Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezenty ślubne2

moja lista prezentów ślubnych co o niej myslicie?

Polecane posty

Gość prezenty ślubne2

zrobilismy leste prezentow slubnych jakie chcemy otrzymac, goscie sie zgodzili, ze zamisat kasy prezent oto one. - kuchenka mikrofalowa, - kombiwar halogen oven - wieża hi-fi, -dvd, -odkurzacz, -aparat cyfrowy, -robot kuchenny, - lodówka, - od chrzestych -pralka - od chrzestnych -frytownica, -gofrownica, -sokowirowka, -waga kuchenna -żelazko - blender -telewizor plazmowy - od dziadków moich i narzeczonego a zamiast kwiatów karma dla psa lub kota zeby potem dac do schroniska. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie 1000 na wódkę ?
ja to bym jeszcze samochód dodała i bilet na Karaiby -oczywiscie z opłaconym pobytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameliaaa
według mnie lista fajna :) - sama miałam ślub miesiąc temu ale nie narzucaliśmy nikomu co chcemy dostać, mi by było trochę głupio... jak ktoś pytał co chcemy dostać to dopiero wtedy mówiliśmy,że wolimy pieniązki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to głupota
nie lubię takich list,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna. Dobrze , ze są produkty droższe i tańsze -tak na każdą kieszeń. A pomysł z ta karmą genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kameliaaa
a i super pomysł z karmą - moi znajomi chcieli zabawki dla domów dziecka a potem okazało się że w żadnym domu dziecka nie przyjeli zabawek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
a po co Ci sokowirowka,skoro kazdy robot kuchenny ja posiada. Halowen oven-to fajne rzecz,ja placila 600zl z telezakupow mango,te sklepowe podroby nie umywaja sie do oryginalu,ja nawet chleb w nim czasami pieke,a kurvzak wychodzi lepiej niz z rozna bo nie jest wysuszony,ciasta tez mozna piec,w zasadzie wszystko,czesto robie cale drugie danie jednoczesnie,mieso ziemniaki,warzywa,i wszystko bez tluszczu i zdrowo. Odkad mam haloven z kuchenki mikrofalowej wcale juz nie korzystam,wiec zamiast mikrofali wymysl sobie jakis inny prezent,bo gwarantuje Ci ze nie bedziesz z niej korzystac majac haloven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
Hej ;) Wiesz ja myśle ze to sa drogie prezenty jak dla mnie, zależy jaka masz rodzinke czy srednio zamożna czy może bardziej. Ba np. dobrego aparatu nie kupisz za 4 stowki , trzeba dać z 600-700 zł a to juz duzo jak na prezent ok pary.. musisz tez liczyc sie z wydatkami gości tj. kreacje, jakies wiesz fryzjery i inne kosmetyczki. Oczywiście berz pod uwaę tez swoje wydatki, jeżeli wydałaś za wieczór na osobe po 300 zł to ok zgadzam sie ale jeżeli z 200 zł.. to wygorowane prezenty ale to tylko moim zdaniem :) aha, a jezeli chodzI o jedzonko dla zwierzakow - super gest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos male to wesele i krotka lista, rozumiem ze goscie dzwonia i mowia to my kupimy ci gofrownice a ty na to oj nie gofrownice juz zaarezerwowal wujek ziutek ale mamy jeszcze wolne miesce na halogen ołen z mango tv :o :o co do karm, maskotek dla dzici itp taka dobroczynosc na pokz mlodych za kase gosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejny pomysł!!!!
Niestety to nie rozsadne! Ja brałam ślub w czerwcu tego roku. Nie robiliśmy ani list prezentów, ani nie było informacji że zyczymy sobie kase czy coś. kompletnie nic nie było na ten temat. Dostalismy same koperty z ogolna kwota ok 27 tys zł. Bardzo sie ciesze ze nie dostałam jakies mikrofalówki, no skąd goście mogą wiedzieć czy ja nie mam mikrofali do zabudowy...bo akurat ja tak mam ze wszystko mam do zabudowy w kuchni, a toster, robot kuchenny, blender itp mam skompletowane w jedym kolorze z tej samej firmy. Pieniedzy dostalismy wg nas sporo i rozsadnie zaplanowaliśmy jak je spożytkowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
co do tańszych i droższych prezentów moim zdaiem powinny byc ceny nieco do siebie zbliżone zeny nikt nie był "zmuszony" wydawać wiecej niż inny gosc. Chociaz wiesz, ajk masz kuzynke i wiesz ze ona ma ciezka sytuacje to właśnie ona może kupić Ci jakies zelazko czy cos. ale tak ogolnie to ceny powinny byc mniej wiecej zbliżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byyłam
na takim weselu,gdzie państwo młodzi zamiast kwiatów zażyczyli sobie kupony totolotka!!!! Oczywiście kupiłam kwiaty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
mysle ze lepiej wyjdzie jak dostaniecie kase i sami kupicie sobie takie rzeczy jakie wm sie podobaja....poza tym kazdy ma inny gust wiec kuchnia bedzie wygladac jak ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
właśnie moim zdaniem goście powinni kupić jeden bukiet kwiatkow po co 100 bukietów kiedy nawet nie ma gdzie ich przechowywać ? to stracone pieniądze :P juz wolałabym za te 50 zł z bukietu cokolwiek innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejny pomysł!!!!
A w kwestii kwiatów, to było tak że dostaliśmy max 5 wiazanek. Nie przeszkadzało nam to wogole, bo wiadomo że nie co z tymi kwiatkami pózniej robić. Także nalepiej nic gosciom w zaproszeniach nie sugerować. Niech robią co chcą i uwazaja za stosowne! My nic nie poruszając tego tematu tylko na vtym skorzystaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
hmmmm..... dlaczego nie chcecie kwiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
a po co im kwiaty? zbedny wydatek dla gosci i zbedna rzecz dla mlodych.....lepiej jakies maskotki, zabawki czy faktycznie karma dla zwierzat........ale listy prezentow nigdy bym nie dala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
a jakby goście kupowali doniczkowe? mi się kwiaty podobają. nie zrezygnowałabym na rzecz karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
No woadomo jak dostaniesz z 3 piekne wiązanki to super, ale jak dostaniesz 15 to nawet nie ma gdzie ich trzymać, Fakt, co innego z doniczkowymi to juz lepszy pomysł no ale... wiekszosc kupuje ciete jak by nie patzrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
po co kwiaty, poc oto.. po co tamto... po co wymagacie kwiaty od męża na rocznicę? Do czego są wam potrzebne? Po co wymagacie, aby was facet w drzwiach przepuszczał, podawał płaszcz? Rączek nie macie? ... :O nie lubię takiej "przydatności" na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co kwiatki które zaraz uschną? Dostaniesz ze 20 wiązanek albo więcej i co z nimi zrobić? Do kościoła zanieść? Głupota. Lepsza karma. Przynajmniej zwierzaki będą miały święto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
po co kupujecie kiecki za 1000 zł ? po co szyjecie? nie lepiej podjechać do marketu i kupić za 40 zł? Po co wynajmujecie drogi samochó? Nie lepiej podjechaćpod kościół dieselem wujka Zbyszka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
no kobieto nikt nie mowi ze nie lubi kwiatow, tu jest inna kwestia a to taka ze jak dostaniesz od kazdej pary po bukiecie kawiatow to poźniej nawet nie maich gdzie przechowac i najzyczajniej powiedna i tyle z tego bedzie. Czy czytasz ze zrozumieniem to nie wiem alenapisałam ze kwiaty doniczkowe to juz lepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
a po co ci kiecka którą włożysz tylko raz? Niby wielkie wesele z rozmachem, a kwiatków się czepiają :) sztuczne to i nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peanotterboobs
Ty chyba mylisz pojęcia, posłuchaj suknia czy ładny samochod to co innego i nie masz co porownywac bo i tak wiekszosc uzna to za absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byyłam
no właśnie do kościoła!!! U nas tak jest że już po wszystkim młodzi wybierają parę bukietów,które im się najbardziej podobają,a resztę zostawiają w kościele,a one później ładnie zdobią ołtarze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm mmm mm m
peanotterboobs dlaczego? Czym różńi sięsuknia włożóna raz od 30 bukietó kwiatów? Jaka w tym logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×