Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLiczna blondyneczka

szukam sponsora ale bez sexu

Polecane posty

Gość kriszo
autorko ty głupia suko, żebyś tak pod pociąg wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszo
trafiłaś jak kulą w płot z tym topikiem dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszo...nieładnie...
a co? Jania the best...zawsze to lepsze od sponsoringu... I autorce też się odrobina Jani przyda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 56 lat i szukam sponsora ponieważ mam ogromne długi a w zamian za to będę dozgonną przyjaciółką.Może wreszcie znajdzie się ktoś kto poważnie potraktuje mnie.A nie wyzwiska.Raz w życiu się potknęłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PussycatLive
Szukasz bezstresowej, dobrze płatnej pracy? Zajrzyj na naszą stronę PussycatLive i zacznij pracować zdalnie z domu lub w biurze w centrum Sosnowca jako Video modelka! Nie tracąc nic.. umów sie na rozmowę i sama zdecyduj czy warunki Ci odpowiadają! Zacznij z nami współpracę już dziś ! Praca bardzo dobrze płatna, nic nie wymagamy! Kontakt telefoniczny: 515-899-301 (beata) + w ramach współpracy oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe dla naszych modelek Pozdrawiam Beata i mam nadzieję,że do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ten sponsor bedzie mial jesli nie sex w zamian za pomoc?? przyjazn?wspolne czytanie? no wezcie. ja jestem naiwna ale nie az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dziewczyny ze slaska by placic za spotykanie sie bez sexu lubiacej owijac sobie wokol palca prosze o propozycje z tel na mail sebastianss@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten wątek nie został napisany przez dziewczynę ze Śląska, tylko przez naszą forumową kafeqrrrwę, co tu zawsze pod różnymi nickami pisze o sponsoringu, prostytucji, analu i różnych innych świństwach jakie zna z uprawiania tego zawodu. A skąd jest to nie wiem, ale w końcu do tego dojdę. A od dziewczyn ze Śląska wara, ty ścierwo jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam 56 lat i szukam sponsora ponieważ mam ogromne długi a w zamian za to będę dozgonną przyjaciółką.Może wreszcie znajdzie się ktoś kto poważnie potraktuje mnie.A nie wyzwiska.Raz w życiu się potknęłam...... x To nie jest sposób na rozwiązywanie problemów z długami ani żadnych innych, głupia szmato która to napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam na imię Wiktoria szukam sponsora bez sexu chciała bym z nim normalnie siąść i porozmawiać ... chciała bym tak dostac 1500 na terenie Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.21 Zgadzam się na 1500 bez sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:Dsponsora bez sexu hahaha dobre. Na jakim ty swiecie zyjesz gimbuzo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 2016.07.21 Zgadzam się na 1500 bez sexu Nie dałbym 1500 bez sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślicznej blondynce dałbym 1500 bez sexu to teraz nie są duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wytrzepiesz mi chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×