Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OwoceOrientu_

Zakazane igraszki...

Polecane posty

Gość OwoceOrientu_

Jestem 22 - letnią atrakcyjną dziewczyną. Do tej pory gustowałam wyłącznie w mężczyznach, i to z nimi wchodziłam w związki. Tak było do tej pory. Wszystko zmieniło się dwa miesiące temu, kiedy mój facet wyjechał do pracy za granice. Któregoś wieczoru znudzona włączyłam telewizor i natrafiłam na film erotyczny. Jak się okazało, obfitował on w większości w sceny lesbijskie. Tak mi się spodobały, że po skończeniu obejrzałam sobie jeszcze kilka podobnie ekscytujących momentów w sieci. :D Od tego czasu co noc mam fantazje związane z kobietami. Oglądam się za nimi na ulicy, gapię się na ich tyłek, piersi. Faceci przestali mnie podniecać, co innego kobiety...Mam ochotę na coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwoceOrientu_
Czyżby nie było tu pań, które maja podobne fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwoceOrientu_
Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to całkiem normalne
mnie też podniecają kobiety. Musisz się z jakąś zabawić. Ja traktuje to jako miłe urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie mieszkasz?
Ja też pobawiłabym się z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat nic dziwnego. Ja oglądam się tylko za kobietami i tylko mnie one podniecają wzrokowo! Ale jeśli chodzi o stosunek, to jak najbardziej sex z facetem i TO pomiędzy nogami sprawia mi mega przyjemność. Jednak podniecam się tylko na damskich scenkach, hmm, to chyba ja raczej jestem jakaś dziwna, bo to co piszę to nieco sprzecznie brzmi, ale tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwoceOrientu_
W Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))
Seks z kobieta ciekawe doświadczenie na pewno :********** Ale kobieta nigdy nie zastąpi mężczyzny w sprawach łóżkowych ...........................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OwoceOrientu_
O tak, mam ochotę na lizanie cipek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary człowiek i moze
Powinnas poszukac na portalach randkowych dziewczynę która tez tak lubi i do roboty wszystko co ludzkie nie jest nam obce nie zastanawiaj się tylko się kochaj życie jest krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×