Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdrthtrd

Badanie lekarskie w sprawie kursu na prawo jazdy

Polecane posty

Gość hdrthtrd

Chcę iść zrobić sobie prawo jazdy i musze iść do lekarza na badania. Jak wygląda takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husteczki --------------
to nie są trudne badania, lekarz karze ci zrobić np.jaskółke, czy stanąć na jednej nodze, sprawdzi czy ci sie kolory nie mylą, a nie które firmy nawet takich badań nie wykonują tylko od razu wypisują że badanie wyło wykonane, a co ty chcesz iść z poza firmy??auto szkoła ma ci zapewnić dostęp do tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdrthtrd
Yyyy firmy? Jakiej firmy? Byłam w szkole nauki jazdy i tam mi powiedziano że moje zgłoszenie przyjmą dopiero jak dostarcze im papierek od lekarza, dali mi namiary gdzie lekarze przyjmują którzy badają na kierowców i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husteczki --------------
auto szkoła ma obowiązek przeprowadzenia badań, poszukaj innych szkół, coś mi się ta twoja autoszkołą nie podoba żeby lekarza nie mieli????ja miałam przeprowadzone badanie przecież za to płacę to wymagam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdrthtrd
No maja lekarzy i dostałam adresy ich gdzie mogę się zgłosić, o co ci chodzi? Chyba pytałam o coś innego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyheyhjeyhj
Mi lekarz skonfiskował 50 zł i nie badał - wszedzie wpisał że jestem zdrowa i było ok. Jak kolezanka poszła do innego to ją badał i ponad pół godziny maglował tzn. wzrok, słuch, równowaga, wywiad lekarski (czy chorowała na coś, czy bierze leki, czy pali, pije, jak się odżywia itd). I też to kosztowało 50zł. Zalezy od lekarza na jakiego trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×