Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaZuzi11

Pytanie do mam dwulatków

Polecane posty

Gość MamaZuzi11

Mam pytanie do mam dzieci około 2-letnich. Otóż, moja córeczka ma 21 miesięcy i niepokoi mnie trochę następująca rzecz: podczas biegania nie macha rączkami, tylko przyciska je do tułowia. Wygląda to tak, że ręce od łokcia w górę są przyciśnięte do ciała, a od łokcia w dół zgięte i skierowane do góry na zewnątrz. Może trochę dziwnie to opisałam, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi. Nie wiem, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwie sztuki
pytanie co chciałaś usłyszeć? ja nie mogę napisać, że u mojego dwulatka też tak jest, bo nie jest; ale czy z tego wniosek, że to nieprawidłowość? jeśli cię to niepokoi to po prostu przy najbliższej okazji (np. bilansu) skonsultuj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjaaa
Nie wiem czy to co opisałaś jest prawidłowe czy też nie. Jesli Cię to niepokoi to skontroluj u pediatry. W każdym razie moja dwulatka jak biegnie to macha rączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego dziecka tego nie zaobserwowałam. Ale jak się martwisz zapytaj się Waszego pediatry -być może da Tobie odp.,ewentualnie skieruje do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez tego nie zaobserwowalam u mojej niespelna dwulatki i tak jak ci dziewczyny radza skonsultuj sie z pediatra,ale moim skromnym zdaniem to nic niepokojacego,moze ty lub ojciec dziecka tez w dziecinstwie tak robiliscie;)albo ktos z najblizszej rodziny;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×