Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

porozmawiajmy

Polecane posty

Gość sarin a ty wciaz od 2 godzin
miedlisz o tym samym! nie masz zadnych zainteresowan? jeslli cie nie chca dziewczyny, to nie ze wzgledu na wzrost, tylko , niestety zachowujesz sie beznadziejnie!! WEz sie za cos pozytecznego i mysl konstruktywnie, bo rzygnac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcą mnie przez wygląd i wzrost :P no chcę nauczyć się języka obcego :D moim marzeniem byłaby znajomość kilku biegle,ale to tylko takie fantazje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
jakim, mam bardzo pozytywne podejście od kiedy zerwałam z moim byłym końcem maja... ale jak juz była nadzieja na kogoś fajnego to nagle uciął kontakt bez zadnego wyraźnego powodu, zmarł mi dziadek, babcia złamała noge, jest w żalobie i chcialaby zebys sie do niej przeprowadzic a i w pracy duzo roboty... ja juz nawet nie mam kompleksów, jestem zbyt zdołowana zeby je mieć, mam żal i wyje w srodku i zastanawiam sie co jest nie tak, ze to wszystko dzieje sie naraz. ja chce zeby sie po prostu cokolwiek ułozyło... zeby choc przez chwile faktycznie było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczęścia czasami spadają masowo :o wtedy faktycznie wszelkie nasze rozkiminy na temat aparycji etc. schodza na dalszy plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź spać córko marynarza :P gdybyś nie chciała to byś nie napisała ,o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak mam już wystarczająco przekichane,ze względu na wygląd,brak pomysłu na życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
zostań aktorem, niewysocy lepiej mieszczą sie w kadrze... taki tom cruise np;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to wysocy lepiej
wyglądają:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wysokich to ponoć na starość kości łamią i trzeszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze niskich nie?
nie pocieszaj sie emi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta aktorem :D :P to,że wysocy wyglądają lepiej już pisałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
nie w tv jak sie go kobiety jako amanta naoglądaja to już im lata jakiego jest wzrostu;p.... z reszta ja właśnie musze sie zajać (choc w tej chcwili trudno mi sie zebrać do czegokolwiek)przygotowaniem wieczoru panieńskiego dziewczynie która ma 180 wzrostu, jej przyszły maż 150 a są najbardziej dobrana para jaka znam... marze o tym żeby mój facet (jesli będzie jeszcze jakiś) traktował mnie własnie tak jk on swoja narzeczoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
http://www.plejada.pl/17,28453,news,1,1,wybierz-najseksowniejszego-niskiego-aktora,artykul.html a tu dowód ze w TV to jednak niscy lepiej wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi a przed chwila pisałąś,że do wysokich :classic_cool: poza tym mój dziadzio jest ni9ski i go krzyże bolą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowałem chemie na politechnice,ale zrezygnowałem po I semstrze-nie dawałem rady ,zbyt ściśle tam :O teraz mam ostatnią szanse na studiowanie :P obniżam loty idę na Finanse rachunkowość Wyższa Szkoła Bankowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
ma oczy na wysokości jej biustu;p mówi ze to najlepsze co moze faceta spotkać ;p zawsze najlepszy widok;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i założę się,że ona jeszcze potężniejsza/pulchniejsza niż on :D :P dobranoc emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g... prawda, dla mnie
z nich seksi jest tylko Małaszynski i tam jest przekłamanie , poniewaz on nie ma 1,75 a 1,85 jak nie wiecej:D ja mam 1,78 a stałam kiedys przy nim i bankowo był wyższy, więc sorry, ale teoria z dupy, moja droga:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no małaszyński ma 183 :D ale plota była w necie,że ma 175 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g... prawda, dla mnie
ja czytałam, ze ma 1,85 w porywach do 1,87 😭 ale nawet jak ma 1,83 to i tak jest boski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×