Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kressus26

i co dalej?

Polecane posty

Gość kressus26

Od 3 lat jesteśmy razem, niby wszystko nam się układa i nawet od roku mieszkamy wspólnie. Praktycznie zero kłótni i w sumie niczego złego o niej nie mogę powiedzieć po za jednym. Ona jest raczej aseksualna, nie mamy normalnego kontaktu seksualnego tzn nie robimy tego bo obawia się ciąży i chce z tym czekać do odpowiedniego momentu. Więc uprawiamy petting i nawet to jest że tak powiem wyproszone i aby szybko i tak hmmm ja odczuwam to jako z musu. Chciał bym założyć z nią rodzinę ale boje się że po ślubie się nic nie zmieni a będzie tylko gorzej nie chce jej zostawiać ale moje rozmowy na ten temat nie przyniosły żadnego efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc sobie
nie zmienisz jej a tym bardziej po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kressus26
a jakieś inne opinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ją rozumiem, też taka jestem. Nie jesteśmy małżeństwem, to nic nie robimy. Będziemy, to zaczniemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia25000
moze ona mysli ze jak teraz na wszystko ci pozwoli to nie bedziesz sie chciał z nia ozenic bo niby po co jak wszysko juz bedziesz miał :-) nie którzy faceci naprawde tak maja,uwierz mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,ale bez przesady,jak czlowiek mlody,to krew nie woda.mnie namawiac nie trzeba.albo jest oziebla albo wstydliwa..albo mysli,ze jestes samcem,ktory chce ja wykorzystac.sprobuj przez miesiac nie inicjowac niczego.zobaczymy jak zareaguje.jesli nie bedzie probowala nic zaczynac,to chyba ma cos z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli co boi sie ciąży czy
chce zaczekać do ślubu z seksem? bo jezeli chodzi o ciążę to są odpowiednie zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia25000
jesli naprawde ja kochasz to uszanujesz jej przekonania i wtedy seks po slubie naprawde berdie wspanialy i wyczekany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna dziewucha
boi sie ciazy tak ?? po slubie tez bedzie sie bala wiesz co absolutnie nie zen sie z koboieta z ktora nie rozpoczales zycia sexualnego bo po slubie napiszesz tu nowy post ze ona dalej nie chce albo byc moze sex jest do bani niestety w sexie tez trzeba sie dopasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boi się ciąży? Przecież są odpowiednie zabezpieczenia. Po za tym, lepiej nie żenić się z kobietą, której seksualnie nie znasz, bo przed ślubem należy się do siebie dopasować. Całkowicie zgadzam się z przedmówczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nic sie nie zmieni, tzn. zaczniecie uprawiac sex po slubie, ale tylko kilka razy w m-cu jak jej sie zachce, widac, ze dziewczyna nie ma temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×