Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkrótce rozwód

uczucia przed rozwodem

Polecane posty

Gość aha i achh
zjadło mi słowo tam, miało być tak: coraz wiecej ludzi widzi idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Wiem. Wiara katolicka doprowadziła mnie do myśli samobójczych. Nigdy więcej. Żyj i daj żyć innym, to teraz moje motto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Bóg o mnie upomina się i to bardzo, nie wiem jaki jeszcze syf miałby mnie spotkać, a ja i tak wiem,ze nie umiem wróci do takiego kościoła, jaki jest teraz. Dla ludzi z prostym życiem wszystko jest proste, dla tych, co maja życie pokręcone, jest to wielka trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam te historie, nawet parę szczegółów, czy wiesz że jego ojciec był wyrobnikiem namiotów? Wiem też, ze ogólnie nie był tak super przyjęty na początku przez niektórych apostołów i wyznawców. ale Paweł miał w sobie potencjał, Zauważ najpierw był gorliwym wyznawcą judaizmu, potem chrześcijaństwa. Wiec jak dla niego zmieniło się niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
katolu- choć nie jestem katolem chyle czoła przed Twoim sposobem wyjaśniania lludziom jakże niewygodnej dla nich prawdy. Miałam się nie odzywac i od dłuższego czasu jedynie czytam ale tu stwierdzilam, że należy podpisac się pod Twoimi słowami. Kimkolwiek jesteś jesteś Twoje wypowiedzi są mądre i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, zatem jeśli poznam kiedyś normalnego mężczyznę i będę chciała z nim stworzyć związek, to bez względu na to czy się rozwiodę czy nie to będzie grzech cudzołóstwa, tak? ale jeśli jeszcze na dodatek się rozwiodę, to będę miała 2 grzechy z tego samego tytułu. W kwestii spowiedzi z ciekawości takie pytanie, za każdym razem należy wyznawać rozwód jako grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×