Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krwawa_Merry

Egzamin na prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość
Egzamin na prawo jazdy nie jest wcale trudny do zdania, jesli jestes po dobry kursie prawa jazdy. Osobiscie chodziłam do ośrodka szkolenia http://manewr.com.pl/ i zdałam egzamin za pierwszym razem. Ale to tylko dzięki kompetentności szkoleniowców:) Warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam prawo jazdy ponad 1,5 roku temu (pół roku po 18) zaczęłam a bo się nadarzyła okazja za darmo ze szkoły czemu by nie skorzystać miałam do wyboru dwa miasta gdzie chce zdawać wybrałam te bardziej powrzechniejsze tylko temu że rozpoczęcie kursu pokryło się ze stażem który miałam akurat w tym mieście i do tego drugiego miałabym utrudniony dojazd w sumie bardziej do miasteczka gdzie jest szkoła jazdy i nie dojazd a drogę (do drugiego miasta jest około 100 km) a w tygodniu wcześniej niż o 15 nie mogłam bo do tej godziny byłam w pracy więc późno była bym spowrotem a na następny dzień znowu do pracy kilka razy się zdarzyło że instruktor zgarniał mnie z miejsc pracy więc nie miałam nawet jak zjeść obiadu. Do konkretu nie szło mi za dobrze instruktor wytłumaczył tylko dosłownie jak odpalić samochód i jak co włączyć i biegi myślałam że to normalne że z teorii powinnam się tego nauczyć łuk tłumaczenie jego było widzisz pachołki jedź żeby ich nie rozjechać (wykłady olałam chodziłam na nie tylko temu bo bym musiała kare płacić na jednych zdażyło mi się przysnąć w sumie jakbym płaciła też bym chodziła bo by kasy było szkoda i prawie na każde się spóźniałam ale to już nie z mojej winy a temu że zaczynały się jak ja kończyłam lekcje a kawałek drogi miałam) ale po tym jak chłopak zaproponował że pouczy mnie jeździć i z nim się nauczyłam o wiele więcej niż z instruktorem to chyba jednak z nim było coś nie tak (nie tylko ja tak twierdzę moja przyjaciółka też z nim jeździła i też tak samo twierdziła a szerszych opinii nie zasięgałam) rozważałam opcje zmienienia instruktora ale byłam już zapisana na teorie stwierdziłam że jak zdam i nadal to samo będzie to zmienię i tak zastanawiałam się nad przeniesieniem na praktykę do tego drugiego miasta to i tak bym musiała zmienić bo ten instruktor do tamtego nie jeździł a jak bym nie zdała to już wiedziałam że mam na razie dość i se odpuszczam i tak było nie zdałam i miała być krótka przerwa a wyszło właśnie ponad 1,5 roku jak nie siedziałam za kierownicą zwłaszcza mama naciskała żebym kończyła je żebym nie przerywała od początku samego naciskała że mam zdać i słuchałam jej ale wtedy stwierdziłam że niech se mówi co chce poczuje się na siłach to wrócę jak mam nie zdać to po co się męczyć na siłę szkoda kasy (tylko te podstawowe czyli 30 godzin i pierwsze podejścia do egzaminów miałam za darmo jak nie zdam albo stwierdzę że potrzebuję więcej godzin to muszę płacić z własnej kieszeni) po tej przerwie już wcześniej myślałam wrócić ale chyba nie byłam jednak jeszcze gotowa odwlekałam jak się tylko dało aż doszłam do wniosku że jak teraz nie wrócę to już prędko tego nie zrobię zapisałam się na teorie (ją zdawałam w tym pierwszym mieście) zakówałam testy dzień i noc prawie rzygałam nimi ale zdałam nawet nie patrzyłam ile miałam punktów zobaczyłam tylko że pozytywny mi to wystarczyło zadzwoniłam do szkoły jazdy żeby "przydzielili" mi nowego instruktora w cudzysłowie napisałam bo jak podjęłam decyzję że się przenoszę to od początku wiedziałam którego chce tak na prawdę zadzwoniłam do nich tylko po to żeby się upewnić czy mogę se wybrać raz znam go (były wicedyrektor mojej szkoły) ale żeby nie było nie tym się kierowałam wybierając dużo o nim słyszałam jako instruktorze same pozytywy kilka moich koleżanek z nim jeździły i po zdawały za pierwszym razem wszystko spokojnie dokładnie tłumaczy i przede wszystkim ma cierpliwość czego tamtemu brakowało na razie tylko z opowiadań wiem bo we wtorek dopiero zdałam teorie próbowałam się dodzwonić do niego ale nie mogłam potem się okazało że jedną cyfrę numeru spisałam innego instruktora jak się zorientowałam to już było późno więc jutro zadzwonię dobrze że coś mnie tknęło jeszcze raz sprawdzić numer bo już miałam umawiać się do innego i zapewne żebym weszła na ich stronę z zamiarem spisania numeru innego to bym pewnie nawet nie zwróciła uwagi na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×