Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male Usta

zauroczylam sie w starszym facecie

Polecane posty

Gość Kalwiii
ja tez lubie starszych mamy takie spoleczenstwo ktore pietnuje takie zwiazki dlatego to nie ma przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalwiii
to nie jest jej wina ze facet narobil nadzieji a potem dal sobie spokoj bo nie bylo mu to na reke a dziewczyna cierpi ehh coz winna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
gdyby to bylo takie proste a to jest posrana sytuacja jeb*ne uczucia !1 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze umów sie z koleżankami i z kolegami do kina, na basen czy tam gdzies. w towarzystwie moze zapomnisz szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
coz z tego ze wyjde z kolezankami jak zaraz o nim mysle tak mi zawrocil w glowie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraNaGrzedzieZawsze iWszedzie
z pozoru kazda z nas mysli, ze za stary, za mloda... Ale roznie jest. Ja mam 26 lata, moj facet 43 :) jestesmy razem od dwoch, i no najlepszy zwiazek w jakim bylam w zyciu :) Jestem szczesliwa z nim. On nie wyglada na tyle, wyglada na jakiej trzydziesci pare :) zreszta nie obchodzi mnie na ile wyglada, wazne, ze w glowie nie jest starym brzuchatym zasiedzialym typem z piwem na kanapie, jest wspanialym aktywnym facetem i kocham go. Tylko on nie ma zony, i jestesmy razem w spanialym legalnym i oficjalnym zwiazku :) Zonaty no to troche nie rokuje, bo sam fakt, ze oszukuje swoja zone o nim swiadczy. Chcesz sie zadawac z oszustem? Choc moze nie oszukuje ciebie, ale jednak jest zdolny do oszustwa. Dzisiaj ona, jutro ty, to pakim facecie wszystkiego mozna sie spodziewac... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaaaaaaaa
spotykalam sie kiedys ze starszym ok 40 mial zone;/ zakochalam sie jak ty ciezko bylo ale coz skonczylo sie szybko tak jak sie to zaczelo Bylo wspaniale kiedy bylam z nim bylam taka szczesliwa teraz mam piekne wspomnienia. On powiedzial "bedziesz mnie wspominac na starosc a ja do niego ty mnie tez a on w smiech ja juz wspominam " oj mam tyle wspomnien do ktorych lubie powracac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
zdanie tytułowe jest błędnie skonstruowane. Zauroczyłaś cię starszym facetem. Chyba, że nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
tak jak w temacie zauroczylam sie w starszym facecie.............. czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
Zauroczamy się kimś, nie w kimś. W kimś można się zakochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli__
to normalna sprawa zakochals sie i tyle to tylko szkoda ze tak fatalnie to nigdy nie konczy sie happyendem taka prawda ale czekaj az sie cos wyjasni moze sie odezwie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
no to sie zakochalam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
Cha cha. Nie znam tematu, ale jak się zakochałas, to fajnie:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
mnie tez to cieszy ale zakochalam sie fatalnie bez odwazemnienia albo i z wzajemnoscia ale tego sie nie dowiem pewnie przez okolicznosci zona itd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
Otylka. Jeśli przy okazji dowie się czegoś z polskiego, nie ośmieszy się przed ukochanym, kiedy mu to powie. A to juz coś. Języka uczymy się poprzez kontakt z innymi. Wiedza też sie przyda. Przecież ja nie kazałam jej zasuwać po słownik, zwróciłam uwagę delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nick.
Ale się ktoś z reklamą wstrzelił:D To nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
ja sie nie gniewam o jezyk mam wieksze zmartwienia ;/ kiedy sie odeziwe czy wogole sie odeziwe czy napisac do niego nie wiem juz ogupialam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz, żona przeczyta i bedzie zadyma, albo Cie znajdzie to 30 latki są zadziorne- walczą o swoje wiem coś i tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male Usta
ale ja z nim caly czas pisalam pare miesiecy teraz cos sie konrtakt urwal i nie chce sie narzucac czekam az on sam sie odezwie duzo razy sie sam odzywal bylo dobrze nie wiem co sie teraz dzieje i czekam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×