Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ICoZTegoKimJestem

Żyć mi się nie chce :/ morduję się Dukanem, a wyglądam jak pasztet :(

Polecane posty

Gość ICoZTegoKimJestem
ale ja naprawdę się ważylam, ustawiłam wagę na zero i tyle wyszło.. no dziewczyny nie róbcei ze mnie wariatki wiem wyglądam jak kupa beznadziejnego tłuszczu ale waga jak waga kurde dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hik
jak dla mnie to jest nawet dobrze, tylko musisz dobrac odpowiednie spodnie i dupcia bedzie boska, boczki tez sexi niemalze Shakira!!!!!!!!!(jestem facetem wiec wiem co mowie ale nie wiem co ja tu robie;D!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciaza wazylam 48-49 a mam 158 wygladalam swietnie. Teraz waze 58 i nie dam rady schudnac nie ukrywam ze jem jak szalona dalej :) Slyszalam o tej diecie dukana chyba zastosuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, ja ważę 48-49 kilo, mam 158 cm wzrostu i nie mam ani takich nóżek ani takich boczków:) mała kłamczuszka z Ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj sie tak ale to jest po prostu niemozliwe, kup lepiej dobra wage. mam znajoma ktora ma 155 wzrostu i wazy 50 kilo a nie jest tak masywna jak ty. proste rady na szybkie schudniecie- nie jedz slodyczy, nie pij sokow, orenzad itp przerzuc sie na wone mineralna i herbate najlepiej czerwona czy zielona, jesli juz slodzisz herbate to miodem a nie cukrem. jedz bardzo duzo warzyw niewazne czy gotowanych czy surowych, owoce, ciemne pieczywo, nabial, jedz male porcje i czesciej, unikaj pieczenia potrwa lepsze sa gotowane, nie jedz obfitych posilkow po18, ja sobie daje czas do 20 bo pozno chodze spac. no i duzo ruchu, zamiast wsiasc w autobus zrob sobie spacerek na nogach lub rowerem, cwicz itd. ja od ok 2 miesiecy tak zyje, a kilogramow ubylo i wrocila energia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
kur.. albo mam zepsutą wagę albo nie wiem już co. wali mnie to mogę nawet na 7 dych wyglądac ;( nie mam interesu żeby się chwalić wagą na forum gdzie nikt mnie nie zna. dziewczyno ciesz się że tak nie wyglądasz. tyle ci tylko mogę powiedzieć. bo to załamka bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
Muna.. wiesz podobno Dukan szybki.. Twoje rady bardziej mi pasują.. ale nie wiem czy dadzą taki efekt.. wiesz o co chodzi słodyczy nie jem jakiś czas. jak się zdarzy to spalam... tylko ten brak węglowodanów takie zwątpienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
Raven a witaminy pomogą? a może jakieś suplementy? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiess83
Tłuszczyk odklada Ci sie tylko w "boczkach" Bo pupę masz mała-spodnie Ci wiszą...Mam podobnie-caly tluszcz mam w boczkach i brzuchu..Tylko hula hop jak ktos wyzej napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierz żadnych wspomagaczy, za młoda jesteś i możesz sobie rozwalić żołądek. Kup falvit, jest dość dobry. Ok. 17 zł za 30 tabletek, czyli starczy na miesiąc. Jajko na śniadanie - to za mało. Dukan ma to do siebie, że możesz jeść do syta, byle określone produkty. Więc jedz do syta i pamiętaj, żeby pić dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
wiesz co Czytająca... mi bardziej nie odpowiada to, że jest ten monopol-białko i białko, dopiero po uderzeniówce możesz dorzucić warzywa, a to i tak nie zawsze, bo co drugi dzień. przez to energii zero a ja mam słabą psychę. ale efekty po tej diecie są powalające i wiem, zdaję sobie z tego sprawę. tylko jak to kuzwa przebrnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucaj ja tez na poczatku meczylam sie z dietami ale to nie na moje sily. wiec zaczelam sie zdrowo odzywiac. proste zasady- zero slodyczy sokow hamburgerow itd a wiecej ruchu, duzo wody, zdrowe jedzenie. i waga sama zaczela spadac. fakt faktem nie jest szybko, ale skutecznie. co z tego ze schudniesz szybko skoro twoja skora nie nadazy i nie bedzie juz jedrna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
dobra raven przyznam Ci się ja jadłam odkad zaczełam Dukana tak na sniadanie jajko lub dwa na obiad troche inydka ... trochę mało ale jakoś nie wierzę w to "do syta".. no nie wiem , tak jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiess83
Ja samo wzrostu co Ty i ważę tez 47-48...Kiedyś próbowałam odchudzać się przez boczki i brzuch .Zaczęłam brać jakiś spalacz tłuszczu dla kulturystów-tragicznie sie po tym czułam..Zresztą bez sensu jest odchudzanie-ćwiczenia jakaś siłownia,fitness-i fajnie można wymodelować sylwetkę...Teraz chciałabym przytyć jakieś 5 kg a nie moge ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energię masz, przecież możesz jeść kurczaka, jajka, jogurty, sery, bułeczki dukanowskie, ryby wędzone, nawet desery. Nie przesadzaj. Wiem, bo wspomagałyśmy koleżankę i pomagałyśmy jej w przygotowaniu potraw. I tak jak wspomniał ktoś wyżej, możesz jeść do woli. Pięć dni wytrzymasz, potem dołączysz warzywa. Do tego witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
bułeczki??? ja myslałam, że zakazane.. a gdzie je można dostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo balonowo
problem tkwi nie w przymalaych spodniacg, ale w tym że nie masz tylka. zamiast odchudzac się proponuje popracować nad tą cześcią ciała. ćwiczenie + masaż bańkami chiński, ktore uniszą pośladki. i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
wiecie co chyba jednak zostanę przy tym Dukanie.. faza uderzeniowa radzicie tydzień? dobra jakoś zniosę.. pozniej warzywa i proteiny.. uff najgorze to urzymanie wagi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie są za małe i nie wmawiaj sobie ,że tak nie jest :) po pierwsze to nie Twój krój ! :) musisz mieć spodnie z wyższym stanem wtedy nic nie będzie się wylewać. Wyższe spodnie,odpowiedni rozmiar, dłuższa koszulka i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą siedemnastoletniego syna, więc nie żadną małolatą. Jeżeli pytasz poważnie, to uważam, że wyglądasz w porządku, masz figurę klepsydry, która najbardziej podoba się mężczyznom. Niepotrzebnie tylko szpecisz się za małymi biodrówkami, które deformują figurę. Kup spodnie z wyższym stanem albo załóż spódnicę i będziesz wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą siedemnastoletniego syna, więc nie żadną małolatą. Jeżeli pytasz poważnie, to uważam, że wyglądasz w porządku, masz figurę klepsydry, która najbardziej podoba się mężczyznom. Niepotrzebnie tylko szpecisz się za małymi biodrówkami, które deformują figurę. Kup spodnie z wyższym stanem albo załóż spódnicę i będziesz wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca Brasi
Jedyne co to polecałabym sport, zgubienie boczków, choć u Ciebie wyglądają kobieco. Spokojnie możesz olać dietę i pojeździć trochę na rowerze, np. 1,5h co drugi dzień plus trochę brzuszków łącznie z kształtowaniem mięśni skośnych. Ciało wygląda nieporównywalnie lepiej po ćwiczeniach niż po diecie nawet gdy ma te 4kg więcej niż sie pierwotnie zakładało. Pod uwagę bierz głównie opinie facetów, oni powiedzą prawdę (przynajmniej z 99%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
tylko że mało ich w tym topiku xD wiesz teoretycznie nie jest z moim powodzeniem źle, ale ja chcę się im naprawdę podobać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
kur... tyłka się nie da zmienić ! ja jak ciwczylam na tylek to rozbudowaly mi sie UDA a tylek tez ale przy udach niknal..;/ wiec juz walic to, z moich obserwacji to szczuplutkie sie podobaja, bez boczkow, plaski brzuch, ladne nogi.. juz pomijajac ten zasrany(w przenosni oczywiscie heh;]) tyłek ;> anatomii sie nie da zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka Ru
Ja miałam wielkie problemy z wagą. Warzyłam 70 kilo przy wzroście 168 wiek 19. Stosowałam dietę 1000 kalorii i masę innych pierdół. Piłam herbatki i łykałam ziołowe tabletki.(nie chciałam brać tych od dietetyka, sama chemia :( ) Efekt był, ale mizerny i na krótko. Przypadkiem w internecie znalazłam dietę odchudzanie na zawołanie. i wersję rozszerzoną - dieta turbo. Na necie kosztuje 70 złotych. ja wcześniej znalazłam ją w wyszukiwarce chomikuj.pl. Jednak zapłaciłam. Dlaczego? Bo w miesiąc schudłam 10 kilo! Jestem 3 miesiące po tej dietce i niezmiennie warzę 58 kg (wieczorem 58,9). Po prostu codziennie wstaję i nie mogę się nadziwić jak dobrze wyglądam. że z rozmiaru 44 jestem na 38! Polecam, polecam, polecam! Gdy ją na początku czytałam myślałam "co to za bzdety są? niemożliwe itp. A jednak :) Czasem najprostsza droga jest najskuteczniejsza :) Pozdrawiam i powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
Lalka napisz mi coś o tej diecie ;> posilki, kalorycznosc, rozklad .. no chyba że ja tu reklamujesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ICoZTegoKimJestem
a może jakiś facet się wypowie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×