Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość koralik bez enduuu

moj chlopak nie wie, ze znam jego konto i haslo na allegro. ostatnio weszlam tam bo chcialam zamowic cos i patrze , ze w zakupionych ma ladna zlota bransoletke. myslalam, ze to dla mnie, jakoze zblizaly sie moje urodziny. na urodziny jednak nie dostałam bransoletki:o zapomniałam całkiem o tym az do wczoraj. kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy dojezdzam z kolega. wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka. juz na samym poczatku bylam zdenerwowana, bo sie nie przesiadła na tył, tlko jechała cały czas na pzednim siedzeniu i smiała się z moim chłopakiem. jednak kiedy poprawiała włosty dostrzegłam na jej nadgarsku TĘ bransoletkę!!!!!!!!!!!!! nie wiem co o tym sądzić. wątpię, zebybył to jakiś przyajcielski upominek, bo kosztował przeszło 400 zl:o co ma k***a byc?????? nie zrobiłam awantury kamilowi, bo co mam powiedzieć? grzebałam ci w allegro?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak właśnie
mozliwe tez ze kupila sobie sama z jego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
myslałam ze moze on na jej prosbe zamowil, bo np ona nie ma wlasnej\go konta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjnvck
Powiedz mu, że "Ewka miała ładną bransoletkę. Ciekawe, skąd ją ma? Też chciałabym taką mieć". Ciekawe, co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
powiedzialam w domu kamilowi,z e ta ewka przegina, stwierdzil tylko, ze moja DUMA jest nie do zniesienia, ze akwałek na tyle mogłam się przejechać. NOSZ w morde:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna9999
zwykła świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może ona nie ma konta
na allegro i jego poprosiła by jej kupił?!Ja też tak robię,mam kilka rzeczy z allegro,które dla mnie kupował kolega,bo go oto prosiłam.Oczywiście oddawałam mu kasę za to co kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
tylko jedno mnie grzyie, ze ona czesto pozyca od kamila pieniadze, taka biedna, a tu nagle byłoby ja stac za bransoletke za 400 zł??????/ troche nei do wiary;/ sama nei wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
zwłaszcza ze na urodziny dostałąm znacznie mniej wartościowy prezent:o ale to nie o to akurat chodzi... co mam zrobic? jak z nim pogadam, to oczywiscie sie wyprze wszsytkiego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
nie jestesmy tez dziecmi:o mamy po 26 lat, mieszkamy ze sobą:o nei zauważyłam nic niepokojącego, żeby mnie zdradzał... może by wybadać, czy ta ewka ma konto na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
A nie mozna skontaktowac sie ze sprzedawca, zeby powiedzial, na jaki adres bransoletka byla wyslana i kto za nia zaplacil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
wiesz, trownie dobrze to mogl kamil zaplacic i mogla przyjsc na nasz adres a on dopiero jej ja wreczyl i ona ewenetuaqlnie oddała mu pieniądze:o nie wiem jak mam się zabrać do tej sprawy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Skoro mieszkacie razem, widzialabys przesylke. Skontaktuj sie ze sprzedawca. Moze wyslal na jej adres, a moze na adres pracy? Lepiej poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkaxxx
jak sie zabrac do sprawy? toproste- po prostu zapytac. rozmawiac nie umiecie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa smierdzi a kilomtr. Ja bym nie siedzilacico ani cwili. co to kurwa ma byc??! prezenty dla ubogich?? za 400 zl??ja pierdole... nienawidze takich szmat jak ta cala "ewka" a wiem ze chodza takie kurwy po swiecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik bez enduuu
ale rownie dobrze mogla to byc bransioletka przez nia zamowiona, tylko moj ze swojego konta zamowil, wiec konstaktowanie się ze sprzedawcą nie ma sensu. rozmawiać? co mu powiem? kochanie grzebałam w twoim allegro i niechcący zauważyłam , że bransoletka, ktora zamowiles jest u ewki:o kolezanka doradzila mi, zeby podszyć się pod sprzedawcę i zadzwonić do kamila i powiedzieć niby , że ten towar jest wadliwy, albo że zaszla pomyłka. jak będzie mówił, że dobry, że nie ma żasdnego zarzutu, tzn, że zamawiał on a jęsli będzie zamotany i spyta ewki tzn, że to ona zamawiała. nie wiem czy rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.
A wiesz moze cos wiecej o niej? ma jakiegos chlopaka? moze kolega Kamila z pracy kocha sie w Ewce i poprosil go o udostepnienie konta na allegro (bo sam nie ma). Moze bylo tez tak ze ona sama kupila sobie z jego konta, skoro tak sie koleguja:) Moglas zapytac w tym samochodzie-" o jaka masz ladna bransoletke, gdzie ja kupilas?" i zobaczyc ich reakcje. W moim przypadku "egzekucja" nastapilaby w trybie natychmiastowym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie czekamy na
info :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co mu powiem? kochanie grzebałam w twoim allegro i niechcący zauważyłam , że bransoletka, ktora zamowiles jest u ewki" a grzebałaś? pisałaś na początku, że chciałaś coś zamówić. Więc może tak: " kochanie chciałam coś zamówić na twoim allegro i niechcący zauważyłam , że bransoletka, ktora zamowiles jest u ewki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakupa!
Mam taka wizje... Robisz pyszną kolacje [albo zamawiasz chinszczyzne] zapraszasz go do siebie, jecie, gdy skończycie usiadzcie razem na kanapie, wersalce, łóżku.. pocałuj go.. ale przedtem póść muzyke.. i powiedz, że to jego ostatni pocałunek z Tobą (niech go zapamieta) i, że nie rzyczysz sobie żeby jakas lafirynda wchodzila wam w zycie z brudnymi buciorami, bo ty masz dosc zamiatania.. Niech wybiera, albo Ty albo ona. Jego odpowiedz bedzie pewnie typu : ''ale skarbie co ona ci przeszkadza'' , ''przeszkadza ci to ze zabieram ja ze soba do pracy'' na co ty stanowczym i opanowanym głosem odpowiesz '' nie, akurat to mi nie przeszkadza, ale nie przypominam sobie żebym dostała od ciebie bransoletke warta 400zł, którą dostała Ewa nie to żebym, była zazdrosna, ale ciekawe co musiała zrobić żeby dostać od ciebie taki prezent'' (Zacznie sie tlumaczyc, oby skutecznie !) Jeśli zauwazysz, ze sciemnia to cie zdradza. A później ze smutkiem i żalem powiesz ''szkoda, ze to ona jest odemnie wazniejsza, bo nie spodziewalam sie tego po tobie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Ee, takie zagrywki dobre w liceum... Normalnie zapytac "Wchodzilam na allegro i bransoletke, ktora kupiles, ma Ewka. O co kaman?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wk*****a;/ moja kolezanka zadzwonila, odebral. zaczęła się podawać za tego sprzedawcę i prosić o sprawdzenie, czy ta bransoletka jest rzeczywsicie tą, ktorą zamawiał, bo podejrzewa pomyłkę. on się tylko zaśmiał i powiedział, że nei ma kłopotu bo tu cytat "prezent i tak się bardzo podobał". :o!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja jebieeeeeeeee
:O no teraz mamy pewniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×