Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niepozorna

On nie chce się wiązać!

Polecane posty

Jak w temacie, powiedział mi ze nie chce się ze mną wiązać ale to nie znaczy ze nie chce mnie, wrecz przeciwnie chce sie ze mną niezobowiązująco spotykać.Co mam robić ja chcę czegoś więcej kocham go, meczy już mnie ta sytuacja ... On uważa, że związek to ograniczenie wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz związku, uwierz mi, tylko jedno cię uratuje: Odejdź z honorem i powiedz, że bardzo go lubisz ale nie przyjmiesz jego propozycji niezobowiązujących spotkań. Tylko to da ci szanse. W miarę duże 60% na moje oko. Każdy inny ruch, jak szlochanie, denerwowanie się przy nim, czy zgoda na układ, umniejszą cię w jego oczach i zaszufladkują jako dziewczyna nie nazwiązek. Kapiszi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą po co Tobie taki facet? który nic do Ciebie nie czuje, nie potrzebuje i nie zabiega byś była tylko jego a on tylko Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja wyglada w ten sposob ze on byl kiedys we mnie zakochany ale nie wyszlo nam , nie wiem czy teraz cos do mnie czuje poza sentymentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Tylko urośniesz w jego oczach. I tak, będzie sie zastanawiał, co może i stracił. Nie poddawaj się. Wytrzymaj i nie odzywaj się pierwsza po odmowie układu. Ale jak on coś tam powie, zawsze bądź miła, opanowana, z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy do niego się nie odzywam kilka dni , to odzywa sie do mnie z pretensjami dlaczego milczę, wiec chyba nie jest mu to takie obojetne.. chybaa ze to jakas gra w której jestem zabawka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerty
byla bys najwieksza idiotka gdybys sie zgodzila na to co on ci proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie gra. TO normalna reakcja. Jeśli on ma pretensje, że nie zadzwoniłaś, to znaczy, że zatęsknił i chciał, żebyś dzwoniła. Jesteś górą. Coraz bliżej celu. Mam nadzieję, że na te pretensje odpowiadasz mu miło, że byłas bardzo zajęta. Zajętość, to klucz do sukcesu. Faceci uwielbiają kraść czas kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie tylko ze gdy nie pojde na ten układ on zerwie ze mna kontakt i o mnie zapomni Nic mi nie pozostalo jak tylko się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×