Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

torcik55

@ Duphaston a Ciaza

Polecane posty

Dzieki za informacje Trzyma kciuki za was oboje i maluszka i czekam na wiesci o szczesliwym porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcik nie możesz się załamywać! przyblokujesz się i będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Catte jestem w domu z synkiem i mam dobre wiesci moj synus Widzi chociaz jeszcze sam sie nie moze nacieszyc na wszystko napatrzec i pierwsze slowa jakie do mnie powiedzial to jestes ladna tylko taka plywajaca bo wzrok jeszcze nie utrzymywal rownowagi i trche mu sie rozplywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smurfyyy
Ostatnio sledzilam z zaciekawieniem watki na temat duphastonu, biore go od 3 miesiecy, gdyz mam zdiagnozowane pco, podwyzszona prolaktyne oraz nieregularne cykle. Wiec bylam pewna ze z zajsciem w ciaze bedzie bardzo ciezko. Czekalam ostatni cykl na duphastonie na okres, jednak nie przyszedl, przeczekalam 16 dni, ale zaczelam czuc sie ciagle senna i poddenerwowana wiec zrobilam dzis test pozytywny. Wiec wszystko mozliwe kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 8383
Witam was Mam pytanko odnosnie D*phastonu,bralam go 6mcy na wyregulowanie i pomoc w starankach hm powiem szczeze ze w dwuch ostatnich cyklach przeszlam bardzo bolesne owulacje z czego sie nawet ciesze bo przez 8 lat nawet niewiedzialam ze jest ale do zeczy czy jest mozliwe abym miala hm okres bedac juz w ciazy?chodzi o to czy np.krwawienie nie bylo poronne no niewiem jak to nazwac ale czy zodstawienie d*phastonu musi spowodowac poronienie?bo mam obiawy przypominajace wczesna ciaze a to jest pierwszy cykl po odstwieniu D.ktorych obiawow wczesniej nieobserwowalam.koncowka cyklu.Jesli troche chaotycznie to pytanie:Czy D*p.zawsze musi powodowac poronienie.Prosze o modre odp.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mój cykl trwa 28 dni, staramy sie o dziecko, ginekolog zalecił mi branie Duphastonu od 19 -25 d.c. - trochę się martwię bo wszedzie czytam, że powinno się go brać od 16d.c. Jakie znaczenie maja te 3 dni? proszę o odpowiedz. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dał Ci duphaston żeby ułatwić zagniżdżanie zarodka więc jeśli owacje masz między 14 a 16dniem cyklu to jest ok bo zarodka najwcześniej może zagniezdzac się po 4 dniach ale może też zagnieżdżać się i po 12-14 dniach od owulacji a do tego czasu płynie jajowodem a potem "szuka" dobrego miejsca w macicy Wydaje mi się że jest ok w 19dc ale ja nie jestem lekarzem to tylko moje przypuszczenia Życzę żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy starankach nie powinnaś odstawiać duphastonu dopuki nie wykluczysz ciąży bo g***towny spadek hormonu w tak wczesnej ciąży możę doprowadzić do poronienia, zrób test ok 11 dni po owulce, ten czulszy powinien coś pokazać jak jest ciąża ja zaszłam w ciąże biorąc duphaston po owu, brałam przez 11 dni zrobiłam test i była leciutka kreseczka, już nie odstawiłam, teraz jest 11 tydzień, a objawy jako takie dopiero zaczęłam odczuwać około1 tydzień po treminie@, wcześniej nawet piersi nie bolały, za to teraz przez większość dnia męczą mnie mdłości, w suie wraz ze wzrostem ciąży objawy się nasilają ból piersi, nudności, senność itp czekam aż to mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny, może za tydzień będzie już wiadomo czy zaszłam... tak bardzo chcę zobaczyć 2 kreski i męczyć się z mdłościami itp :) mam nadzieję, że niebawem mnie to spotka! Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia dla maluszka :) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKA84
Cześć Dziewczyny. Nie wiem czy ktoś jeszcze odwiedza ten temat, ale zaryzykuję. Staramy się z mężem o dziecko już 8 miesięcy, od 4 biorę duphaston od 16-25 dnia cyklu. Mówicie, żeby najlepiej nie odstawiać, dopóki nie wykluczy się ciąży. Czy któraś z Was próbowała i czy wyszedł pozytywny test ciążowy w 26 dniu cyklu? Bo szczerze mówiąc, boję się trochę "jeść" go dłużej, żeby przypadkiem nie rozregulować i nie wydłużyć sobie cyklu, jeśli się okaże, że ciąży nie ma. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się wzruszyłam, tyle miłości , cudowna mama, cudowne dziecko, mam nadzieje że już widzisz chłopaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×