Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czokolataaaaaaaa

Co cwiczyc na silowni jesli mam problemy z kolanami?

Polecane posty

Gość Eowin
Czy skakanie na skakance obciąża stawy? I czy tego typu suplement o którym piszecie, może uchronić przed kontuzją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bólem kolana, na siłowni korzytsać najlepiej z rowerka, orbitreka, ja mam specjalny stabilizator nakolano i wzmacniam je kolagenem, tym razem przyjmuję 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin skakanie na skakance wykonywane w niewłaściwy sposób może obciążyć stawy i być przyczyną kontuzji. Dlatego warto sięgnąć po suplement diety 4Flex, który zawiera w składzie kolagen naturalnego pochodzenia - Fortigel. Kolagen ten stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), pomaga utrzymać zdrowe kości, a także wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeb najpierw schudnąć a następnie przyjmować preparat z kolagenem czyli naoliwić stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu najpierw schudnąć? Moim zdaniem jedno drugiego nie wyklucza. Można ćwiczyć, przyjmować 4Flex i chudnąć. Naoliwisz stawy to będzie się lepiej trenowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są jakies badania potwierdzajace skutecznosc 4flexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sshaa
Czy mogę brać ten suplement karmiąc piersią? Chciałabym zrzucić nadprogramowe kg po ciąży, ale póki karmię, nie mogę ograniczać kcal. A dla tych co mają problemy ze stawami polecam jogę ;) świetnie modeluje ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunkpockmica1982hkqrc
hmm myslisz? w sumie nawet jakbym chciala wyrobic sobie miesnie,to ich nie bedzie widac,bo musze zrzucic jeszcze co najmniej z dyche Dzieki Jasne http://smartmobi.info/bbXp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku od ćwiczeń będzie ważniejsza dieta możliwe, że spożywając wysoko przetworzone produkty brakuje Ci pewnych składników. Masz problem z kręgosłupem? zajrzyj tutaj: http://www.centrumreh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sshaa w odpowiedzi na Twoje pytanie chciałam przekazać, że kobiety karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety 4Flex powinny skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orkaxx
Tak tylko z rozsądkiem, bo zastój będzie jeszcze gorszy w skutkach. Słyszałam, że bardzo dobre są te taśmy http://www.sissel.com.pl/sissel-kinesiology-tape-5cm-x-5m.html Moi znajomi nie mogą sobie ich nachwalić. To coś w rodzaju bandaża elastycznego, tylko z klejem akrylowym. Można w nich chodzić nawet kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma podobny problem z doborem cwiczen bo mam zaawansowana otoskreroze i mam duzy problem z balansem , wszelakie cwiczenia na jednej nodze lub stanie gdzie stopy maja byc w linii prostej koncza sie u mnie upadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen jest dobry na stawy. Mogę osobiście polecić kolagen Colvita (chłopak sportowiec i często bolą go stawy a szczególnie kolana)już po 2 tygodniach były efekty a teraz już go w ogóle nie bolą. Kupowałam u babeczki mail: kolagencolway.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
Na kolana najlepszy orbitrek. Wcale nie obciąża stawów. Szkoda kasy na siłownię jeśli masz tylko o ćwiczyć. lepiej kupić sobie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×