Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

bo wiecie ja mam wszystko: dom, psy, koty, telewizor, sprzet AGD, HI-FI, DVD, DPC, DTC, PiTisi, SriTisi, PGR, LPR, 4 samochody w tym 2 terenowe, 4 domy w tym jeden na Lazurowym Wybrzeżu, 2 w górach na mazurach, 2 helikoptery, 2 samoloty, 2 prywatnych pilotów, stadnine koni. Grafika:Cool.gif . ...ale nigdy nie trzymałem dziewczyny za ręke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Andrzej K i tu mnie rozbawiłes dawaj łapke :D już ciem czymam za grabke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podcieram się jedynie 100% jedwabiem, gdyż boję się, że zwykły papier uszkodzi mój szlachetny odbyt gdy rozbieram miecze pod grunwaldem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Bianko..
Co wy wiecie o życiu. ja mięso kroję diamentami! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skad sie te jole wziely ale teksty maja niezle... jolus nic takiemu nie zrobisz, a tylko niepotrzebnie sobie nerwy targasz, przejdzie im...wczoraj jak mnie wkurzyl niechciany czy piwny to sama mi sie kazalas nie klocic...odpuscilam sobie i on tez odpuscil, nie warto sie tutaj dogadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahahhahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw jole aj laf ju
topik do usunięcia moze zgłosić jedynie autor ewentualnie moderatorki podejmuja decyzję, jeśli robi się na nim syf a zgłosił ktos inny a podszywacz naprawde smieszny:D troche dystansu jolka do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw jole aj laf ju
wiec napisz do moderatorni by tylko wyczyscili go z podszywacza a jola nie ma tu nic do gadania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie kurvaaaaa
blagam. wydrukuje sobie i powiesze na scianie hahahahhhahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem co w tym jest takiego zabawnego zeby pod kogos sie podszywac, nie lepiej na pomaranczowym cos napisac i sie posmiac wszyscy razem ??? niepotrzebnie ktos maci i denerwuje kogos... na prawde trzeba miec cos z glowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw jole aj laf ju
bo ty jolka wszedzie weszysz afere, tak jak twoj ukochany duszek 🖐️ a widac, że dziewczyny są spoko i krzywdy nie maja zamiaru ci zrobić swoim infantylnym i załosnym zachowaniem sama prowokujesz, zeby sie pod ciebie podszywac i robic sobie jaja zdystansuj sie i wyluzuj a pewnie ktos odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×