Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

problem z Microsoft Outlook

Polecane posty

Czy zna się ktoś na programie pocztowym Microsoft Outlook? Po otwarciu programu jest ok, ale gdy chcę wejść do któregoś z folderów to się zawiesza i wyskakuje informacja o braku odpowiedzi. Co jakiś czas uruchamia się tryb awaryjny, ale to też nic nie daje, bo zawiesza się tak samo :o Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza milko2223
zrób sobie pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze odinstalowanie aplikacji i ponowne jej wgranie zmieni problem.... a masz ustawione konto pocztowe na outlook czy jeszcze przed wyskakuje problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ustawione konto na Outlooku. Zastanawiałam się właśnie nad ponownym zainstalowaniem, ale co wtedy stanie się z pocztą, która tu jest? Wydaje mi się, ze się skasuje :o Założyłam nawet nowy profil, ale nie da się zaimportować poczty, bo program nie widzi pliku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank stracisz to co juz jest na poczcie. czasami jak stare kompisko a duzy format przesłanych zdjęc sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest poczta służbowa, więc nie mogę tego stracić :o Poza tym rano było wszystko ok, nie wiem skąd nagle ten problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam własnie - była mowa o nowym profilu, więc go założyłam, ale komp nie widzi zarchiwizowanego pliku z pocztą, więc dupa blada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami____
wejscie przez google np. na swoją pocztę na któej jestes zalogowana moze sie udac, wtedy szybko skopiuj gdzies na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie wiesz, to wszystkie maile, które są odczytywane w Outlooku, kasują się samoistnie ze strony :) Wezwę jutro informatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami____
a może to jest bardzo prosta sprawa jaka kiedyś u mnie była. Wejdź na pocztę, kliknijóry w menu -widok - widok bieżący - pokaz wszystkie wiadomości. Wykonaj to i powiedz, czy zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napisałam przecież, że od razu program się wiesza. Nie zdążę nawet najechać myszką na menu a już "program nie odpowiada" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×