Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arminkaaa

Moja znajoma dała synkowi na imie ARMIN :(

Polecane posty

Gość 9998844
Dobrze że nie TIESTO lub PAKITO- to był by dopiero Sunrise heehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek gej
chodze z sossssem na gej party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie tak zleeeeeeeeeee11
na pewno 1000 razy lepsze niz Kuba czy Kacper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9998844
wiem.. bo jezdze na Sunrise, wiesz teraz ksywy nie bardzo rożnia się od imion, na zachodzie ludzie daja dzieiom nazwy drzew, owocow, mebli nawet-paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu stary temat, ludzie co wy macie do tych imion, kazdy wybiera to co mu odpowiada i wiele z osob lubi sie wyrozniac. A imiona maja swoje epoki i tyle , fakt niektore imiona sa zbyt "oryginalne" , ale to juz sprawa rodzicow. Nawet takie imie jak Jakub, teraz wysmiewane, ma swoje znaczenie i piekno. Sa niektore kraje , w ktorych rodzice tworza imiona dla dzieci i jakos to nikomu nie przeszkadza, ale w Polsce jak zwykle kazda sasiadka ma najwiecej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po co zaraz krytyka
Bardzo ladnie moj syn tez ma tak na imie dlaczego nasze dzieci maja miec takie same imiona warto dac oryginalne imie przecież dla każdej z nas nasze dziecko jest wyjątkowe, więc i imię takie powinno być. mnie i mojego narzeczonego kierowalo to iż nie chcemy by nasze dzieci miay imiona jak wiekszość polaków. Ogólnie to kwestia gustu i upodobań nasza indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
wan birren kurffa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patycja888
brzmi jak imie dla psa... no ale leszpe to niz ARIEL bo to jak proszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupia rodzinka
patycja debilko jakie imie dla psa? Armin to imie pochodzenia germanskiego oznaczajace wojownika,mezczyzne...nie slyszalam, zeby dawal ktos tak psu na imie. z reszta to akurat problem debili, ktorzy psom daja ludzkie imiona, a nie na odwrot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seb1979
Tez bede mial syna za 2 miesiace i tez bedzie Armin:)Mi sie podoba,i fajne bo orginalne.P.S Armin van Buuren nie jest moim ulubionym DJ-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze- o gustach sie nie dyskutuje i jaki imie wybrala- jest to jej sprawa.. Po drugie- do kazdego imienia mozna znalezc kasliwa docinke i na dobra sprawe z kazdego imienia mozna sie nabijac..A ze dobrze wychowany czlowiek takich rzeczy nie robi,to juz inna kwestia.. Po trzecie- skad to parcie na polskie imiona?a jesli jedno z rodzicow nie jest Polakiem,badz rodzina na stale mieszka za granica..?naturalnym jest ze maja prawo nazwac dziecko tak jak im sie podoba. Ludzie,kiedy wy zaczniecie zyc wlasnym zyciem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne imię...i nie kojarzy się na szczęście z rzewnym francuskim melodramatem ani brazylijską telenowelą :) no i nie umniejszając imion modnych typu Franio (które btw bardzo mi sie podoba) przynajmniej nie będzie 10 w klasie z tym samym imieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxx
Mi też to imię się podoba. Znałam kiedyś Armina ale teraz ma z 40 pare lat. Jak będę mieć synka też tak dam na imię. Nie jestem zwolenniczką staropolskich czy zbyt popularnych imion. Sama mam Agnieszka i w każdej klasie było było nas do 5 do 7nie wiem czy to tak fajnie mimo że imie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumson
ładnie niektórzy są posrani. bardzo fajne imię, nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
armin bardzo fajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nieroby?
dobrze że dziecka Alfons nie nazwała,co chcecie od Armina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów...
zajebiste imie "Hahaha nie mogę z co niektórych kretynek. Nie jestem podopieczną opieki społecznej ani córką alkoholika jak ktoś wyżej napisał, a dobrze sytuowaną osobą, a już PRZEDE WSZYSTKIM TOLERANCYJNĄ i otwartą na świat, na nowości, na inność(...) A wy zaściankowe,patriotyczne prostaczki i idiotki stulcie wreszcie pyski, bo szkoda was jak się czyta." Niektórzy ludzie na kafe osiągnęli dno :o A co do imienia to ja nie jestem zwolenniczką tych "oryginalnych", głównie dlatego, że w 90% brzmią po prostu śmiesznie w zestawieniu z polskim nazwiskiem. I owszem- bardzo często Maxwele ( Makswele/ Maksłele? ), Nikotelly, Brajany czy Wanessy są dziećmi zakompleksionych rodziców. NIE ZAWSZE! ale przeważnie tak jest... Poza tym "q", "x" i "v" nie istnieje w pokskim alfabecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armin to rzeczywiście dosyć niespotykane imię, ale wolę już takie niż Denis czy Jessica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uczę w szkole
Mamy tam Armana. Nikt się z niego nie śmieje. To wy uczycie dzieci prostackich zachowań. Jak mamusia w domu śmieje się z innych to dziecko będzie ją naśladować. Ale na szczęście wiele takich matek nie ma. Nie spotkałam się z tym, żeby dziecko było wyśmiane z powodu imienia. Pracuję w szkole już ładnych parę lat, miałam pod swoimi skrzydłami co najmniej kilkunastu Alanów i nikt im od anali nie ubliżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się kojarzy z hitlerowskim generałem, ale faktycznie już jest lepsze niż inne udziwnione anglosaskie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... nie bałdzo
A moja znajoma chce nazwać dziecko Dorian. Pierwsze słysze takei imię...??? No ale oni to buractwo z pieniędzmi, chcą sobie dodać prestiżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, ze nie nazwala go
ARMiR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imie Armin i jestem z tego dumna bo jest oryginalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
losie jak to PL ludzie lubie wpierdalac sie w nie swoje sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma dała córce na imię Arya. Jedynym moim komentarzem było: a córcia chociaż zdrowa? Ludziom odwala z imionami. Sąsiedni temat o Beatrycze. Ktoś dopowiedział: Beatrycze pokaż piczę. A co do innych dziwnych imion skojarzeń też nie brakuje. Waneska daj na pieska, Denisek penisek, Teofil pedofil no i ten nieszczęsny Alanek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jugoslowianskie imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imie Armin i jestem z tego dumna bo jest oryginalne!.................Na porządnego człowieka go wychowaj to będziesz mieć powód do dumy. Póki co nie ma czym się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alanek piekne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląsk
Aż musiałam skomentować, nieważne ile czasu mineło od tego postu. Też mam zamiar kiedyś nazwać tak syna, podoba mi się bardzo imię- znałam kilku Arminów. Śląsk Opolski pozdrawia. (mnie bardziej zastanawia, jak niektóre kobitki potrafią syna Bożydar nazwać, ale u nas w regionie to w sumie rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze że ogólnie nie lubię imion staropolskich typu Franek ani udziwionych polskich typu dzesika ale ten Armin jakoś tak wpadł mi w ucho i uważam że jest całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×