Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ICoZTegoKimJestem

Żyć mi się nie chce :/ morduję się Dukanem, a wyglądam jak pasztet :(

Polecane posty

Gość ICoZTegoKimJestem
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizia kizia mizia
Dziewczyno kup inne spodnie! Te są za ciasne i przez to robią ci się "boczki". Mam podobny typ figury (wąska talia, krągłe biodra) i w życiu nie założyłabym biodrówek, bo wyglądałabym w nich tak jak ty. To nie sa spodnie na twoją figurę. W pupie za luźne, w biodrach za ciasne... Nieodpowiedni krój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Jestem kobieta,ale bi wiec mozesz tez zaliczyc jako "meska" wypowiedz :) A wiec tak,Twoja figura bardzo mi sie podoba,a nawet powiem wiecej..mam ochote wylizac ci tzipke i dotykac te sexowne boczki :) to nie ironia,mowie powaznie.Jakbym miala taka dziewczyne jak ty to bym z lozka nie wychodzila. Pozatym nie sugeruj sie wypowiedziami gimgowna.Prawda jest taka ze jedni maja ciezkie kosci,inni lekkie. Masz taka figure jak ja,tylko ze ja troche wieksza jestem od ciebie.A boczki to pewnie z siedzacego trybu zycia ( przed kompem?). Wedlug mnie wygladasz na ok 52 kg.Nic nie zmieniaj,bo nie masz co.Jedynie pilnuj wagi bo o chwile zapomnienia latwo.A wiadomo,potem takich chwil i kg przybywa. A w tych spodniach jak dla mnie to wygladasz apetycznie :P Lubie jak boczki wylaza,bo mozna je gladzic w nieskonczonosc.Te bez boczkow sa dla mnie aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Albo te spodnie sa znacznie za małe, albo rzeczywiście masz paskudne boczki. Ja waże 52 kg przy 153 cm wzrostu, i wyglądam szcczuplej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
no widze że irqa myślenie jak facet heh ;> no to dobrze jest.. gdyby rzeczywiscie faceci w moim wieku mysleli jak ona heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Od kiedy to brak boczkow jest sexowny? Wlasnie boczki POBUDZAJA WYOBRAZNIE i czlowiekowi cieplo sie robi jak fantazjuje jakby obracal taka sunie w lozku mmm.Nie sugeruj sie wypowiedziami zawistnych bab hetero,bo chyba kazdy facet i biseksualne na pewno lubia takie widoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Od kiedy to brak boczkow jest sexowny? Wlasnie boczki POBUDZAJA WYOBRAZNIE i czlowiekowi cieplo sie robi jak fantazjuje jakby obracal taka sunie w lozku mmm.Nie sugeruj sie wypowiedziami zawistnych bab hetero,bo chyba kazdy facet i biseksualne na pewno lubia takie widoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
kurde Irqa mam nadzieję że masz rację. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noNieWnikaj..
ejjj ona jest fajnaaa jestem chlopakiem u nas na osiedlu takie to..hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noNieWnikaj..
i serio ci mowie dobra jestes tak zwana 'laska' heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszkaJOANNA
popieram tego nad, chociaz kobieta jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
bo mam racje :D Powiem ci tyle ze ostatnio facet zostawil fajna szczuplutka,ladna laske zeby latac za mna,ale go olalam bo nie moj typ.Nawet nastolatki takie po 16,17 lat mnie wyrywaja wiec cos w tym jest :D.A ja juz mam troche tej nadwagi :) No ale moze to dlatego ze mam duze cycki to sie slinia.A jeszcze specjalnie prowokuje ocierajac sie np w autobusie to malo glowy nie wsadza do stanika haha.Ale mi tez fet osiada sie na brzuchu.Dla mnie jestes sexowna.A wypowiadaja sie albo zazdrosne malolaty,albo stare rube mohery co nie zalozylyby takich spodni bo tzipsko na pol by przepolowilo jak wielka bulwa :D Wiec z zazdrosci mowia ze spodnie sa be. A przeciez teraz nastolatki chodza w takich spodniach.Nie wiem co sie tak plujecie.Ma chodzic w worze po ziemniakach bo troche boczkow widac? No kooorwa litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitra
Z tym wzrostem i wagą ,to chyba coś nie tak haha.Ja mam 158 wzrostu ,ważę 52 kg i wszyscy zazdroszczą mi sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2233xxd
wow!! mam 36 lat i córkę i podobną figurę i faceta 10 lat młodszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitra
A ja mam 52 lata haha.I jestem babcią .Koledzy syna mówią ,że jego mama to laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Nie lubie jak laski maskuja boczki,bo po co? No ale widzialam juz aparatki w spodniach chyba o 5 numerow za male.Tzipsko na pol,w pasie scisniete jak szlak,a poza pasem w gore chyba sto kilowe sadlo :D Niektorzy to wstydu nie maja. A ty masz sadelko ok.Nie odchudzaj sie,tylko jedz z glowa. Czekolada nie zaszkodzi ale w umiarze :) Chociaz ja potrafie cala wrabac,i nic mi w gore nie idzie.Troche nawyki zmienilam, np jak juz to tylko oliwa z oliwek,chleba prawie wcale,warzywa na patelni z ryzem albo ziemniakami,duzo owocow i warzyw.Jak mam ochote na frytki to robie i jem :) W sumie w dzien zjadam tylko jeden posilek ok godz 17,a tak jak juz to przegryzki w stylu lody,kawa,piwo,sezamki itp.Waga w miejscu.Duza ilosc soli powoduje opuchlizne,wiec z tym uwazaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriuszkaJOANNA
no masz Irka rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
W wyglądzie nie wszystko co sexowne, jest ładne. Rzeczy miłe w dotyku, nie musza byc miłe dla oka. To tak pokrótce. No i każdy ma inny gust. Te boczki na zdjęciu nie wyglądają dobrze, bo się wylewają aż, ale myślę, że chciałaś wyglądać jak najszczuplej, i myślałaś, że jak kupisz za ciasne spodnie, to będzie lepiej. Ale nic bardziej mylnego. Widać, że sa na nogach też za ciasne, bo się aż marszczą... Tak więc poczytaj o zasadach dobrego ubioru, i jak masz kompleksy to poćwicz, a boczki zejdą. I nie myśl tyle o wyglądzie - to nie wszystko w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulika
A moim zdaniem ma idealną figurę. Podobno chłopakom podobają się takie które mają trochę ciałka :) Sama wiem po sobie. Przestań nie odchudzaj się. Bardzo dobrze wyglądasz... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo balonowo
kochana uwierz mi, że da się zmienić wygląd pupy. ja miałam tzw. płaskodupie, a teraz mam okrągły, wystający tyłeczek i zawdzięczam to bańkom chińskim,które miały mi służyć do zredukowania cellulitu, a przy okazji wymodelowały mi pięknie pupę. bańki kupisz w aptece za ok. 60 zł zestaw,do tego oliwka. ze dwa tygodnie i zobaczysz efekty. masaż bańkami jest porównywalny z masażem próżniowym, ale o wiele tańszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka Ru
Właśnie, mówię, że ta dieta jest inna niż wszystkie. przeczytasz, nie uwierzysz, spróbujesz i zmieni Twoje życie ;P Mówiłam, żebyś skorzystała ze strony chomikuj.pl :) tam jest za darmo... ( http://chomikuj.pl/anitka5671/Dieta+na+zawo*c5*82anie+%28odchudzanie+na+zawo*c5*82anie%29++has*c5*82o+-+anitka5671 ) hasło-anitka5671) gdybym ją reklamowała, podałabym Ci stronę gdzie ją kupić ;P Obiecałam sobie, że będę polecać "Odchudzanie na zawołanie" wszędzie. Bo po miesiącu stosowania jej (żadna męczarnia, katusze, liczenie kalorii...) jestem szczęśliwa. Katowałam się 5 lat! bez skutku. A tu miesiąc i już... Nierealne w świecie diet i tabletek... :( Po prostu spróbuj... :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja344234
gdzie ta fota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lariska p
własnie,fota nie wchodzi:( chciałam zobaczyc,obcenic i skomentowac:) ps-sama jestem na dukanie:) dukan przewiduje dla tych co chca zrzucic tylko z okreslonych partii ciała ciut inne (mniej rygorystyczne na szczescie:) ) zasady:) tylko musze zobaczyc gdzie powinnas schudnac :p to Ci doradze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ćwiczycie coś do tego, czy sama dieta? Bo dieta z ćwiczeniami daje najlepsze efekty. A jak do tego dojdzie jakiś suplement to już w ogóle można rewelacyjne wyniki osiągnąć. Tylko ważna jest konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×