Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monikak

Laryngolog Wrocław

Polecane posty

Gość monikak

Witajcie, pilnie poszukuję dobrego i sprawdzonego laryngologa we Wrocławiu lub okolicach. Nie mam czasu na czekanie w szpitalnych kolejkach 5 miesięcy więc proszę o prywatnych. Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaC35
Witam, we Wrocławiu jedynym godnym polecenia miejscem jest DCL Medicus przy Wyszyńskiego. Byłam tam już kilka razy z dzieckiem i sama jako pacjent i zawsze wychodziłam zadowolona. Jeśli chodzi o dzieci to polecam Ci dr Gawrona, a jeśli o dorosłych to dr Presia. Zresztą tam chyba nie ma słabych lekarzy:) Zadzwoń i wypytaj o wszystko i na pewno kogoś Ci polecą dziewczyny z recepcji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_nazwy
Witam, mogę Ci polecić dr Malczewskiego ze szpitala w Oławie (prawdopodobnie też przyjmuje gdzieś prywatnie), a co do Medicusa to też słyszałam dużo dobrego o tej klinice od znajomych więc jak najbardziej tam też możesz się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikak
Witajcie, dziękuję za porady. Byłam w Medicusie przy Wyszyńskiego i faktycznie warto było! Lekarze świetni specjaliście, sprzęt widać, że super nowoczesny, no i sama klinika bardzo estetycznie i nowocześnie urządzona. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i sama też już mogę z czystym sumieniem polecić Medicusa innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś korzystał kiedyś z pomocy tej poradni http://www.centrumvitamed.com/ ? nie ukrywam, że zależy mi na rzetelnych opiniach, bo sprawa jest dość pilna. mam umówioną wizytę na najbliższy piątek i chciałabym mieć pewność, że trafię w dobre ręce. z tego co słyszałam od znajomych to naprawdę polecają miejsce, ale jestem ciekawa waszego zdania... pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz koniecznie do dobrego specjalisty, bo z tego rodzaju schorzeniami nie zartow. odezwij sie do www.pco-poznan.pl/zabiegi_otolaryngologia.php - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pływczka
Mam problem, często chodzę na basen, nigdy nie miałam takiego problemu, ale ostatnio od razu po wyjściu doskwiera mi okropny ból zatok, bez przerwy kicham i czuje jakbym miała chlor w drogach oddechowych. Niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i kompletnie nie wiem do kogo się udać aby mi skutecznie pomógł?Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenape
Z pewnością powinnaś udać się do specjalisty. Odpowiednio Cię zbada i zdiagnozuje co Ci dolega. Osobiście mogę polecić Ci medicus DCL. Sama leczyłam tam swoje zatoki, aktualnie mam święty spokój i mogę swobodnie oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnelaryngolog
podbijam temat! pilnie potrzebny najlepszy laryngolog we wrocławiu! najlepiej dziecięcy!!! czy ktoś jeszcze ma pozytywne opinie o medicus dcl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego laryngologa może zajrzyj tutaj: https://slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=5 ? Ja na tej stronce właśnie znalazłam lekarza dla swojego dziecka. Jest tam baza lekarzy z Polski, nie tylko laryngologów, może akurat też znajdziesz kogoś dla siebie. Powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dra Marcina Masalskiego z centrym medycznego Orthos (na Szybkiej wewrocławiu). Bardzo pomógł mi z trudnościami z oddychaniem przez nos, a córce z migdałkami - przycinaliśmy też w szpitalu Orthos 🙂 Profesjonalna pomoc i świetne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam doktora Marcina Masalskiego, świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjentów – dokładny, miły. Wyjaśnia wszystko, co robi, co ma miejsce i jak planuje leczenie. Nie traktuje pacjentów taśmowo, a indywidualnie :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×