Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

porozmawiajmy

Polecane posty

mówią ale w życiu codziennym też zaobserwowałem,że wysocy mają większe wzięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciemna i biust normalny to mam już się zakompleksić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie lubię kobiet z dużym biustem :D a barwa włosów nie ma dla mnie większego znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D bo ciemne też mają wzięcie :D a biust normalny jest bardziej sexy niźli duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nie kazdy/każda lubi to, co pisze się ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy ciemne mają większe powodzenie,tutaj blondynki są górą,tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są pewne wyjątki :P ale generalnie z grubsza ,to pewne kakny atrakcyjności są utarte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego brazylijki,latynoski,ciapate cieszą się takim zainteresowaniem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się wydaje, że blondynki są górą. Kanony atrakcyjności są utarte, ale na szczęście każdy człowiek to odrębna jednostka, która myśli za siebie i sama 'tworzy' swoje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost jest silnie skojarzony z autorytetem; na przykład mężczyzna przedstawiony jako "profesor Kowalski" wydaje się ludziom wyższy (przeciętnie o 6 cm) niż mężczyzna przedstawiony jako "pan Kowalski" (zobacz więcej: wpływ autorytetu). Kobiety wydają się być bardziej wrażliwe na postawę wyprostowaną niż na wzrost, chociaż oba są elementami atrakcyjności. Wydaje się to wiązać z preferencją dla mężczyzn, którzy poprzez swoją postawę prezentują pewność siebie, siłę fizyczną i dużą wytrzymałość. Niedawne badania wykazały, że kobietom bardziej podobają się mężczyźni średniego wzrostu, gdy biorą pod uwagę długoterminowe zaangażowanie, podczas gdy przy podejściu krótkoterminowym preferowani są mężczyźni wyżsi. Preferencje kobiet zależą również od fazy cyklu miesiączkowego, przy czym wyżsi mężczyźni wydają się im bardziej atrakcyjni w czasie dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kobiety w zdecydowanej większośći mają wpisane w gust"wysoki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem facetem....więc nie wiem pytanie tylko czemu faceci wzdychają do Pameli i zapamiętują ją z imienia i nazwiska????inne mają tylko krótką ulotną chwilkę i odchodzą w niepamięc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisane w gust wysoki? nie zgadzam się z tym. znam parę dziewczyn dla których idealnym chłopakiem miał być wysoki, dobrze zbudowany chłopak. a teraz są z chłopakami swojego wzrostu, a nawet niższymi, do tego bardzo szczupłymi. Więcej pewności siebie, bo jakoś mam wrażenie, że to 'coś' uzależnine jest w dużym stopniu od niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale Pamela jest brzydka i stara :D a bez makijażu to już w ogóle :O wylansowała się odpowiednio,nazwisko i imię ma łatwe do wymówienia i łatwo można spamiętać,może temu :D jest świetnie rozreklamowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale Pamela jest brzydka i stara :D a bez makijażu to już w ogóle :O wylansowała się odpowiednio,nazwisko i imię ma łatwe do wymówienia i łatwo można spamiętać,może temu :D jest świetnie rozreklamowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie płąta różne figle :D z tym,ze często na forach czytam ,koleżanka córki mojem mamy przyjaciólki bla bla ... a rzeczywistość prezentuje się zupełnie inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie życie płata figle może znajdziesz dziewczynę wyższą od siebie,zakochasz się i nie będzie miało to dla ciebie żadnego znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że wyższą to wątpie w to :D :D bądźmy realistami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dla niej będzie miało
to znaczenie. rzadko która lubi niższych od siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, ludzie. Wygląd nie jest najważniejszy, tak? Więc co mi zależy, czy mój chłopak będzie miał 1,7m; 1,78 czy 1,9m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd jest bardzo ważny,wysoki Pan znacznie lepiej się prezentuje od niskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiona
mi też nie ale jakos chwilowo żadnego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w'' tańcu z gwiazdami ''panowie mieli takie buty na obcasie,MOŻE TO JEST JAKIEŚ WYJŚCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejście jak najbardziej ok,realistyczne :D ;) zadziwiona ,co Ci też nie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×