Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konstancja z kniei

Sex z kimś znanym

Polecane posty

Gość Konstancja z kniei

Czy zdarzyło Wam się przespać z kimś znanym? Ja kiedyś przespałam się z pewnym dziennikarzem, którego dość często widać w TV. To było tylko raz, ale miło wspominam. Czy Wy mieliście jakieś przygody z kimś powszechnie znanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
A ja proszę o opowieści serio. Jakoś nie mogę w to uwierzyć. On nie wygląda na takiego, co by zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
Nie liczą się. Nikt? Nikt z Was nie miał kontaktu intymnego z kimś znanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czym sie chwalic
ja miałam. Kiedyś na katowickiej imprezie vipów. Osoba medialna. nawet spoko, ale na 1 raz to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibruj wibruj
Dlaczego nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znana forumowa postać
Z pogodynką ohh jak cudnie obciagała a potem myk myk nadziewanko cudnym tyłkiem byliśmy w maturalnych klasach wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
Nie bądź wulgarny, to moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przespalem sie z kims znanym, z kims mniej znanym, ale zawsze cos:) Podczas zdjec do filmu w Czarncy. 4 lata temu, jak bylem na studiach jeszcze. tytulu nie podam, nic wiecej nei powiem co do filmu. Dziewczyna, mloda aktorka, ja II kierownik produkcji. W tej chwili mezatka. Byl alkohol, szlugi, jackuzzi i namietny seks. Robie obecnie teledysk, jestem Kierownikiem produkcji, jestem na etapie okresu przygotowawczego do realizacji zdjęc. Zalatwiam obiketyu zdjeciowe, podpisuje umowy, negocjuje stawki, kontaktuje sie z menadzerem gwiazdki. Na poczatku (gwiazdka) byla dla mnie zimna, niedostepna, jest mloda, ok 30, ma starego faceta, jej chlopak ktory wyglada jak pol dupy zza krzaka, bogaty, jest zakochany w niej, ona kocha jego kase. Po kolejnych spotkaniach jej stosunek do mnie ulegl znacznej poprawie. Nie przelecialem jej, ale wiem, ze jesli bym sie postaral, to nogi by rozlozyla. Choc moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu FERDEK KIEPSKI
do Konstancji z kniei. Spać z dziennikarzem to każda jedna by chciała, ale robić to ni ma komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
Kiedy przespałam się z tym dziennikarzem - nie był jeszcze tak popularny, teraz jest. Nie żałuję, bo naprawdę było miło. Szkoda tylko, że było to przelotne, ale cóż... widać tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
Do KSW - i co? Też miło to wspominasz, prawda? Czasem jedna noc, ale naprawdę dobra - ładuje akumulatory na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo to wspominam, chetnie bym ja jeszcze raz wybzykal. Ciekawe czy by mi sie oddala pomimo, ze juz mezatka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstancja z kniei
Myślę, że lepiej byś porzucił takie myśli :) Znajdź inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka ze spożywczaka
Ja często mam seks z panem Mietkiem - znanym kierowcą wywrotki i "złotą rączką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×