Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość tyuiopiiiii
no i dobrze, ale myślę że lepiej by było jakbyś zmieniła zamek i pojechała na noc do koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralik wiesz jakby co dzisiejszy wieczór rezerwujemy dla Ciebie zarządzam akcję: nie śpię pilnuję -> koralika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie czego jest mi najbarzdiej zal? tego, ze bylam z nim tak dlugo a nie poznałam go do końca. po mimo wioeku nie wspominał nic o ślubie czy zaręczynach... może miał inne przed ewką?? nie dawał tego po sobie w ogóle poznać... skur****n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko ma rajt koralik się schla i narobi siary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem,komu sie teskni? jesooo ale wtopa :P musialam sie wykapac,polozyc dziecia spac i spakowac walizki :P koraliku dziewczyny racje,popros chlopaka kolezanki zeby zmienil zamki,a moze najlpiej zeby tez tam byl i mu przyfasolil jak cos sie bedzie do Ciebie ciskal,co sobie bedziesz rece brudzila :P jak facet ma jaja to pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
koralik jeśli Ciebie zdradzał to z nią lepiej nie będzie Jeszcze kurwa nawet wyrzutów sumienia nie ma że cie tak skrzywdził jełop jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no,a ja co? wczoraj pelnilam dyzur do polnocy a dzis :O qrwa nic to,mam nadzieje ze na lotnisku bedzie internat to dziecia puszcze na podloge i bedzie sobie brykal a ja dolacze do akcji pilnujemy koralika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralik weź sobie nie wyrzucaj musisz zamknąć ten rozdział, zresztą b.przykry przecież tyle nowego Cię czeka ja Ci życzę wytrwałości, zahartowałaś się, to jest cenna lekcja choć bardzo bolesna acha i nie spruj się na smutasa! świętuj wolność, wznieś toast za lepsze życie i podziękuj opatrzności oraz zespołowi allegro za tak wspaniały prezent a evka jeszcze będzie płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serce załóż pampersa no jaka Ty nieprzygotowana jesteś :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlabajla
koralik- a skad jestes? moze na browara by sie umowic w wiekszym kafe gronie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Idiotka machała jeszcze tą bransoletą Ci przed nosem, a ten nawet starcha nie miał że to wszystko się wyda. Jełop musiał być bardzo pewny siebie, to mu pokażesz teraz gdzie jest jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
O właśnie, na pewno się ktoś trafi z tego samego miasta co koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ksztacie o 20 to Ty masz kleczec z rozancem w reku i modlic sie coby ani moj ani Twojej siostry samolot na ziemie sie nie spierdolil,z tym piatkiem trzynastego to zartow nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ona miala ta bransoletke na prawej dloni, nie widzalam ja siwedzac z tyłu. tylko w pewnym momencie odgarnela sobie wlosy, tylko jakos tak zamaszyscie, nie wiem jak to powiedziec, tak, ze widziałam ta branosltke przed swoimi oczyma!! wkurzało mnie jeszcze jak mówiła "my to my tamto. np. ale dziś się usmielismy .. i ona nawet jednego slwoa do mnie nie powiedziala, jakby mnie tamw ogole nie było:o a keidy kamil przyjechał po mnie do pracy, ja sie juz zamierzałam , zeby wejsc do samochodu na przednie siedzenie pasazera, ta udawala ze mnie nie widzi, odwrocila sie ylko, to nie chcialam robic klotni i poszlam na tyl :o!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że on tak chętnie do tej kur......Ewki nie pójdzie, bo każdy facet woli porządną dziewczyne, a nie taką, z którą zajęci faceci mogą się zabawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz koralik,jakby jeszcze obca baba weszla na przednie siedzenie samochodu mojego chlopaka to mysle,ze powiedzialabym jej qrwa jedno slowo,a mianowicie spierdalaj :O co ona sobie mysli :O jesoo mlode toto a glupie i nic tylko bzykankow glowie :O w ksztacie dzieki,pozycz nawiasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi ewkami to coś jest nieh
niehalo. Tez mialam jedna, fakt, ze odbilam jej chlopaka, ale pzrez rok jeszcze go maltretowala, ze tak ja skrzywdzil i ze jestem dziwka, a po roku wyszlo, ze ruchala sie z polowa swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi ewkami to coś jest nieh
dodaję se do ulubionych i czekam aż kamil wróci z pracy. Az mi sie rece trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×