Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapłakana noc

najbardziej dziwny topik na kafeterii

Polecane posty

na co sie obrazila? szkoda jej :( podszywami nie ma co sie przejmowac.. przeciez widac i tak kto to pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co się obraziła, ona się nie obraziła na nikogo tylko miała dość wszystkiego to co napisałam to jest prawda.:( Ona o Was napewno myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cos sie tam na pewno obrazila, a to ze miala czegos dosc to tez racja...moze jeszcze nas kiedys odwiedzi, mam taka nadzieje. a swoja droga dalej nie rozumiem komu sie chce podszywac pod kogos i co go w tym tak bawi, moze Wy wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tkwi całe Sedno sprawy po ma kogos robić w balona jak jest w porządku osobą. Nikogo nie obraziła,chyba że jej ktoś wszedł na odcisk to moze wtedy, być przyjaznym dla wszystkich a toś odbiera to wszystko na odwót, to nie jest fer dla niej czy innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak Husky
Więc kto taki według Twojej opini sie podszywa? Po co ja wogóle jeszcze właże na to forum? Drugie pytanie jest retoryczne jakby kogoś naszła ochota na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam sobie kebaba z lagodnym sosem a dostalam z ostrym. tego sie jesc nie da!!! kurwa mac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi kto sie podszywa? po co to w ogole roztrzasac? i tak kazdy wie ze to byl podszyw, a nie jola...no wiec? ja w ogole problemu w niczym nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Cze..;) Miłego wieczoru 😘;) U mnie burza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
JOLU Mam Tobie w uszko dać zosteń TU I BASAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bianko :D co za roznica z kim? jak sie zaczerni to bedzie mniej anonimowa? eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola nie łam sie:)
Pode mnie też sie kiedyś podszyto. Różnica polega na tym, że miałem zdjęcie w stopce:) Podszyw był prawie nierozróżnialny grafologicznie, że tak powiem i nieźle namotał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola nie łam sie:)
I weź jeszcze zabezpiecz hasłem taką wersje swojego nicku: joIazabrze...zamiast l jest duże i. Radze to zrobić natychmiast bo niechciałbym żeby to była wskazówka dla podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczki,wisieneczki Pocałunek anioła na wiosne Moje letnie wino zrobione jest Z tych wszystkich rzeczy Przechadzałem sie po mieście W srebrnych dzwoniących ostrogach Piosenka którą zaśpiewałem dla nielicznych Ona zobaczyła moje srebrne ostrogi I powiedziała: "Niech minie trochę czasu, A podaruje Ci letnie wino" Och..Letnie wino Truskaweczki,wisieneczki Pocałunek anioła na wiosne Moje letnie wino zrobione jest Z tych wszystkich rzeczy Zdejmij srebrne ostrogi i Pomóż mi zabić czas A ja podaruje Ci letnie wino Och...Letnie wino Oczy mi sie kleją,a usta milczą Próbowałem wstać,ale nogi odmówiły mi posłuszeństwa Ona zapewniła mnie w niespotykany sposób I właśnie wtedy dała mi Więcej letniego wina Och...Letniego wina Truskaweczki,wisieneczki Pocałunek anioła na wiosnę Moje letnie wino zrobione jest Z tych wszystkich rzeczy Zdejmi srebrne ostrogi i Pomóż mi zabić czas A ja podaruje Ci letnie wino Och...Letnie wino Kiedy obudziłem sie Słońce świeciło mi prosto w oczy Moje srebrne ostrogi znikneły A głowa pękała mi w wszwach Zabrała srebrne ostrogi Dolary a nawet moniaki Zostawiła mnie spragnionego letniego wina Och...Letnie wino Truskaweczki,wisieneczki Pocałunek anioła na wiosne Moje letnie wino zrobione jest Z tych wszystkich rzeczy Zdejmij srebrne ostrogi i Pomóż mi zabić czas A ja podaruję Ci letnie wino Och...Letnie wino Jola nie warto się smucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola ja ci zaraz pozaczerniam wszelkie mozliwe kombinatzje i nikt sie nie podszyje :D tylko dawac pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolus ale dlaczego tak sie czujesz??? przeciez Ty nic nie zrobilas, kazdy wiedzial kiedy Ty piszesz a kiedy podszywacz... nie uwazasz ze nie ma sensu przez jakiegos gnojka sie denerwowac, myslal ze to jest zabawne no ale jak widac nie bylo...dziewczyny pozaczerniaja Ci wszystkie nicki podobne do Twojego i bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolazabrze. przez wielkie i jolezabrze. jolazebrze. nie wiem co jeszcze mozna zaczernic.. hmm jola, a ty sie nie masz co przejmowac. ludzie sa i beda pojebani (niektorzy) i nic na to nie poradzisz, a juz zwlaszcza hojrakuja na forum, gdzie sa anonimowi i naprawde nie ma co sobie glowy zaprzatac! kazdy widzial, ze to nie ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie zaczernic literek jak pozamieniasz wielkosc liter. z ta l to jest taka sytuacja ze małe l wyglada tak samo jak duże i l I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×