Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Malwiśka widze ze Ty też taki mały jak ja wziełaś - ja kupiłam rozm. 56, akurat była promocja w 5-10-15, zapłaciłam 39zł oczywiście pod wpływem impulsu kupiłam bo do sklepu miałam TYLKO ZAJRZEĆ :) Fakt że dla dziewczynek jest większy wybór ciuszków :) Chłopcy są zepchnięci na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu, numer specjalnie podałam bo na necie jestem kilka godzin dziennie, a mam bezprzewodowy więc nawet jak nie jestem w domu tylko w trasie to mam kontakt ze światem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie udało mi się wejść na allegro! Awa łóżeczko fajniutkie! Za taką cenę z materacykiem -super okazja! Kombinezoniki ekstra! Też mam coś w tym stylu. Oczywiście w kolorach uniwersalnych ;) Miłej nocki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:):) widzę ze jestem pierwsza:) jakoś nie omeg spać:(:(co do wielowodzia to lekarz nic nie powiedział ale ilość wód płodowych czyli AFI mam 19.8 a powyżej 2 litrów w trzecim trymestrze mamy do czynienia z wielowodziem.:(:( już mam dość dziewczyny!!! na początku ciąży małowodzie - stres i klinika a teraz wielowodzie????ryczeć mi się chce:(:( kombinezonki super!!! i termometr tez - choć 209 zl to dużo jak dla mnie ale wygląda mega solidnie i teraz będę o nim myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B pomyslałam ze skoro w zasadzie na kwiecien plus ciut maja to wezme mniejszy by dobrze pasował-bo o co ma byc za duzy i pasowac np w czerwcu jak juz będzie na niego za ciepło?ja tez mam mobilnego iplusa ale niewiem czy w tym całym amoku porodu itp będe w stanie jeszcze laptopa zapakowac wraz akcesoriami-i czy miałabym ewentualnie czas cos wrzucic na neta-chyba nie-zresztą sama wiesz jak to po porodzie w szpitalu. kupiłam jeszcze jeden kombinezonik a moze raczej cieplejszy pajac-takze z mysla o spacerkach-bo mi zawsze było wygodniej zapakowac maluszka w kombinezonik i łatwo i przyjemnie-a co najwazniejsze ciepło i wygodnie--http://allegro.pl/sliczny-jesienny-kobinezon-w-rozm-0-3m-i1412357848.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naetta
witam milo ciesze sie ze nareszcie dotarlam na forum kobietek z terminem na kwiecien.Wiecie ta ciaza od poczatku jest nie taka jak powinna na poczatku przez 4 miesiace mialam niepowsciagliwe wymioty ciezarnych i szpital bo odwodnienie pozniej kolka nerkowa i szpital a teraz lekarz stwierdzil ujscie otwarte co prawda na opuszek palca ale to juz jest zalecenie do lezenia.I wiecie co wczoraj o 13 zaczelo sie dziac cos dziwnego co jakis czas dopadal mnie dziwny bol brzucha w samym dole ciagle wizyty w toalecie maly byl bardzo ruchliwy az do 23;30 ale nie wiedzialam czy to moga byc skurcze bo juz rodzilam i nie przypominalo to tamtych skurczow .Leze teraz plackiem i boje sie cokolwiek zrobic najgorsze jest to ze moj gin wyjechal i w tym tygodniu go nie ma.Czy Wy tez macie tak czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naetta-moze przejedz sie na izbę przyjęć niech Cię zbada inny lekarz-w tym czasie teraz lepiej dmuchac na zimne niz urodzić wczesniaczka-a jesli nie dzieje się nic grożnego-będziesz miała pewnosc i poczucie bezpieczeństwa-lepsze to niż ciągłe zamartwianie się czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naetta
uwierz ze gdyby byl szpital w miasteczku w ktorym mieszkam to pewnie juz bym tam byla tu nawet nie ma lekarza gin z usg najblizszy szpital mam 50 km z tad ale jak bedzie mnie dalej bolec to pojade bo te nerwy mnie zjedza a maly Przemus to niech siedzi jeszcze w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam pytanie czy któraś z Was zaczeła chrapać w ciąży Mi się to zdaża co noc mąż już nie daje rady:):)wiecie co może pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naetta
mozliwe jest zaczac chrapac w ciazy poniewaz twoje zatoki sa rozpulchnione podejrzewam ze do konca ciazy nic zz tym nie zrobisz a maz niech sobie kupi stopery do uszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naetta.. nie zazdroszcze komplikacji. Kurcze 50 km samochodem to też może zaszkodzić. A może położną jakąś macie w okolicy żeby zadzwonić i sie poradzić? Karolina, powies na noc nawilzacze powietrza albo mokre reczniki na grzejnik. Ja nie chrapie (albo Łukasz tak mocno spi :)) ale ciężko mi sie oddycha i nawilżenie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Kombinezony śliczne! Dzięki za słowa uznania o łóżeczku. Mam nadzieje, że będę zadowolona. Ja też podam swój nr komórki, tylko że jak będę na komputerze, bo na komórce nie ma takich opcji. Nie wiem czy w szpitalu w którym będę rodzić jest wifi, ale w tym co byłam niedawno było, więc mogłam bez problemu korzystać z intetnetu przez komórkę:) Tak mi się dobrze leży, a muszę pisać pracę mężowi:( Koleżanka powiedziała mi, że rożek starczy dziecku góra na miesiąc. Czy to prawda? Ja chciałam mieć ze dwa żeby syn w nich spał, ale w takim razie nie wiem czy warto inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HANIO
w sumie nic do Ciebie nie mam ale na forum lipcówek 2008 napisałąś w dniu 31.01.2011 coś takiego: "Ledwo napisałam, że nie jadę po Katolikach, a już pojechalam - ale nie wytrzymalam, na forum kwietniowek dyskusja o czerwonych wstążeczkach w wozku. No ja nie mogę! A wiecie, co mnie powalilo najbardziej? czerwona wstazeczka z doczepionym... medalikiem. Jak dla mnie kosmos. Albo zabobony jako pozostałosci kultow pogańskich, albo chrześcijanstwo. Ale takiego połączenia to sie naprawde nie spodziewalam... "Jeżeli jesteś doskonały, a nie jesteś Bogiem - trzymaj się ode mnie z daleka" [Andrzej Bednarczyk]" jeśli któraś z KWIETNIÓWEK TO CZYTAŁA to nie dziwię się ze ktoś na Ciebie najeżdza KAŻDY MA PRAWO DO SWOICH DECYZJI ZYCIOWYCH- NIE NAM TO KOMENTOWAC W TAKI SPOSÓB!?..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naetta
zadzwonilam do lekarza ktory pracuje w tym szpitalu w ktorym mam rodzic powiedzial zeby przyjechac wiec sie szykuje nie chcialabym zostac w szpitalu naszczescie moja mama wlasnie zaczela ferie i moze tu do mnie przyjechac zajac sie domem i moim 10 letnim synkiem noi mezem odezwe sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietnióweczki, starałam się zaglądać regularnie, a tu tyle do nadrobienia. Dziś też miałam fatalną noc, obudziłam się o 4ej i do 7ej ogromny problem z zaśnięciem, nawet książką nie zmęczyłam oczu.. Coś strasznego! Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy taki nieśpioch. A Mała chyba miała frajdę, bo skakała mi chyba po wszystkim :) Dziś idziemy na USG i bardzo się doczekać nie możemy Zobaczymy naszą Niuńkę, ciekawe czy ma się dobrze (oby!) i ile waży.. Dam znać po wizycie. Thelly, ja też Twoich zdjęć jeszcze nie widziałam, cudny masz brzusio! zaka_86- fajowa piłeczka z przodu, super! Aga - gratuluję! Uprałam swoje 30 szt. metrówek, uprasowałam, i mam wrażenie, że są lekko szorstkie.. a może wydaje mi się tylko, po wydotykaniu tych super mięciutkich ciuszków już sama nie wiem iissaabel - w takim kombinezonie dzieciątko na pewno nie zmarznie, wydaje się być taki przytulny! malwiska25 ten brązowy kombinezonie jest kapitalny :) karolina20204 co do chrapania, to u mnie się to nie zdarza.. a może zdarza tylko Mąż nie narzeka? Hmmm, warto to sprawdzić :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mąż ucieka do drugiego pokoju spać:)co Ja zrobie,że się nie słysze??Mokry ręcznik też nie pomaga już sprawdzałam. :/trudno jeszcze troche się pomęczy:)chociaż Mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno pisałyście o kontroli z ZUS. Dzisiaj byli też u mnie, ale w miejscu gdzie mamy firmę. Oczywiście mnie tam nie było. Jestem ciekawa czy przyjdą do domu. Śliczne te kombinezony :) Aga trzymaj się. Szkoda, że tyle musisz przejść w tej ciąży. Jak leżałam w szpitalu też była dziewczyna z wielowodziem i miała mieć zabieg aminoredukcji (czy jakoś tak). Niestety ja wyszłam wcześniej i nie wiem jak było po tym zabiegu. Trzeba mieć nadzieję, że nie będzie tak źle i ilość wód pozostanie w normie. Naetta lepiej jedź do szpitala, będziesz spokojniejsza. Karolina ja też zaczęłam chrapać, a właściwie zipać :), jak to mój M mówi. Wreszcie mój M czuje jak to jest, jak ktoś chrapie :P A_B spisałam sobie Twój nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety trochę się wciągnęłam w te dyskusje pomarańczek i weszłam na forum lipcówek 2008. Napiszę jedynie, że jest to bardzo przykre co piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też z ciekawości weszłam na forum lipcówek i generalnie jestem troche zniesmaczona. W sumie to ja zaczęłam temat czerwonej wstążeczki, bo chciałam wiedzieć, co myślicie na ten temat i tyle. Ja osobiście takowej nie potrzebuję, ale na pewno nie będę krytykować osób, które przyczepią ją sobie do wózka czy fotelika. Wczoraj byłam u koleżanki, która akurat jest bardzo wierząca i ma czerwoną wstążeczkę przyczepioną do wózka i do łóżeczka. I co ma ją za to zlinczować? Albo umoralniać i dawać złote rady? Nie widzę w tym sensu. To jest indywidualna sprawa każdego rodzica. Tyle ode mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zgadzam się to przykre, że ktoś siedzi w domu nudzi się wchodzi na forum i niszczy atmosfere - olać to!! Super kombinezony ja jeszcze nic z cieplejszego okrycia nie mam. Co do chrapania to nie wiem mój mąż coś wspominał ale nie narzeka widocznie ma mocny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tam weszłam z ciekawości i cóż ... pozostawię to bez komentarza, choć podziwiam osobę, której się chciało wklejac wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnióweczki :) Ja jakąś godzinke temu wstałam, nastawiłam pranie, zjadłam śniadanko,oglądam TV i odpoczywam czyli robie wszystko to co skończy się po urodzeniu Małej - no może prania dojdzie więcej a śniadanie....w natłoku obowiązku można czasami zapomnieć :) U mnie z chrapaniem nie wiem czy jest jakaś różnica - podobno zdarza mi się (jeszcze przed ciążą) ale teraz głównie śpię na boku a mąż też chrapie ale jak uśniemy to chrapanie nas nie budzi :) Synek też czasami zaciąga więc u nas orkiestra :D Malwiśka super ten kombinezonik - wygląda jak Milka Łaciata - mniam mnian :) Super wygląda. Ja też właśnie o tym mniejszym rozmiarze pomyślałam że nie może być za duży bo wkońcu w maju czy czerwcu dziecku nie jest potrzebny :) Dziś po raz pierwszy od TYGODNIA wyjdę z mieszkania - już nie mogę się doczekać :) Choroba całkowicie odpuściła :) Czuję się jakbym wygrała w Totka hehe Ja nie wchodziłam na tamto forum - a co do tych czerwonych wstążek, moje zdanie na ten temat było dosyć ostre ale prawda jest taka że jak widzę taki wózek to nigdy bym nie podeszła do osoby która taki wózek prowadzi i nie powiedziałabym jej dlaczego takie coś zaczepiła - nie moja sprawa, chce to ma - jeśli jej to tylko pomaga. Tak samo mogę powiedzieć osobie wierzącej po co marnuje godzine w niedzielę na pójście do kościoła kiedy to może np. oglądać TV ale to NIE MOJA SPRAWA. Sama nie lubię jak ktoś się wtrąca, każdy ma prawo wyboru i dobrze! To tak jakbym krytykowała np. Malwiske dlaczego kupiła dziecku kombinezoik który wygląda jak czekolada Milka i teraz mam na nią ochote hehe !!Oczywiście to żart Malwisiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na kuriera i mógłby już przyjechać - statut paczki w doręczeniu więc pewnie przyjedzie - ale kiedy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja tez weszłam z ciekawosci, ale powiem wam ze ludzi sa podli , byli sa i beda zawsze znajdzie sie jakas czarna owca ,le cóz co zrobic, jezeli sie komus cos nie podoba to niech nie czyta a tym bardziej niech sie nie udziela a jezeli cos nas interesuje to ten temat mozemy powtarzac tysiac razy co komu do tego , ale i tak przykro pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aga ja również gratuluje egzaminu. Jeszcze praktyka i będziesz mogła śmigac autkiem. Jeśli chodzi o termometry to mam taki do czoła a raczej skroni z microlife i jest do niczego. Wskazuje taką temp jaką sam chce a nie taką jaką się ma. Ja się zaopatrzyłam w rtęciowe, cały zapas, i tylko z nich korzystam. Są najlepsze najdokładniejsze i wbrew pozora wcale tak łatwo się nie tłuką. Wiadomo, ze rzucać nimi nie mozna. W żadne elektroniczne nie wierze. Zresztą teraz w aptekach są takie podobne do rteciowych tylko nie ma w nich rtęci. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale te tez sa fajne i dokładne. Co do ciuszków na wyjście to ja mam kombinezonik z czegoś takiego włochatego i milutkiego bardzo podobny do tych co wy macie tylko różowy i z uszami królika i z podróbą hello kitty. Jak znajdę fotkę to wrzuce na galerię. . Na razie wiem, że zaloże body, pajacyk i w zalezności od pogody albo ten kombinezonik albo dresik welurowy. Ale jeszcze nie wiem dokladnie które ciuszki wezme. Zależy jak duża Karusia się urodzi bo mam różne warianty rozmiaru 56 od takiego co na lalkę pasuje do takiego co na pół roczne dziecko spokojnie by był. No i do tego oczywiście czapeczka. Kupiłam taką przejściową coś pomiędzy zimową, a zwykła bawełnianą. Co do albumów to nic nie usuwałam. Łóżeczko super bardzo mi się podoba. Jedyne czego bym sie bała kupując używane to to ze po kolejnym rozskręceniu i skręceniu może trochę się obluzować i nie trzymać. Nie wiem jak z łóżeczkami, ale nasze łóżko i komodę z ikea przewoziliśmy w czasie przeprowadzki i jak ją skręcaliśmy spowrotem to już nie była taka jak przy firmowym skręcaniu a łóżko trzeba bylo wzmocnić dodatkowymi elementami (maz z dziadziusiem coś tam powymyślali) bo kołki zupełnie wypadały. Mam nadzieje że jednak tak nie będzie w tym rpzypadku i wsyztsko będzie z nim ok. Aga ja miałam wielowodzie w poprzedniej ciąży. Jeśli USG wychodzi prawidłowe to zupełnie się nie martw! Mój synek urodził się zupełnie zdrowy i tłuściutki, ale rozumiem twoje nerwy bo się naczytałam różności i nadenerwowałam. A znasz przyczynę? U mnie to było podejrzenie cytomegalii ale nie wyjasniło się do końca bo wychodziły sprzeczne badania. W tej ciąży AFI mam w normie ale na każdym USG o to pytam, a mój gin mówi ze od przybytku glowa nie boli i gorzej jakby za mało było. Moze taka twoja uroda albo tej ciąży. Jeśli USG ok to na serio nie ma się czym martwić. Jak ci pęcherz pęknie to zalejesz pół porodówki :D U mnie tak było :D Naetta trzymam kciuki i daj znać po powrocie. Mam nadzieję, ze to fałszywy alarm. To też sobie zobacze to forum lipcówek bo na razie pisze posta do was w notatniku już 40 minut bo co chciwle jest mamo piciu, mamo siku, mamo buziaka, mamo włącz mi bajkę, mamo rozepnij te klocki.... :D Na szczęście najmłodsza dziś w nocy nie robila zadnych akcji i dała się mamie wyspać, za to najstarsza postanowiła ze śpi dziś z mamą więc warunki nie byly komfortowe (ja jak słonica jestem i potrzebuje dużo miejsca zeby się odwrócić na 2 bok a córcia jak przytulanka się przylepia do mnie i nie mam jak wykonac manewru odwracania) Jestem już po prasowaniu poscieli. Calvadoss chyba pisała ze się spiera, ale obalam to. Po praniu wygląda super (a w ogóle co z Calvadoss? dawno jej nie widziałam) Zostały ostatnie dwa kolorki i koniec prania. A jeszcze wam wkleje link bo mi kolezanka poleciła te smoczki Drogawe sa ale podobną jakieś super mieciutkie i malutkie i idealne. Jak dla mnie to przede wszystkim śliczne i się zaraz skusze :) http://allegro.pl/mam-baby-smoczek-mam-start-0-2m-i1407586292.html No nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka tak milka cudna, ja zdecydowałam się na 62 kombinezon bo sama nie wiem, czytałam żeby jak najmniej w rozmiarze 56 i chyba stąd że jak młoda/młody będzie większa/y to i tak mi się zmieści. A potem będzie ciepło i fajnie i czekam bo zimę lubię jak mogę pojechać na nartki. A czerwona wstążeczka cóż każdy ma prawo powiesić na wózku co mu się podoba, teraz była taka moda że tablice z imieniem dziecka przyczepiali - mi się to nie podoba, a co kogo obchodzi jak moje ma na imię, ale jeśli ktoś ma takie chcenie to niech sobie wiesz co chce. A ja też jak coś będę sobie chciała powiesić na wózku to to zrobię i tyle. mój wózek moje wieszanie. Ale ma prawo się to też komuś nie podobać, ale to nie mój ból. Oj niech już przyjedzie noooooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQłka QQłka
a wiecie najśmieszniejsze jest to, że to wszystkie zabobony to nic innego jak pogańskie zwyczaje, kościół w to nie wierzy i nakazuje to samo przyszłym rodzicom. wiec nie wiem czemu koleżanka katoliczka chce czerwoną wstążeczkę przyczepić? bo to dwie rzeczy zabobony-katolicyzm się wykluczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości weszłam na tamto forum - szczerze to mnie pierdoli co kto na tamtym pisze (wiecie o kogo chodzi) ale czuję się jak idotka że ktoś obraża wszystkie jako nienormalne którym odbija od ciąży - pewnie ze mną jest coś nie tak a tu kurcze mam prawie 7letnie dziecko - chyba pójde do psychiatry i zacznę się leczyć! Bo już nie wiem czy mi odpierdala czy Wam "drogie kwietniówki" czy nam wszystkim jezzzzuu A tak na poważnie - jeśli ktoś nie lubi danego forum to się pytam - PO CHUJA TU WCHODZI, CZYTA I PISZE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie właśnie byl listonosz i przywiózł mi comiesięczny nr "twój maluszek" (wygrałam prenumetartę i już 3 rok dostaje) i wkładkę do fotelika którą sobie zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mamo dziekuje za słowa otuchy i wsparcie!!!! u mnie nie wiadomo dlaczego tych wód jest tak dużo zwłaszcza ze 2 miesiące temu leżałam na klinice z małowidziem, a teraz? ale jestem dobrej myśli moja Oliwka jest silną dziewczynka i da sobie rade!!!:) właśnie przyszła mi paczka od r_p77 i w zestawie startowym tommee tippee brakuje smoczka uspokajającego i 2 smoczków o średnim przepływie. już napisałam maila do sprzedawcy i zobaczymy. reszta niby ok choć zdaje mi sie ze pieluchy flanelowe są średniej jakości no ale zobaczymy po praniu:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×