Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Która suknia na przebranie?

Polecane posty

To prawda, słodycze są dużą częścią mojej "diety". ;) A blog nie musi się podobać wszystkim. :) Jednak to nie o tym temat. Prosiłabym żebyśmy wróciły do meritum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramsob
Zia a czemu wybrałaś taka beznadziejna suknie poszarpana do kosciola? Przeciez mierzylas takie piekne suknie Rosa Clara i Jesus P i Ci było w nich ładnie. Ta suknia wygląda jak ze śmietnika. Ona jest dobra na przyjecie a nie na slub w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ta suknia nie jest brzydka. :) Jest lekka, ma szeroki ale taki rozwiewający się dół. Nie każdemu musi się podobać. Zamysł był taki, że na pierwszą suknie chce coś bardziej szerokiego dołem ale jednocześnie nie ciężkiego a na drugą prostą w formie suknie. :) Rosa Clara nie mierzyłam bo nie mam gdzie, natomiast JP mierzyłam tylko modele proste bo innych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym suknia musi mnie troszkę dogrubiać a ta właśnie tak działa. Jak chcesz to mogę wysłać zdjęcia z przymiarki i wtedy ocenisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramsob
nie dzięki. wydawało mi się że mierzyłaś Rosę, ale może to była inna firma. W każdym razie czytam Cię czasem na gazecie i zawsze sobie wyobrazalam Twoja suknie slubna bardziej "wykwintnie" i elegancko. ale o gustach się nie dyskutuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 444444444444444
4 jest taka skromna i w dobrym guscie!!!! naparwde pieknaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Powiedz mi zia86 czemu te wszystkie forumowe dziewczynki zaczynają naskakiwać na osoby , które wydają więcej niż one na swój ślub i suknię. Ja rozumiem że nie każdego stać ale skąd taka zawiść w ludziach do osób którym wiedzie się lepiej. A suknia ładna w końcu coś oryginalnego a nie te wszystkie bezy i gówna na kołach brawa za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala9148
Ta do ślubu jest ochydna!!!! Jak by Cię psy poszarpaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiak coś tam
Pokarz nam swoją piękną suknię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jest ale każdy ma własny gust i własne zdanie. Mnie natomiast nie podobają się księżniczki z kołem i gorsetem, które tutaj uznawane za bardzo ślubne i idealne. :) A mnie one poza tym nie pasują a ta mnie troszkę pogrubia i jest dobra dla mojej figury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam..................
ty chcesz podczas swojego jednego wesela przebierac sie w inna suknię??????????????????????? jednak dużo pustych tępaków na tym forum co za żałość........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
do nie kumam..........to dziewczę tym zyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumaczyłam dlaczego. :) Pierwsza suknia jest zbyt delikatna i może się podrzeć przy intensywnych tańcach, poza tym jest obszerna i pomimo tego że lekka do dużego ruchu się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zia wyślij mi na maila zdjęcia z przymiarki tej sukni bo jestem ciekawa :) cranberry1203@gmail.com możesz wyciąć twarz ja tylko sukienkę chcę zobaczyć jak leży, nie rozsyłam zdjęć cudzych także się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym drugim zdjęciu od pasa w dół ok :D w białym kolorze ładniej wyszła niż w tym co przedstawiałaś wcześniej. super welon byłby z tego materiału bo taki mgiełkowaty się wydaje i zapewne musi być bardzo lekka ta suknia :) planujesz welon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
zia86 możesz z hostowć zdjęcie i wrzucić linka na forum też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka będzie miała ramiączko jeszcze. :) Nie planuje welonu to byłoby za dużo, sukienka mimo swojej lekkości jest dość strojna nie można jej przytłoczyć. Planuje tylko fryzurę spiętą(a włosy będę mieć rudę) i szafirowo diamentowe kolczyki, i skromny monochromatyczny bukiet, nic więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
mnie się podoba jest inna od wszystkich. Ale ty chudziutka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Szukałam czegoś oryginalnego. I mówiłam, że naprawdę jestem chuda i wbrew pozorom nie wszystko mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
ale z ramiączkiem chyba lepiej będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uważam, akurat nie mieli modelu z ramiączkiem do przymierzenia, poza tym będzie wygodniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
A mogę wiedzieć gdzie ją kupowałaś i jaka to firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×