Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksieznaizaba

router do neo

Polecane posty

Gość ksieznaizaba

Witajcie, poszukuje routera do neostrady na 2 komputery, coś w miarę taniego do 200 zł, i prostego w obsłudze oraz konfiguracji, proszę o pomoc ponieważ nie mam się kogo poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje wejsć na Allegro , wpisać router neostrada , zobaczyc co mają , a pózniej ewentualnie poszukac info o danych modelach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieznaizaba
Dużo osób odradza mi zakup routera od firm TP-link i Edimax mówią że często się zawieszają i nie mają dobrego zasięgu, więc może jakieś inne propozycje ?? Skoro może być taniej niż 200 zł to super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2forumowicz
ja pracuje na 1letnim d-linku i szczerze mowiac nie polecam, straszna kicha, przerywa, zwiesza sie i traci sygnal nawet na przestrzeni pustego pokoju. sam zastanawiam sie obecnie nad kupnem rutera netgear, ale musze pogadac o tym z tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmirak
Skoro ci tyle osob odradza zakup tp-linka i edimaxa to moze spytaj sie tez co ci polecaja??:) Fakt, sa to produkty raczej z nizszej polki jakosciowej, a nie zawsze cenowej. Kolega wyzej podpowiada ci zeby wziac netgeara. Jest to dobry pomysl z uwagi na bardzo dobra jakosc wykonania, stabilne dzialanie. nie bedzie ci sie zawieszal.. Jesli chodzi o neostrade to do wyboru masz modele z serii dg lub dgn. Napisz jaka masz przepustowosc, czy zamierzasz wysylac duzo plikow miedzy kompami, czy masz karte sieciowa w standardzie n. Dzieki tym informacja dobierzemy ci cos odpowiedniego do zapotrzebowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbra67
Chyba swoja złośliwością nieco odstraszyles forumowiczke do dalszego pytania. Ale co do meritum to zgodze sie z toba i podtrzymam pozytywna opinie o netgearach. Nie warto sie ladowac w buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd negatywne opinie o TP-linkach, moim zdaniem w niczym nie odbiega od Linksysa ( z obydwoma miałam do czynienia), a różnica cen jednak znaczna, co w tym Wassermanie można zaobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×