Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DarkLady

Dziewczyny jaką muzykę lubicie?

Polecane posty

Gość DarkLady
Moja to "Baby". Przedstawia ona młodzieńczą miłość, dokładnie taką o jakiej marzę i mam nadzieję, że jeszcze mnie ona spotka. Najlepiej z NIM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
HIM to świety zespół, mimo, że nie metal b. ciekawy, z romantycznymi tekstami, chyba "najlżejszy" zespół jakiego słucham. A Ville boski, tylko szkoda, że gej :-(. Ozzy- Boże to od niego się zaczęło Black Sabbath-the best band ever! Nirvana - moja obsesja -Kurt był mądrym człowiekiem, szkoda, że się pogubił ... No tak myślałam. Właśnie nazizmu, seksizmu, rasizmu nie cierpię najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Chciałabym wycałować kakałko Villego:( Może przebiorę się za faceta i wezmę go od tyłu sztucznym penisem? Dobre pomysłe?:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
A TERAZ... Wróćmy do tematu naszej ulubionej teen gwiazdy, drogie panie - BOSKIEGO Justina Biebera:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
Black Sabbath tez lubialam :classic_cool: a no Ville boski Ville 😍 idzie sie zakochac w jego glosie :) wlasnie z tych lzejszych tez wlasnie Hima slucham :classic_cool: akurat teraz mi leci pan Valo :classic_cool: Ville to gej ?:O hmm ? :O o wlasnie mam ciekawy filmik :D dla fanek Valo hihi ^^ http://www.youtube.com/watch?v=P5oTAQIGbng&feature=related ale niezgadzam sie zeby byl gejem :O przeciez mial tam jakies kobitki napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
o kurde cos link nie dziala :( w kazdym razie zainteresowane wpisac na youtube Ville if you were gay :) hehe polecam zapewniam smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Albo ewentualnie możemy porozmawiać o Tokio Hotel and Jonas Brothers, bo widzę, że wam dużo bliższe są klimaty mocno rockowe, a nie pop-rockowe, bo taki jest Justinek ❤️. Ja tam lubię i to i to. :) TH i JB. Oni są tacy true rockowi. Niby słodcy, zabawni, sympatyczni... ale to tylko pozory, pod tymi słodkimi uśmiechami ukrywają się diabelskie zamiary ❤️ Ostatnio wazruszyłam się przy romantycznej balladzie TH, pt. Screamin'😭 Porozmawiajmy o postępie w ich muzyce. Też zauważyliście, że z płyty na płytę są coraz bardziej cool&amerykańscy? Pattinson nawet chciał ich na soundtrack do New Moon:O To akurat nie jest fajne. Pokochałam ich gdy byli Niemcami o chciałabym żeby tak pozostało. Nie będzie Amerykanin pluł nam w twarz:)! TOKIO HOTEL FUR IMMER❤️:classic_cool:🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi brakuje
Metal , rock czasem screamo . Ale jestem też wielką fanką RPS . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzstnka Bimber daje pod
monopolowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Nie mów tak o moim przyszłym mężu:O on nie jest kobietą ani pijakiem :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi brakuje
RPS w sensie , że Peja , , bo wrzuciłam w wyszukiwarkę , a tam jakieś regge . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilowagunia ;>
a ja wami gardze kochane dziewojki.wiecie c?to zalosne.idzcie na impreze a nie,haha a ja pisze z komorki jestem w klubie w kiblu :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestandardowo
a ja słucham najpiękniejszych piosenek lat 70 i 80. choć mam 20 + :) w utworze musi być logika, intrygujący tekst i klimat. od ciężkich brzmień uciekam jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilowagunia
dałam już doopy trzem ochroniarzom i jednemu technozyebkowi, he he , ale jestem zajebista:classic_cool: a wy jesteście pewnie grube i brzydkie i nawet nie macie co marzyc o jakimś Bieberze, Valo albo Billu, bo jakbyście wystawiły im doopy do roochania to oni tylko by na nie splunęli :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilowagunia
a zresztą na koncertach rockowych nie ma warunków do rooochania, także szal mi was, niezmiernie mi was szal:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wam się w tym Dzastinie
podoba :O Ja jak patrze na ten jego fryz i obrzydliwy uśmiech po okropnej matce szmacie , która pokazuje doope w playboy'u to mi się rzygać chce . Ani to wyglądu , ani talentu :O O charakterze nie wspomnę :O Zwykły lamus , który w błagał jedną z gwiazd , żeby nie zakładała obcasów , bo ma kompleks na punkcie swojego wzrostu :O Albo te filmiki , jak debil dwa razy zarył łbem o szklane drzwi :O Prawie się popłakał , ale jak zobaczył kamery , to spierdalał aż się kurzyło :O Biedne dziecko , rodzice mu się rozwiedli :O I co ? Teraz wszyscy się rozwodzą 💤 O czym ma niby być ta książka , którą piszę :O :D To jest gwiazdka pokroju Miley , która niedługo zniknie ze sceny :) Mam nadzieję , że po mutacji , głos zrobi mu się zajebiście beznadziejny :) Pamiętam te akcje na demotywatorach i komixxach , jak nabijaliśmy na Irak , żeby nie było koncertu w Polsce :) Naród się zjednoczył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wam się w tym Dzastinie
A w metalu nie ma intrygujących tekstów i logiki :O Może trochę posłuchasz a nie wyrabiasz sobie opinię na jednym kawałku , którego pewnie nigdy nie słyszałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
Cralde of filth maja fajne teksty :) taka mroczna poezja jakby :) jak ktos lubi takie klimaty :D http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty,cradle_of_filth.html przykladowo tu sa dostepne tlumaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wam się w tym Dzastinie
Tak, zdecydowanie bardziej odpowiada mi true, germański metal w stylu Tokio Hotel ❤️ OMG, oni mają nie tylko boską muzę , ale i są bardzo przystojni, nie to co ten gówniarz Dżastin:O:O:O A Billuś ma taki głos po mutacji, ooooohhhhhh, taki ma głos... że aż momentalnie się podniecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wam się w tym Dzastinie
ich muss durch den monsun... hinter die welt...😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że justin do
pięt nie dorasta chłopakom z TH i nie dorastałby nawet gdyby oni mieli znowu po 16 lat, tak jak on. Oni róznią się od Dżastinka m.in. tym, że oni już na starcie mieli dobrą muzykę i TALENT a Justin tego nie ma w ogóle, niestety. Myślcie sobie co chcecie durni podszywacze i inni, ale taka prawda. Ogólnie nie ma czego porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka, że justin do
To mówiłam ja, DarkLady:classic_cool:🖐️ I z czego się śmiejesz kredki są cool, ty durna pało... przecież to sama prawda❤️ Kocham T❤️H❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill jest gejem
pedałko ty :P tv nie masz gazet nie czytasz ? :P wyruchał mojego starego w kakaowe oczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre tematełe,
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkiimozgmozgmozgmozg
a słuchacie 30 seconds to mars? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bill nie jest gejem.
nie ma czegoś takiego jak pedałka. a teraz wypierrdalaj w podskokach gimgówniarzu, dobranotzka juz dawno minęła🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×