Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda na wydaniu

ile placicie za suknie slubna

Polecane posty

Gość Tibby
Ja za swoją płaciłam 2900, typ Princessa - typ literki A . Jeśli chcesz kupić chętnie sprzedam za 1500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
I co masz satysfakcję , że się podeszłaś/eś współczuję że twoje marzenia się nigdy nie spełnią moje się spełniły ale nie wszyscy maja w życiu szczęście . Warto mieć jednak marzenia bo inaczej większość z was samobójstwo by popełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak 1987
jestem przez was sfrustrowana,. ide zrobic kupe! soczysto rozbryzgowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
kasiak 1987 - weź dziewczyno daj spokój już :O kogo to obchodzi czy macie firmę mieszkanie i inne duperelki? czy temat brzmi : "piszmy kto ma lepiej w życiu?":O woow mamy klaskać w ręce teraz ? gwizdać i ukłony składać ile to pieniążków nie macie? ale wypadałoby tobie poćwiczyć ortografię tak w ogóle. A wracając do tematu moje znajome płaciły za suknie gdzieś 1500 zł ze zwykłych salonów i były równie szczęśliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
A czy temat brzmiał obrażajmy dziewczyny które wydały na kieckę więcej niż ja ?Nie więc ja odpierałam ataki sfrustrowanych , niespełnionych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 zl za suknie
tyle zaplacilam kupilam na allegro, byla troche za duza, zanioslam do krawcowej, wszystko mi pieknie zrobila,nikt komu mowilam ze kupilam za 80 zl plus 10 dostawa nie uwierzyl, sprzadalam pozniej na allegro za 200 zl poszla jak gorace buleczki wiec dziewczynki, wyluzowac..... a to link na zdjecie sukni http://content.foto.mail.ru/mail/lidzinka/_myphoto/i-156.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
kasiak1987 A czy temat brzmiał obrażajmy dziewczyny które wydały na kieckę więcej niż ja ?Nie więc ja odpierałam ataki sfrustrowanych , niespełnionych dziewczyn. chcesz odbijanie piłeczki to rób to w sposób na poziomie bo póki co więcej twoich desperackich wpisów niż od innych, weź nie prowokuj i nie pisz jaka to poszkodowana jesteś, chcesz oklasków za firmę, faceta, kieckę za 4 tys i inne? oo masz 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️fiuuuuuuuuuuufiuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!! WOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW kłaniamy się i szczycimy:O:O:O już się wyleczyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
80 zl za suknie - piękna ta suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ja się nie wyleczyłam bo nie mam z czego ale ty za to powinnaś skorzystać z leczenia psychiatrycznego, bo na psychologa to stanowczo za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyny dziewczyny
Macie narzeczonych, planujecie sluby, niektóre z Was sa już mężatkami - czy Wy nie macie nic ciekawszego do roboty tylko pisanie o durnotach i na dodatek obrażanie się na tych forach??? Nie szkoda Wam na to czasu? Idzcie na spacer, zróbcie sobie maseczkę, spędzajcie więcej czasu ze znajomymi. Wyluzujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienieczkaaaaaallll
ja za suknie uszytą w małym zakładzie ale na wzór Annais Christiny zapłaciłam 2000 zł, oryginał kosztował 3000 zł, mi moja bardziej się podobała od oryginału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze suknia slubna to nie jest maly wydatek. Musisz tez wybrac sukienke, ktora bedzie wygladala naprawde ldnie i w ktorej tak tez sie bedziesz czula, musi byc wygodna. WYdatek 2 do kilku tysiecy nawet to normalna cena. Osobiscie suknie kupowalam w http://lefroufrou.pl/ i to byl najlepszy wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wydałam dużo, bo kupiłam suknię z poprzedniej kolekcji, po prostu była wyprzedaż w http://magdalena.olsztyn.pl/ i mi się trafiło idealnie, miałam farta :) Sporo mieli tych sukni w obniżonych cenach dlatego myślę, ze warto zaglądać do takich dużych salonów, bo takie okazje sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro po raz pierwszy ide mierzyc suknie I juz sie stresuje. Wszystkie ksiezniczki wydaja sie byc takie same a te ktore mi sie podobaja to pewnie majatek kosztuja. Jaka jest cena sukien teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja suknię zamówiłam w salonie http://emmimariage.pl/ i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Za piękną, starannie wykonaną suknię zapłaciłam naprawdę rozsądną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniique
wybierzcie się do atelier Violi Piekut na Okrzei, mają promocję -70 % więc trafiło się mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelaniaSca
Ja za swoją suknie w salonie Nabli nie zapłaciłam jakoś strasznie dużo - zresztą odkupiła ją później ode mnie koleżanka. Niemniej, przyznam szczerze, że jak wybierałam konkretny model nie kierowałam się ceną. Po prostu zależało mi, by wyglądać najlepiej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×