Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golciaa

czy mozna zarobic przez internet

Polecane posty

Gość golciaa

czy ktos w ten sposob cos zarobil i na czym to polega prosze o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zarobić. przykładem jest chociażby założyciel portalu nasza klasa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
ale chodzi mi o jakies tam reklamy czy cos ze niby dzieki temu ze kozystam z internetu moge zbierac punkty a potem wymieniac na kase czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
dzieki za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopmark2
W internecie mozna zarobić duże pieniądze. Wymaga to jednak wiedzy i doświadczenia. Dlatego najlepiej przyłączyć się do ludzi którzy juz zarabiają dużą kasę a nawet jest to ich jedyne żródło utrzymania. W czerwcu 2010 powstał zespół którego celem jest zorganizowanie silnej grupy która będzie się wzajemnie wspierać w działaniach Biznesowych Wystarczy sprawdzić. Wszystkie kursy i materiały promocyjne są za darmo. Zespół stworzony był z myślą o każdej, nawet bardzo przeciętnej osobie. Nie stawia on żadnych większych wymagań przed kandydatem na członka zespołu poza jednym: Chęcią pracy i rozwoju. Jesli komuś marzy się dochód pasywny po paru miesiącach solidnej pracy to prosze napisać. Nie podaje namiarów zeby nie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi30
kopmark-jeśli w ten sposób istnieje możliwość zarobienia pewnej kwoty to proszę o info.,mam sporo czasu,wychowuję dziecko i co za tym idzie nie pracuje zawodowo emilkasz41@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpra48
z tego co czytam to masz dziecko na utrzymaniu ja proponuje ci dluzszy okres zarabiania napisz na mojego mejla to wysle ci info. elpra48@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×