Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fenyloetyloamina

niech mnie ktoś zmotywuje, nie chce mi sie sprzątać!

Polecane posty

siedzę i siedzę i jak tylko się da odwlekam w czasie ten przykry obowiązek .nie mam dużo do roboty, ale taaak mi się nie chceeeeeee[płacz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
ale to samo pisałam tu rano :) jako tako ogarnęłam chałupę, obiad wstawiłam i nawet ubrałam się i umalowałam, gotuję makaron i zaraz pojadę na zakupy, tylko zjem. dziś będzie rosół, a na drugie smażone udka, i pomidory z cebulką, ale to drugie dopiero wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
tak sobie to tłumaczmy, hehe, pogodą. mam akurat urlop i zamiast go spożytkować, to pisze tu głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
może i tak. na mnie akurat pogoda nie ma najmniejszego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
mnie rośnięcie tyłka nie grozi na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ćwiczę sobie trochę, ograniczyłam słodycze, 2 litry wody dziennie. niedługo lecę na wakacje i wzięłam się za siebie, bo nie za dobrze wyglądam w stroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma wody na pustyni
wole sprzatac niz sie uczyc, a co do odchudzania to mi sie przypomnialo teraz ze mialam dzis zaczas A6W ale nic z tego pewnie nie bedzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
mówię serio. ważę tyle, co za młodu, a jestem już po ciąży parę lat :) co roku na wiosnę gubię ze dwa kilo, by się nie nazbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochająca jeść ---> rada to może będzie kiepska, ale ja jak chcę dobrze wyglądać - po prostu niewiele jem przez tydzień, dwa, baaardzo niewiele i co ciekawe, szybko gubię boczki i jest okej. Równie szybko niestety działa to w drugą stronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam jaki miałam nik
uwielbiam jedzenie, ale nie znoszę stać przy garach. mam słabość do fastfoodow, kebabów, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
ja dzis tak zle sie czulam, ze myslalam, iz z lozka w ogole nie wstane.. po wypiciu kawy i zjedzeniu sniadania jakos doszlam do siebie, co za niz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×