TWOJEGO MEZA MARKA TO W TEJ CALEJ SYTUACJI JESTESCIE ZA PRZEPROSZENIEM CHORZY OBOJE. JEDNO LEPSZE OD DRUGIEGO . JESLI MAGDO NIE CHCESZ Z NIM BYC TO PO CO JESZCZE RAZEM MIESZKACIE WYPROWADZ SIE WEZCIE ROZWOD I NIECH KAZDY POJDZIE W SWOJA STRONE JEDYNE CO LACZYC WAS BEDZIE TO CORKA. Z TEGO CO PISZESZ TO JESLI JEST TAK ZLE ITD TO CZEMU JESZCZE SIE NIE WYPROWADZILAS .CHYBA LUBISZ BYC TAK TRAKTOWANA SKORO DALEJ Z NIM MIESZKASZ. GDYBY MOJ MAZ MNIE TAK TRAKTOWAL TO NAPEWNO BYM NIE SIEDZIALA Z NIM A TYM BARDZIEJ NIE PRALABYM WLASNYCH BRUDOW PUBLICZNIE. MOIM ZDANIEM DRZECIE KOTY NA SIEBIE OBOJE TYM BARDZIEJ ZE JESTESCIE JUZ TE KILKANASCIE LAT ZE SOBA TO PRZEZ TAKI OKRES POWINNISCIE JUZ ZNAC SIE NA WYLOT CHYBA ZE LACZY WAS JEDYNIE LOZKO PISZESZ ZE OD 2 LAT JESTESCIE MALZENSTWEM TO PO CO WYCHODZILAS ZA NIEGO A CO DO CIEBIE MARKU RATOWANIE MALZENSTWA NIE POLEGA NA UBLIZANIU WYZYWANIU TYLKO NA WZAJEMNYM ZROZUMIENIU A PRZEDEWSZYSTKIM NA ZAUFANIU'!!!!! MOZE TY MASZ COS ZA SKORA A MOZE KTOS JUZ JEST ZE TAK SIE ZACHOWUJESZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BOJE SIE TYLKO JEDNEGO MAJAC JEDNO DZIECKO NIE CHCE MIEC Z NIM KOLEJNEGO I UWAZAM JAK TYLKO MOGE ALE OCZYWISCIE FINAL NAWET BEZ ZGODY MOJEJ KONCZY............." CO DO TEJ WYPOWIEDZI TWOJEJ MAGDO TO NIE ROZUMIEM CZEMU TY WOGULE Z NIM SYPIASZ SKORO GO NIE KOCHASZ... MOZE WIEC JEDNAK JAK ON STWIERDZIL ZE BEDZIESZ MU" DAWAC DUPY ZA MIESZKANIE W JEGO DOMU" CZYTAM TO JESZCZE RAZ I NIEWIERZE CO TU PISZESZ DZIEWCZYNO WEZ SIE W GARSC WEZ COS Z TYM ZROB BO NIE DAJ BOZE JESZCZE DOJDZIE DO JAKIES TRAGEDI MAM NADZIEJE ZE ODP MI NA TE ZADANE PYTANIA POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujaaca1979
A COS WYNIKŁO Z TEGO ZE JEZDZILAS I SZUKALAS I NA TYM SIE SKONCZYLO CHCIALABYM ABYS NAPRAWDE WZIELA SIE ZA SIEBIE BO NAPRAWDE DOJDZIE DO TRAGEDII SKORO JESTES PYSKATA MOZESZ NAWET PRZEZ PRZYPADEK DOSTAC OD MEZA,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujaaca1979
NIE WIEM JAK U CIEBIE ALE U NAS MOZNA OD REKI ZNALESC OD KAWALERKI PO MALE MIESZKANIE TYLKO TRZEBA CHCIEC MAM WRAZENIE ZE TY NIE CHCESZ MASZ PEWNIE ZNAJOMYCH KTORZY CI POMOGA... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek32
nigdy nie udeżę kobiety i magda dobrze o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek32
małżeństwa nie uratuje sam.chcę iść na terapię z magdą ale ona nadal twierdzi że ona jest zdrowa i tylko ja powinienem się leczyć.terapie nie kształtują charakteru ale uczą jak iść na kompromisy.wczoraj byłem się nachlać nie robiłem tego od 13lat bo byłem dupa zapatrzony tylko w jedną kobiete a ona to wykorzystywała.dziś patrzę na świat troszke z przymrurzeniem oka.nie ucieknę do kieliszka alkochol mi poprostu nie smakuje i mam jeszcze cureczke moje oczko.takie odchamienie się dużo zmienia pod czaszką.nawet znajomi z pracy zauważyli że dziś jestem inny;jakiś do życia.to wszystko moja wina.PRZEPRASZAM.nie mam nic na sumieniu nie myślcie sobie że Magde zdradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukikoki
ludzie, dlaczego pierzecie swoje brudy publicznie? Ze spraw intymnych, robicie serial brazylijski... obydwoje jestescie siebie warci, chyba nie dorosliscie do roli partnerów, małżonków, a co dopiero rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TAKIM RAZIE DLLACZEGO PRZEPRASZASZ MARKU??? BO TEGO NIE ROZUMIEM PRZECIEZ NIKT CI NIE MOWIL CZY NIE PYTAL CZY ZRDADZILAES ZONE SAM TO ZASUGEROWALES.... PAMIETAJ ZE WINNY SIE TLUMACZY!!!! POZDRAWIAM I CZEKAM NA DALSZE WYPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 -A SKORO CHCESZ RATOWAC MALZENSTWO TO CZEMU SPAKOWALES MAGDE 2- CZEMU NP RAZEM NIE WYJDZIECIE ZEBY SIE ODCHAMIC 3- CZY KUPUJESZ JEJ KWIATY BEZ OKAZJI 4- MOWISZ JEJ CZULE SLOWA 5- ZABIERASZ JA NA ROMANTYCZNE SPACERY WATPIE ABYS TO ROBIL I PROSZE CIE NIE PISZ ZE NIE MASZ CZASU ALBO ZE JEST CORKA BO DO CORKI MOZNA ZAWOLAC BABCIE LUB ZNALESC NIANIE A PRACA NIE ZAJAC NIE UCIEKNIE PRZEDE WSZYSTKIM POWINIENES ZAUFAC !!!! I PPROBOWAC ROZMAWIAC SPOKOJNIE NIE KRZYKIEM A CO DO TEGO CO MAGDA PISALA MA CI DAWAC DUPY ZA TO ZE MIESZKA W TWOIM DOMU .... TAK SIE NIE ROBI JESTESCIE MALRZENSTWEM I NIE POWINNO BYC MOJE TYLKO NASZE ONA PEWNIE TAKZE ZAJMUJE SIE DOMEM MOZE NAWET TYLKO ONA PRANIE MASZ ZROBIONE OBIAD UGOTOWANY POSPRZATANE DZIECKO DOPILNOWANE CHYBA ZE SIE MYLE ZE TAK JEST??? Z TEGO CO PISALA TO PRACUJE NA ZMIANY MOZE WTEDY NIE MASZ OBIADU GDY JEST W PRACY........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
Moja wersja jest taka ze w koncu sie dowiedzialam prawdy i z czystym sumieniem moge odejsc i terasz wszyscy widza kto kogo podejrzewal a co ta osoba robila za plecami.....brak slow.dziekuje wam wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGA MAGDO JAKIEJ PRAWDY SIE DOWIEDZIALAS BO Z TEGO CO NAPISAL TWOJ MAZ BYLO TYLKO ZE POSZEDL SIE ODCHAMIC I JAK TWIERDZI NIE ZDRADZIL CIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
to znow ja....co do twowjej odpwiedzi to powiem tak.dzis maz mi sie przyanal ze poznal kobiete 20-letnia niby wczoraj byl gdzies z nia!!!!ponoc maja wspolne plany co do zamieszkania w tym domu!!!!(jeszcze jak nie patrze tu mieszkam)oczywiscie torby spakowane stoja ale nie mam nadal gdzie sie podziac z dzieckiem a tu ono jest najwazniejsze dla mnie!!!!on tu sie wypowiedzial dzis ale widze ze calej prawdy nie napisal o niwej '''znajomosci'''jego :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
To jest po prostu nie do opisania..uwierz mi kimkolwiek jestes...jak okreslil ta pania ja tylko bedzie mial do ''jeb.....''brawo marku,ale na tym tylko zycie nie polega.co do zajmowania sie domem to powiem tak,nim wuyjde do pracy na zmiane popoludniowa czyli od 15 do 24-2 w nocy zawsze w domu jest obiad,wyprane,posprzatnae napalone w centralnym czy kominku i nikt mi tu niczego nie zarzuci a toowj podpunkty nigdsy nie byly jego mocna strona z dawaniu szczescia kobiecie bylo praca0pieniadze i pieniadze i praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SKORO JEST CHETNY DO ZAMIESZKANIA Z "NOWA" TO NIECH WYNAJMIE CI MIESZKANIE I JE OPLACA W KONCU JEGO DZIECKO NIE BEDZIE MIALO SIE GDZIE PODZIAC CHYBA ZE MA NA MYSLI ZE ZAMIESZKACIE TAZEM W CZWORKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
To przec hodzi ludzkie pojecie co on mowi i robi a co do kawalerki to sam osobiscie przy mnie dzis dzwonil i szukal mi ale jak zapytalam czy ma zamiar mi ja oplacac ze tak mu spieszno to powiedzial ze mam sobie sama rade dac,,,wiec ja mu zostawiam piekny dom 120mk auto warte 50 tys firme a ona tak???ok,ja chcialam polubiownie wiec teraz zabawimy sie inaczej jak bedzie w polowie musial mnie splacic a przyy moich dochodach jest wiecej niz pewne ze kazdy saz pojdzie mi na reke tym bardziej ze zostawilam mu wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ROZUMIEM CZEMU MU ZOSTAWIASZ PRZECIEZ PRZY ROZWODZIE BEDZIE PODZIAL MAJATKU JESLI DODASZ TAKI ZALACZNIK WSZYSTKO SIE ODBEDZIE NA JEDNEJ SPRAWIE CHYBA ZE PODPISALAS INTERCYZE PRZED SLUBEM TO MOZESZ ZAPOMNIEC A CO DO TWOICH ZAROBKOW TO MOZESZ TAKZE OD NIEGO ZLOZYC O ALIMENTY NA DZIECKO A TYM BARDZIEJ NA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alimenty po rozwodzie otrzyma tylko ten małżonek, który nie został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia. Dostanie je nawet wówczas, gdy powróci do swojego poprzedniego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
nie inetrcyzy nie podpisalam choc jego rodfzina wrecz mnie zmuszala!!!a co do reszty to juz sad rozszczygnie :) musze isc spac do jurto kolejna zmiaan gdzie musze wstac o 5 rano i tak na przemian dwa dni na 5 do 15 dwa dni na 15 do.....? dwa dni wolne ale wspomne ze co drugi weekend ucze sie zaocznie,,,ni i dlatego jestem zla zona ze zaczelam myslec o sobie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze ze podjelas nauke powienien byc dumny ze robisz cos co sprawia ci przyjemnosc a takze miec jakas odskocznie od zycia codziennego MILEJ NOCY ZYCZE I CZEKAM NA KOLEJNE ODP POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
No wlasnie ze nie jest dumny z tego...a co do tego to w weekend mam zjazd i wiesz co mi moj maz powiedzial?????czy ta panienmke moze sobie przyprowadzic do domu jak mala zasnie!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????ja ja bede w zielonej gorze,kurwa to trzeba miec tupet naprawde !!!!jak mozna przy dziecku obca sz.....dmuchac w domu gdzie ona bedzie spac BOZE to sie nie miesci w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE MASZ ZEDNEJ PRZYJACIOLKI PRZYJACIELA ALBO NAWET RODZICOW CZY TESCIOW PRZECIEZ MOGA GO SPRAWDZIC CHYBA ZE SA PO JEGO STRONIE WTEDY NIC TO CI NIE DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
o to to juz sie nie boje...sluchaj wejdz na gg to popiszemy jezeli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda slubice
a numer tele.zeby sie zdzwonic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×