Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak ja to przeżyłam? :P

Jakie były wasze największe wpadki?

Polecane posty

Gość jak ja to przeżyłam? :P

Ja do swoich wspomnień na ten temat powracam z bolącym sercem 😭 Ale dziś to z siebie wyrzucę. 1. Kiedyś byłam z koleżanką nad zalewem(miałyśmy po 14-15 lat). Było strasznie gorąco. Nie miałyśmy ze sobą strojów kąpielowych, więc postanowiłyśmy odejść na ubocze, a tam wykąpać się w bieliźnie. Na początku było wszystko w porządku, kiedy nagle obok nas pojawili się nasi koledzy :O Na początku pomyślałam, że przesiedzę w wodzie aż sobie pójdą, ale za nic nie dało się ich pozbyć :O Kiedy jakoś się obrócili, to stwierdziłam, że zrobię szybką akcję i dobiegnę do swoich ubrań. Niestety moja akcja nie była wcale taka szybka ani taka udana :O :( Na drugim brzegu był wtedy jeszcze jeden kolega i powiedział, że aż tam było widać moją bladą dupę (byłam w stringach) Ci obok też ją widzieli :o Później ten z drugiego brzegu nie dawał mi żyć na długi czas :( Wtedy wszystkie tematy kręciły się obok mojej dupy :( Mam nadzieję, że już o tym zapomnieli :P 2. Kiedyś miałam kolegę z Holandii, który w ogóle nie znał polskiego. Siedziałam z nim i z koleżanką. Nie pamiętam o czym była rozmowa i jakie okoliczności, ale powiedziałam do koleżanki po polsku, że mam na sobie wieśniacze majtki... Myślałam, że on i tak nie będzie wiedział o co chodzi, ale niestety to zrozumiał 😭 Miałam jeszcze wiele innych wpadek, ale to opiszę później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to przeżyłam? :P
wieśniacze majtki---> brzydkie, tandetne, pantalony itp. Jak kto woli i jak się komu nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to przeżyłam? :P
Może się wydaje, że to nie były straszne wpadki, ale wtedy przez tego gołodupca spać po nocach nie mogłam 😭 Jeszcze na dodatek ten kolega mnie prześladował 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to przeżyłam? :P
Akurat słowo majtki i wieśniacze znał :O Do tego znał jeszcze "kurwa", "spierdalaj" "w pierdol" i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffffffffffffffffffffffffffff
Kiedys kupilam sobie bluze i od razu ja zalozylam pod wieczor lezalam z kolega i sie przyytulalismy i wogole i on nagle "co to jest" i pokazal mi .. ja dotykam a to metka :o nie oderwalam jej.. Moze wedlug was to nie jest wielka wpadka, ale ja myslalam ze sie spale ze wstydu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowe porady darmowe
Blade pupy są piękne tak samo jak i te opalone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w życiu tyle wpadek, że już nie nadążam :D Praktycznie gdzie nie pójdę, to coś mi się przydarzy :P W szkole to już były prawdziwe cyrki ;) W gimnazjum dostałyśmy z koleżanką głupawki, prowokowałam ją i denerwowałam, żeby się na mnie wściekała no i gdy ruszyła w moją stronę, zaczęłam spieprzać ile sił w nogach przez cały korytarz, aż dopadłam kibla i się tam schowałam :D byłam tam sama i trzęsłam się ze śmiechu wyobrażając sobie, jak ją przestraszę, gdy wejdzie :P słyszę otwierane drzwi, więc wyskakuję z kabiny z szeroko rozstawionymi rękoma i krzyczę "AAAALOOOOHAAAA!"... i zamurowało mnie na widok nauczyciela historii, który był nie mniej zdziwiony niż ja :D gdy się otrząsnął, to tylko kiwnął na mnie palcem i musiałam mu za karę towarzyszyć podczas jego dalszego dyżuru, więc wszyscy się śmiali bo to była najgorsza kara wtedy :P Poza tym, przyłapał mnie na rysowaniu jego karykatury, strzeliłam mu gumką do włosów jak z procy prosto w czoło (nudziło mi się na lekcji i wszystkich wmurowało, senna atmosfera, ten coś tam gada i nagle: bęc! atak na nauczyciela :D), podczas przerwy wpadłam nogą do klopa :P chodziłam potem z taką mokrą nogą po szkole... zamknęli mnie w klasie, więc najpierw narobiłam szumu a potem skakałam z okna na oczach wszystkich :D uciekałam przez okno z dyskoteki jak jakiś złodziej :P Jako dziecko byłam ciekawa, dlaczego w kościele niektórzy ludzie idą pierwsi na ofiarę i ja też tak chcę - i poszłam jako pierwsza, nie zrażona zdziwioną miną księdza, co ja tam robię jako pierwsza (była to ważna msza za kogoś zmarłego :O) i byłam z siebie cholernie dumna wtedy :D I już mi się nie chce wspominać co tam jeszcze było :D ... Zdecydowanie za dużo gadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl napisz!!! w szkole neichcący przypieprzyłam nauczycielce drzwiami a inną odruchowo złapałam bo sie potknełam na schodach, pech chciał ze za grubego cyca.strasznie sie wkurzyła:D kiedyś miałam warkocz prawie do kolan, gruby i cięzki jak cholera. maiłam zwyczaj odrzucać go do tyłu no i raz w autobusie przywaliłam nim jakiejś babie prosto w twarz. innym razem plułam sobie na chodnik i niechcący oplułam jakąs babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artefakt i krwawa,
ale z was wieśniary :O plułam sobie na chodnik? niezłe z was chamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj za duzo ich bylo zeby
wszystkie opisac ale napisze kilka: - rodzice prylapali mnie na seksie z chlopakiem :o (bylam juz dorosla ale mimo tego wstyd mi bylo) - byłam na weselu i ubralam sobie krotka sukienke i podczas oczepin Pan mlody jakos wpadl na mnie, ja sie przewrocilam i sukienka mi sie podniosla tak ze majtki mi bylo widac :o Wszystko jest nagrane i kazdy ma polew ze mnie jak to oglada - daaaawno temu kiedy modne były buty na koturnach, zalozylam sobie takie na bardzo wysokiej koturnie do kosciola i prawie była procesja wokół kosciola i jakoś zle stanelam i koturna mi odpadła :o Musialam do domu wracać kulejąc bo nie mialam koturny w jednym bucie i ludzie dziwnie na mnie patrzyli - w szkole na andrzejki kazdy przynosil po 2 jajka z domu i kotyliona akurat w klasie kolega mnie wkurzyl wiec wzielam jajko a on prawie otworzyl zeby uciec i weszła nauczycielka, za to ze weszła nie w porę dostała jajkiem w głowę :o - chcialam isc na dyskoteke ale nie bylam pelnoletnia wiec wzielam dowod od kolezanki, ktora jest 8 lat starsza ode mnie i w ogole nie podobna ale stwierdzilam ze wmieszam sie w tlum mnie wpuszcza :) akurat weszlismy a przy wejsciu nikogo oprocz babki ktora brala za wstep i 3 ochroniarzy. Zaraz kazuje mi pokazac dowod, wiec ja wyciagam a za mna wchodzi duzo ludzi (ze tez nie mogli wejsc przede mna) i babka mowi ze to nie jestem ja a ochroniarze zaczeli sie usmiechac, mrugac do mnie i mowia do niej ze to na pewno ja i ta mi kaze powiedziec imiona rodzicow, akurat to wiedzialam bo znalam kolezanke dlugo a pozniej mowi "data urodzenia" :o a ja "nie pamiętam" :D Wszyscy mieli ze mnie polew i wrocilam z kwitkiem :o - wsiadałam do autobusu i but mi utknął w drzwiach bo kierowca za szybko zamknął, zaczełam sie wydzierac na caly autobus i ciagnac noge, akurat kierowca otworzyl a ja polecialam prosto na glowke i wyladowalam na srodku autobusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj za duzo ich bylo zeby
sorki za błędy, szybko pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to przeżyłam? :P
Przypomniałam sobie jeszcze coś. Co do plucia. To kiedyś(miałam 7-8 lat) niechcący oplułam moją sąsiadkę, później szybko czmychnęłam do domu, ale ona mnie zobaczyła i zaczęła się dobijać do mieszkania. Myślałam, że mi drzwi rozwali :O W tym samym wieku ukradłam z koleżanką w sklepie gumę babalu (nie wiem jak to się pisze) Zostałyśmy złapane na gorącym uczynku :( Jak miałam jakieś 16 lat to jechałam autobusem. Myślałam, że przede mną siedzi moja koleżanka. Zaczęłam ją zaczepiać ale ta nie zwracała na mnie uwagi. Myślałam, że ona ma słuchawki w uszach i mnie nie słyszy, więc zaczęłam trząść jej siedzeniem. Oczywiście okazało się, że to wcale nie była moja koleżanka. Po jakimś czasie ponownie jechałam autobusem, ale już z koleżanką. Zaczęłam jej opowiadać o tej sytuacji. Myślałam, że przede mną nikt nie siedzi, więc demonstrowałam to na tym siedzeniu i ponownie zaczęłam nim trząść. Później oczywiście się okazało, że ktoś tam siedział :D Mimo to dupa była dla mnie chyba najstraszniejsza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa nasikalam
na dworcu przy ludzich jak bylam pijana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak miałam z 10 lat to z koleżanka rzucałyśmy z okna w ludzi małymi przedmiotami a jak szli faceci z wózkami to dodatkowo krzyczałyśmy "pedały!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja kolezanka
tzn znalam ja z widzenia była z chloapkiem w samochodzie i zaczeli uprawiac seks a obok w szybie stał tej dziewczyny ksiadz od religi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out of
a ja kiedys w 6 klasie gralam w siatkowke na w-fie i tak mi sie pierdziec chcialo ale glupio mi bylo powiedziec nauczycielowi ze chce do wc nauczyciel niestety grl z nami bo brakowalo jednej osoby do kompletu i byl ze mna w druzynie i tak caly czas mnie meczyl zebym sie do roboty wziela no a ja tak wstrzymywalam ale w koncu nie wytrzymalam i pierdnelam tak glosno jak nigdy w zyciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×