Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Która suknia na przebranie?

Polecane posty

Gość jak dla mnie to 2.
ewentualnie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota to jesttttttt
a po co 2 suknie? nie masz na co kasy wydawac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za opinie. :) Proszę o więcej. :) Glupota to jesttttttt, przebieram suknie ponieważ pierwsza jest bardziej rozłożysta, ciężko będzie się w niej tańczyć, poza tym jest bardzo delikatna i całej nocy tańca może nie wytrzymać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota to jesttttttt
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
pierwsza ale bez ramiączek :) jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dla mnie z ramiączkami, bo ja jestem bardzo szczupła i chce przykryć kościste ramiona. :) Glupota to jesttttttt, możesz podać jakieś argumenty nie pismem obrazkowym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppokaz
a jaka masz do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
może masz racje z tymi ramionami.. sama należe do trochę Kościstych ale kupując sukienki póki co jako np tylko gosc weselny nie myslalam o moich wystajacych kosciach , zaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
aha, z ramionami to wybrałabym 2 , 5, 6. ze wskazaniem na 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba te dwie tylko
4 i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppokaz
ta do slubu mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam czegoś bardzo oryginalnego ale też lekkiego i dodającego objętości. :) Uważam, że wyglądam w niej nieźle jak na swoje warunki. :) Ale oczywiście każdy ma inny gust i nie musi się podobać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm dziwne
Mi podoba się 1 i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,4 i 5 jak dla mnie z dużym naciskiem na nr 2, bo wygląda na najbardziej praktyczną i wygodną (nr 4 mogą Cię denerwować te ramiona, które będzie trzeba poprawiać i będą ograniczać ruchy rękami, nr 5 ponieważ nie ma ramiączek, taka tuba może opadać - szczególnie jeśli jesteś osobą szczupłą) ale w każdej na pewno będziesz wyglądać olśniewająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda zia? haha to grubas jest
buhahahaa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuygtfrds
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuti
Zia czy ty musisz byc na wszystkich forach? Proponuję zapytać pana Szczotkę o zdanie w sprawie sukni, na pewno powie to co chcesz usłyszeć. W końcu po ślubie mu się to opłaci hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie 4
jest prosta, ale ciekawa i niebanalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda zia? haha to grubas jest, rzeczywiście przy wzroście 170, 46kg to normalnie norma przekroczona dwukrotnie. ;) Zupełnie nie wiem po co pisać takie rzeczy, które są nieprawdą i które zresztą łatwo sprawdzić. :) Kjuti, też pytałaś narzeczonego o zdanie w sprawie sukni? Bo mnie się wydaje, że narzeczony nie może widzieć sukni przed ślubem. A w ogóle to i tak mu chce zrobić niespodziankę. Reszcie dziewczyn dziękuje za opinie, zrozumienie i odpowiedzenie na temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda zia? haha to grubas jest
jasne pulpecie wmawiaj sobie swą chudość :D widziałam twoje zdjęcia czubie mały. A co ze ślubem w stylu modern? co z kokardkami jako motywami ? :O zia idz spac bo ci pada na łeb :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzeczanie rzeczywistości ma na pewno jakąś fachową nazwę, w każdym razie ja jakbym się chciała bardziej odchudzić to popadłabym w anoreksje. Moje zdjęcia można obejrzeć na naszej stronie ślubnej, ja nie wiem co ty widziałaś ale to chyba nie były moje zdjęcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ,że krytykuję ale dziecko
zia ! litości ! co ty zrobisz tydzien czy dwa po ślubie? zaczniesz planować rozwód? zachowujesz się tak jakby to był jedyny cel twego życia. Nie ślub z ukochanym ale sam ślub. Ty praktycznie nie piszesz nic o narzeczonym-wiem wiem zgadza się na to ale czy jesteś pewna ,że dorosłaś do życia? Do prawdziwego życia a nie zabawy w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień i dwa po ślubie będziemy romantycznie spędzać czas jako mąż i żona w pięknych okolicznościach przyrody w podróży poślubnej. ;) Potem przeprowadzamy się do Warszawy, przenosimy na UW a ja otwieram firmę wedding planerską. Także mamy dużo planów nie tylko ślubnych ale także życiowych a co ważniejsze mamy na nie silne podstawy i wydaje mi się, że to świadczy o umiejętności radzenia sobie w życiu a nie to ile i na czym ja godzin spędzam w necie a nie spędzam tak dużo. Co do narzeczonego to nie jest to forum o miłości i szczęściu, bo przecież wiadomo, że wszyscy nasi narzeczeni to książęta na białych koniach dla nas, kochamy ich nad życie a oni noszą nas na rękach bo inaczej nie bralibyśmy z nimi ślubu. :) A to jest forum o technicznej stronie ślubu i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana81
Twoj blog jest masakryczny, ty żyjesz chyba dzieki torcikom z glazurą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×