Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 zap艂akana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

Go艣膰 Ana.belll
Husky tu zawsze Jeste艣 mile widziana ;) lec juz spatki 馃槝 pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ana.belll
to rybal ten co mi niki kradl na topi 艂azi za mna jak gupi :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieks, ale mnie si臋 nie podobaj膮 takie topiki jak te :( pomaranczowo, az razi i podszyw na podszywie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ana.belll
Husky ja siem nie zaczernie. jak chcesz ale tu Jestes lubiana. Lece spa膰 4 godz i musze wstac mam zabiegany dzionek i do Malborka tez jade , tak od rana kierowiec jestem:D czymaj kciuki, pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja sie gubie. nie wiem kto kim jest.. podszywacie sie, zmieniacie nicki.. 馃槶 czemu sie nie mozesz zaczernic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bo twoj czarny nick nie b臋dzie wcale czarny, tylko taki ciemno fioletowy? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ana.belll

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
pusto na topiku :( Zap艂akana 艣pisz? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak wczoraj na czacie zaszala艂am na ca艂ego :D zmieni艂am m贸j sta艂y nick na inny i powyg艂upia艂am si臋 :D ju偶 艣lub z takim jednym planowali艣my, ale nie wysz艂o :D dzisiaj znowu tamten pok贸j mnie zaprasza, ca艂kiem fajna ekipa, niewiem czy tam wr贸ce :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jola ja od poniedzialku wracam do pracy...zacznie sie znowu szara rutyna :o ale poniekad moze to i dobrze, nie bede sie juz tak nudzic w domu i pewnie o normalnych godz bede chodzic spac ;) a jak to jest u Ciebie ??? zaplakana to milo ze na czacie bylo milo ;) dzis to juz rzadkosc, nie zawsze tam jest z kim pogadac ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
cze... Diewczyny ;) o nasza Mamai :D jak Jolu pytasz co robie ca艂y dzie艅, to powiem tyle ja mam najgorzej do pracy 2kroki i moge pracowa膰 24/nadobe. :D taka praca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to zycze zdroweczka oczywiscie 馃憚 kiedys tutaj czesciej zagladalam (bylo chyba bardziej normalnie) ale to bylo daaaaaaaaaaaaaaaaaawno ;) tamtej nocy jakos tez spac nie moglam, wiec blakalam sie po necie no i jakos znowu na kafe wpadlam :D i jakos do dzis wypasc nie moge ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
Zap艂akana Ty 艂obuziaro i tak ca艂膮 noc czt? a rano 艣pisz to Ty sowa Jeste艣 :D ja ty偶 kocham zarciki :P;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
marakuja to ja ja w niedziele spa艂am do 11;00 i nie czu艂am si臋 wyspana :D tego nie nadrobisz :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
No Jolu pomy艣l gdzie mozna pracowa膰 24/ na dobe :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
Jolu mam osobist膮 Mami ale Tobie te偶 dam dziobala w policzek 馃槝 fajnie siem rozrabia艂o... ide te 2 kroki dalej :D do mi艂ego Dziewczyny ;) cze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
Jolu tu na kafe mam pisa膰 czym si臋 zajmuje??? no nie. ;) nie martw sie Mami twa c贸rcia grzeczna w pracy jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
marakuja to ja Twoja kochana ma si臋 ca艂kiem ca艂kiem, troche zaspana wste艂am ale kaffka na nogi stawia :D a jk sie czuje blondynka z niebiekimi oczkami :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
Ok jak wszystkie mamay na 艣wiecie Kochana Jeste艣 馃槝 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tadaamm zawsze udaje grzeczn膮 :D a potem si臋 rozkr臋cam i g艂upoty pisze na czacie :O wszystko, 偶eby si臋 nie nudzi膰 ale rano jestem zm臋czona, kawa jest najlepsza :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tadaamm...
Chyba wszystkie dzieci kochaja swoje mamy, chyba... Wpadne wieczorkiem moje weso艂e Dziewczynki i porozrabiamy.:D lecem bo muszem cze...;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×