Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna_005

Jakie imię dla chłopca

Polecane posty

Gość Katarzyna_005

Oskar, Michał i Jakub. Które z tych imion najładniejsze dla chłopca? Ewentualnie jedno może pójść na drugie imię. Czekam na Wasze propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka485
mi podoba sie Michal zawsze mi sie podobalo i jakie ma piekne zdrobnienia... jak kiedys bede miala synka to tak bedzie mial na imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiiia
Ja sądze, że Jakub jest najfajnieszy, a Michał to imię oklepane! Nie zgadzam się z Wami drogie panie. Chociaż sąsiad Summer trafnie nazwał psa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAŁ-765
Nie zgodzę się z Tobą. Michał to wspaniałe imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal michal
michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Michał. Oskar w ogóle mi się nie podoba, a Jakubów jest teraz zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Michał. Jakub fajnie, ale jako Jakub, bo Kuba to już bee :) A Oskar to też mi się z psem kojarzy, albo z tym czymś z ulicy sezamkowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska.s
Tylko nie Jakub - jest to najpopularniejsze imię od jakiś 10 lat. Gdzie nie spojrzeć tam mały Kubuś, w klasach jest po 5 Kubusiów - jednym słowem imię oklepane do granic możliwości. Michał też ok, także popularne ale nie aż tak bardzo. Zdecydowanie wybrałabym Oskara. A co do psów Oskarów itp., to te zwierzęta noszą ludzkie imiona, a nie odwrotnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnuyu
oklepane to jest raczek Jakub ! A co do psa Oscara - pojebani ludzie nazywają zwierzeta ludzkimi imionami :-0 Niech się wstydzi raczej ten własciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
michałek :) strasznie lubię to imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Michal na pewno nie jest bardziej oklepane, niz Kubus. Moj syn bedzie mial na imie Michal. Nawet nie bardzo mi sie to imie podoba, ale tak sie jakos juz utarlo i maly bedzie Michal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_2010
Ty sie tu nie pytaj, bo kazdemu sie co innego podoba. To Tobie ma podpasowac. A jak sama widzisz kazdemu sie inne imie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roompek
okropne imiona. takie oklepane.szkoda mi was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Niee, no najlepiej dac dzieciakowi imie "nietuzinkowe", jak Antoni, Tadeusz albo w inna strone: Alan, Kewin, Dzon i Brajan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne z powyższych
Kubuś oklepane poza tym dorosły facet i Kuba - fu odpada. Oskar paskudne. Michał ładne, bardzo znane i zbyt popularne ale z tych wszystkich najładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiabartusia

1Michał 2.Oskar....... Kuba, będziesz szla ulica i ktos krzyknie Kuba, a to do psa bedzie... Ludzie królikom, kotkom, papugom, świnkom, rybkom, maskotkom Kuba dają bleeee. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×