Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

ciuszki marks&spencer w polsce

Polecane posty

oglądajac aukcje na allegro widze ze ciuchy sa cudne. mam pytane czy u nas w sklepach tej sieci tez sa takie ciuchy, czy asortyment jest mocno okrojony jak to w polsce czesto bywa?? pytam bo najblizszy sklep mam daleko i nie chcialabym jechac taki kawal drogi na daremno. prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zviki Tylsch
Tak są. Ale tak średnio mi się podobają z bliska. Chyba bardziej atrakcyjne robi Mothercare i Next. Jeśli lubisz tę brytyjską stylistykę, to jest u nas też sklep Bhs (British home stores). Aha, ciuchy w M&S są raczej drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zviki Tylsch
Tak, asortyment jest, jak piszesz, okrojony. Ten sklep zajmuje po prostu ograniczoną powierzchnię i musi pomieścić i ciuchy i kosmetyki i dział spożywczy, dlatego dział dziecięcy zajmuje dosłownie niewielki kont. Niby wszystko jest, ale jakiegoś oszałamiającego wyboru to raczej nie ma. Możesz się przejechać oczywiście. A nuż ci coś wpadnie w oko i będziesz zadowolona. Nawet jak nic u nich nie kupisz, to możesz pochodzić po innych sklepach w galerii i tam kupić ciuszki. Ja kupiłam w H&M i CUBUS. W Mothercare tylko kilka drobiazgów, a na resztę poluję w supermarketach. Jestem bardzo zadowolona. :) Polowałam na promocje posezonowe przez ostatnie 7 miesięcy i wyprawkę mam za 'fistaszki'. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zviki Tylsch
Ja jestem z okolic Warszawy, więc nie wiem, ale sprawdź na ich stronie internetowej. Na 100% są w duzych galeriach handlowych w dużych miastach i czasami w centrach handlowych (takich pod miastami, gdzie jest ikea, castorama, saturn, supermatket i kilka dodatkowych sklepów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×