Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce miec swoj biznes

Jaki biznes w lokalu 7 m 2 ???

Polecane posty

Gość Tomaszekk
Biznes, biznesem, ale ja chętnie na witrynach sklepów umieszczam reklamę swojej stronki: www.poszukujetancerki.republika.pl Musi być widoczna, ale nie razić w oczy. Ale to już techniczne sprawy. Jak masz ten sklep stosunkowo blisko Wawy i przechodzą tamtędy młode dziewczyny w wieku docelowym dla mojej strony, to odezwij się do mnie. Jeśli oczywiście chcesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiep, pieczara
a może jakieś suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konski zwis empec
otworz wc 2 zl od osoby wklad tylko w papier z biedronki i rozne sanitaria tez zbiedronki. gdzie tyle za wynajem cos bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
i wiecie co?? oczywiscie ze strachu przed ryzykiem zrezygnowalam z mojego pomyslu...i co??? dziewczyna otwarla tam dokladnie to o czym myslalam czyli sklepik z bizuteria....co tam przechodze to zawsze jest ktos w srodku:((\ ale czlowiek jest glupiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
moglam zaryzykowac, nic bym nie stracila!! co to jest uciulac 900 zł na wynajem lokalu przez meisiac -lokal rpzy samym rynku:(( echhhhhhhhh teraz moge sobie pluc w brodę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec swoj biznes
nie moge sobie wybaczyc ze nie zaryzykowalam:((( ale u was w sumie tez nie znlazłam motywacji wiec wychodzi an to ze malo kto by zaryzykował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Nie możesz mieć pretensji do osób które tu pisały że cie nie zmotywowały :) To był twój problem i twoja decyzja. Poza tym sama pisałaś ze musiałabyś zatrudnić kogoś więc ciekawa jestem jak byś mu płaciła skoro na początku zapewne bardzo dużo musiałoby się sprzedać. A gdyby kasy nie starczyło to co wtedy? Nie zapłaciłabyś czynszu? Nie zapłaciłabyś sobie zusu bo pomimo tego że pracujesz to jakieś groszowe sprawy są z tego tytułu. A może nie wypłaciłabyś wynagrodzenia pracownikowi? Jeżeli już kombinujesz z otwarciem działalności to przynajmniej nie odstawiaj dziadostwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
Chyba otworzyła a nie OTWARŁA. Myślisz że jedynym kosztem prowadzenia własnej działalności jest tylko koszt wynajmu lokalu???Ojjjj dobrze że zrezygnowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×