Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DarkLady

Dziewczyny jaką muzykę lubicie?

Polecane posty

Gość Kredki są cool
oo tak zgodze sie :classic_cool: a ja uwielbiam jak taka siedze w domu wqrwiona na caly swiat puscic takie hardcorowe napier... perkusji :classic_cool: cradle slucham od 5 lat :) gdzies tak :) 1 byla oczywiscie nymphetamine :D wiecie o co chodzilo z tym amp amp amp w moim poprzednim nicku?:O ale to ujowo wygladalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja:) totalne przeciwieństwo stereotypów związanych z metalem, rockiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli COF to ja sie
a co tam mialo byc zamiast tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Ja jak mam doła słucham oczywiście Justinka. On jedyny wie jak poprawić dziewczynie humor 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
jesli COF to ja sie ... mialo byc 1&only :) a tu jakies amp i coraz wiecej tych amp-ow za kolejnym wpisem wrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to smutne
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Dokładnie, tylko jedno mi się nie podoba, że muzycy mojego ulubionego gatunku(poza kilkoma wyjątkami) ćpają i piją, zabijają się powoli(bądź szybciej), a fani jak małpy wszystko naśladują :-O. Kiedyś człowiek sobie myślał, że to jest fajne, czarne ciuchy, glany, i szalone życie, ale miałam szczęscie spotkać cudownych przyjaciół, że jest inny lepszy sposób na życie :-D. To, ze się kogoś słucha nie znaczy, że trzeba kogoś naśladować - to raczej świadczy o braku silnej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
DarkLady ja czesto wlasnie wchodzac na czata uzywalam tego nicka ;) tyle ze dodawalam 3 magiczne cyferki do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Lenwia jestem, nie chce mi się tyle klikać :-DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
DarkLady :) mam kolege od mlodosci slucha wlasnie takich klimatow :) chlopak lubi mocne brzmienie :) ma jakies 30 lat i nie pali i nie pije i to wogole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Chcę go poznać :-DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
O tak doom metal jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
DarkLady niestety zonaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metal i hard rock Metallica, Venom, Misfits, Slayer, Anthrax, Megadeth, The Exploited, Death, Kreator, Judas Priest, Iron Maiden, Exodus, Pantera i Guns N' Roses. "Guneses Roses" wtf? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
a mnie smiesza tylko takie stereotypy ze jak ktos slucha mocnego metalu to od razu ze satanista :) albo co najmniej ateista :) kurde to porypane jest :D nie wiem co muzyka moze miec wspolnego z religia czy jakas ideologia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Nie matakiego wagonu co się go nie da odczepić :-D. A tak na poważnie to zawsze fajny to zajęty ... A jak wolny to pijak, alkoholik, albo emocjonalny popapraniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
Parnassus nieźle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
no tak jak fajny to zajety albo gej :D a podkochiwalyscie sie w jakims facecie z waszego ulubionego bandu ? :) jak bylyscie mlodsze albo no moze wam to zostalo do teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co muzyka moze miec wspolnego z religia czy jakas ideologia do kredki są cool: Posłuchaj sobie Honor, Konkwista, Bound for Glory, Screew Driver- to zobaczysz, że muzyka może mieć dużo wspólnego z ideologią a nawet religią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Literówka, miałam ciężki dzień :-D. Ja też nie rozumiem co muzyka może mieć wspólnego z religią, ideologią i ubraniami, no ale ... ja się nigdy z większością ludzi nie dogadywałam, przyznaję - pewnie ze mnie wariatka. Lubię mocne wrażenia - mocną muzykę, przejażdżkę na motorze itp., kiedyś paliłam, ale przeszkdadzało mi, że wiecznie ze mną smród fajek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nieźle tylko najlepiej jak może być :classic_cool: aha no i jeszcze Bathory jak mogłam zapomnieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Taaaaaa, np. nazistowskie zespoły mają dużo wspólnego ... Ja to się kiedyś kochalam w Ville Valo, stare czasy na szczęście ( to taki wokalista pop-rockowego zespołu, bo metal to na pewno nie jest...) Ozzy - my first love Curt Cobain To chyba moje największe miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
do nekromanta moze i ma jakies odwzierciedlenie w tekstach np :) ale muzyka jaka sama w sobie do posluchania raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Tak jak już wcześniej wspomniałam, od niedawna kocham się w Bieberze, ale jednak na razie moja stara miłość do Billa Kaulitza oraz Joe Jonasa zwycięża❤️ Może Bieber to tylko taka chwilowa fascynacja.... ale jakże miła, ech... :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredki są cool
Ville :D DarkLady ja tez :D lubie ten zespol 😍 Cobain tez byl niezly :) a wlasnie z tego co sobie przypominam od Niravny sie zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
DarkLady, nie podszywaj się pode mnie, to przestaje być zabawne. Z Kurtem Cobainem akurat trafiłaś, ale czas porzucić stare miłości, teraz czas na świeżą krew! Bieber to jest to!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLady
Ok, przestańcie pieprzyć farmazoniki, skupmy się lepiej na Justinku. Jaka jest Wasza ulubiona nutka Bieberka?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×