Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

ale sobie poszedł :( a mialam ochote dzisiaj wlasnie na jakies romantisze 😭 nawet jak jest kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Ciebie By się przywitać, O Twój humorek- zapytać. Czy wszystko dobrze???... Czy wszystko gra???... I Życzyć-Ci... Fantastycznego - MIŁEGO - D N I A.. (.)POZDRAWIAM =.(.)SERDECZNIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednej dłoni wspomnienia, przeszłość co przeminęła, dni szare i kolorowe. Na drugiej dłoni marzenia, ukryte pragnienia duszy... I coś nie do spełnienia. A może mijamy się za szybko o krok, o uśmiech, o uścisk dłoni, i chwil co moglibyśmy dzielić już nigdy nie uda się dogonić ? Kolejny dzień się znowu rozpędzi, by oczy pośpiechem zasłonić. A kiedyś, może będzie za późno na krok, na uśmiech, na uścisk dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznajemy ludzi Którzy wsiadają i wysiadają Lub też do końca podróży Przy nas pozostają Każdy z nas wybiera Swój przedział życiowy Jednym wystarcza zwykły Innym zaś luksusowy Lecz nie ważny jest luksus W życiu człowieka Bo sensem tej podróży Jest przyjaźń do drugiego człowieka ___**_______** _**__ **_**__** **_____** ____ ** **_SERDECZNIE__** _**POZDRAWIAM** ___**___*____** _____**___** _______**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo najpiękniejszą rzeczą, jaką można komuś ofiarować to pomyśleć o nim... Bo wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli... MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mój drogi, aniołku słodziutki, wskakuj szybciutko pod kocyk cieplutki. Nim księżyc zniknie a słonko błyśnie, mam cichą nadzieję, że Tobie się przyśnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________ (:) ______ ( .\|/.) _____ ( .().)DZIEŃ ______ (_./|\._) ________ (_.:._). __ (:) ( .\|/.)-DOBRY!:) ( .().) .(_./|\._) .......( )...........( ) ..( ) .......() .......( ) .( ) .......................( ) ( ) ....... WITAM ....... ( ) ( ) ..... SERDECZNIE ...( ) ( ) .......,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka :)
Jola te wiersze nie są mojego autorstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klaudoocha_
Cze...;) Wszystkim. Szukam Andrzeja K mam do niego biznes;) Jolu wiesz gdzie On teraz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klaudoocha_
Jolu zwykle gdzieś razem buszujecie;) 😘 Jak go potkasz to przekarz że tu czekam! :D oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klaudoocha_
bosz jak ja to napisalam :P a mam to we wdupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wszystkim :) Jolka juz wiem skad mnie kojarzysz:D pisałysmy kiedys razem na gg o interpretacji wynikow badan hormonalnych...o ile to byłaś Ty :D a jeśli nie, to widocznie Cię z kimś pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klaudoocha_
Ok Jolu, chodziło o błędy, Andrzeja szukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dziewczyną jolka, jestem pamiętam, ze Ty chyba pierwsza napisałas do mnie, pozniej kontakt się urwał jakos mi często wowczas szwankowało GG dlatego przeniosłam sie na tlen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory jolka ale ja tutaj o sprawach osobistych nie piszę :) powiem Ci tylko, ze na dzien dzisiejszy jest całkiem spoko...a i zadnych problemow zdrowotnych nie mam mam nadzieje, ze i u Ciebie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jakby Ci to powiedzieć nie mam juz tematów swoich, jestem to tu to tam ostatnio bardzo rzadko :) ale zawsze wpadnę by Ci pomachać ;) tym bardziej, ze wiem, że kiedys miałysmy jakis kontakt :) trzymaj sie :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×